Düz Topuz Modelleri

tarafından
419
Düz Topuz Modelleri

Günümüzde artık hemen her farklı şey için özel davetler verilebilmektedir. Bu durum ise kadınların hazırlanması ve her defasında farklı saç modelleri oluşturması anlamına da gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda, farklı saç modellerini denemek isteyen ve her defasında da beğeni dolu bakışları üzerinde toplamak isteyen kişiler için farklı modeller bulunmaktadır.

Düz Topuz Modelleri 1

Saç modeli tercih edilirken davetin olacağı zaman, mekân ve giyilecek olan kıyafet gibi farklı hususlar son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bütün bu hususların büyük bir uyum içerisinde olması, kadınların kendilerini çok daha iyi hissetmelerine olanak tanımaktadır.

Günümüz koşullarında birbirinden farklı topuz modeli de bulunmaktadır. Düz, dağınık ya da ensede olan topuzlar her geçen sene çok daha yoğun bir ilgi görmektedir. Düz topuz modelleri de, daha çok şık ortamlarda ve yaz aylarında kullanımının kolay olmasından dolayı tercih edilmektedir.

[reklam id=1]

Düz topuz modelleri yapılırken, saçların düz fönlü olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise kişilerin isteklerine göre bol ya da daha sıkı olacak şekilde topuzlar yapılabilmektedir. Genellikle gelinler tarafından da hem sade hem de şık bir görünüme sahip olması açısından düz topuz modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Düz Topuz Modelleri 2

Düz topuz modelleri genellikle yüzü çok daha ortaya çıkardığından dolayı zayıf, kemikli ya da oval bir yüz hattına sahip olan kadınlar tarafından uygulanmalıdır. Geniş ve tombul olan yüzlerde ise, düz topuz modelleri yerine daha çok dalgalı veya bol olan topuz modellerinin kullanılması önerilmektedir.

Düz Topuz Modelleri 3

Tepeden yapılan topuzlarda, şıklığın tamamlanabilmesi için genellikle taşlı ya da pullu olan saç materyalleri kullanılmaktadır. Daha romantik bir görünüme sahip olmak için ise bu materyallerin çiçeklerden ya da farklı materyallerden hazırlanması daha doğru bir karar olmaktadır.

Düz Topuz Modelleri 4

Daha çok ensede olan saç topuzlarında ise herhangi bir materyalin kullanılmasına gerek kalmamaktadır. Ensede olan düz topuz modellerinde kişiler son derece şık bir görünüme sahip olurken böylelikle şık gece davetlerinde de beğeni dolu bakışları üzerinde toplayabilmekte ve kendisini bir prenses gibi de hissedebilme imkânına sahip olabilmektedir.

Düz Topuz Modelleri 5

Düz Topuz Modelleri 6