Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

tarafından
331
Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Bu yazıyı okuyan erkeklere daha yazının başındayken şunu söylemek isteriz ki; kadınlar hayli karmaşık yaratıklardır ve gönderdikleri sinyaller adeta arap saçı gibidir. Ama size dışarıdan arap saçı gibi gözüken bu sinyallerin aslında bir manası ve sebebi vardır.

Bir kız, sizden hoşlandığını belli ettikten sonra bir daha bu tür belirtiler göstermiyorsa, ya sizden bir karşılık alamama olasılığına karşı kendini korumaya almıştır, ya da sizden bir şey çıkmayacağını anlayarak vazgeçmiş demektir.

Ama ara ara sizden hoşlandığını belirten davranışlar sergiliyor ve yeniden eski haline dönüyorsa, ona ya karşılık verin, ya da bir daha umut verici davranışlarda bulunmayın. Vücudunuzun her bir yeri ayrı oynamasın yani. Dürüst ve net olun. Gizemli olacağım diye, karşı tarafta tekinsiz ve güven vermeyen bir izlenim bırakmayın.

Tutku ve aşk dolu bir kadın bir erkeğe bir iki sinyal gönderdikten sonra karşılık alamayacaklarını düşünürlerse bir daha sinyal göndermezler ve ilgileri de giderek azalmaya ve bitmeye mahkumdur. Bir kadın size kendini kapatmışsa, onu bir daha açmanız da neredeyse olanaksız.

[reklam id=1]

Çünkü kadınlar güvenlerini kaybettiklerinde ve beğenilmediklerini düşünerek gururları kırıldığında bir daha asla aynı yoldan geçmezler.

Birinin seni sevdiğini anlamanın yolları aslında hiç de zor değildir. Sadece vücut dili okumayı bilmek ve iyi yorumlamak gerekir.

Tanımadığın birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusu da aynı yanıtlarla çözüme kavuşturulabilir. Sezgiler ne güne duruyor? O sezgiler değil mi hayatı güzel kılan?

Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız? 2

Birinin seni sevdiğini anlamanın yollarından biri de onun hareketlerini ve cümlelerini çözümlenmektir. Zaten gayet açıktır.

  • Sizin çok yakışıklı, seksi ve çekici olduğunuzu ima eder, hatta cesur biriyse direkt söyler.
  • Birdenbire nerede, kiminle yaşadığınızı sorar, evli mi bekar mı olduğunuzu öğrenmeye çalışır.
  • Size dokunmak için fırsat kolluyor; konuşurken kolunuza, omzunuza, yüzünüze dokunmaya çalışıyorsa sizden büyük ölçüde hoşlanıyordur.
  • Size bakarken gözleri irileşiyor ve açılıyor, gözbebekleri büyüyorsa bu da sizden hoşlandığı anlamına gelir.

Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız? 3

Tanımadığın birinin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusunun yanıtı ise daha basit. Sürekli sizden tarafa bakıyor, bakışlarınız karşılaştığında hafifçe gülümsüyor ve gözlerini kaçırmıyor, o da sizden tarafa bakıyorsa bunda asla şüpheye düşecek bir durum yoktur. Varsa bir niyetiniz, gidip konuşun. Vakit kaybetmeyin. Kadınlar kelebek gibidirler. İlgilendikleri birinden aynı tepkileri görmediklerinde kırılır ve uçup giderler.