Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

tarafından
1902
Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Erkeklerin hoşlanma belirtileri, Erkekler bir kadından hoşlandıklarında bunu nasıl belli ederler, nasıl davranırlar, bu durum vücut dillerine nasıl yansır? Elbette bunu anlamanın yolları var; ama hoşlanan bir erkek bakışlarından ve vücut elektriğinden kendini hemen ele verir.

Bu bir kimyadır ve mutlaka bedenden dışarıya sirayet eder. Karşıdaki küçük hanım da bu duruma kayıtsız değilse olay daha çabuk ve hızlı açığa çıkar.

Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder diye sorarsanız elbette kendini ilk açık eden yer gözler, daha doğrusu bakışlardır. Hoşlanan erkek hoşlandığı kadına daha derin, gözleri parlayarak, arzuyla ve daha uzun süre bakar ve bakmak için fırsat kollar.

Bunu hissetmemek olanaksızdır. Hoşlanan erkek nasıl bakar dendiğinde aslında bunu onlar da bilmez. Bakışları onlardan bağımsızdır. Bu planlayarak olacak bir durum değil. Derin ve hülyalı bakarlar.

[reklam id=1]

Hoşlanan erkek, hoşlandığı kadını üzgün, kederli, mutsuz ve sıkkın gördüğünde onu teselli etmek ister. Kadının bu durgunluğuna kayıtsız kalamaz ve onu yeniden mutlu edebilmek için çabalar. Normal bir erkek arkadaş bu kadar uğraşmaz, emin olun.

Erkeğin hoşlanma belirtileri arasında dinleme vardır. Evet dinleme. Hoşlanan erkek, hoşlandığı kadın ne anlatırsa anlatsın, hatta kendi ilgi alanının yanından bile geçmese dahi, onu ilgiyle ve dikkatle dinler. Zaten muhtemelen ne anlattığı ile değil, ne kadar güzel olduğu ile ilgileniyor, o an aklından hiç de masum olmayan şeyler geçiriyordur.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri 1

Erkekler hoşlandıkları birisi olduğunda kılık kıyafetlerine daha da özen gösterirler ve daha bakımlı olurlar.

Hoşlanan erkek, saçlarıyla oynar ve elini kolunu nereye koyacağını şaşırır.

Erkeğin hoşlanma belirtileri arasında dokunma arzusu da yatar. O tensel teması yapmasalar çıldırırlar zira. Konuşurken, kadının omuzuna, saçına, eline, koluna dokunur, ya da yanlışlıkla dokunmuş gibi yaparlar. Ya da kadının bluzünün yakasındaki bir ip parçasını alırlar. Çoğu kez orada bir ip parçası da yoktur ya neyse.

Hoşlanan erkek, hoşlandığı kadınla konuşurken hafifçe ona doğru eğilir. Bu durum, ilginin ve karşıdaki kişinin önemsendiğinin bir göstergesidir çoğu kez. Yani beden dilindeki bu eğilme, hiç de arkadaşça değildir.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri 3

Erkekler hoşlandıkları kadın konuşurken bakışlarını ellerinde olmaksızın onun dudaklarına kaydırırlar.

Hoşlanan erkek, hoşlandığı kadın karşısındayken ona daha kısık gözlerle bakar. Tam fokuslamaya çalışırcasına, kıskaç içine alırcasına, iyice öğüterek ve kavrayarak yani.

Kadının etrafındaki arkadaşlarına, ailesine, hatta hayvanlara ve küçük çocuklara daha sıcak, ilgili ve merhametli davranan bir erkek büyük ihtimalle kendini sempatik ve sevgi dolu göstermek için kendisiyle yarışıyordur.

Bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder sorusunun cevapları büyük oranda beden dilinde saklı. Avuç içleri terliyse, konuşurken dili sürçüyorsa, eli ayağı birbirine dolaşıyorsa, yüzü renk değiştirip duruyorsa içinde bir sürü kimyasal tepkime oluyor demektir.

Erkeklerin Hoşlanma Belirtileri

Hoşlanan erkek nasıl bakar diye sormaya lüzum yoktur aslında. Hoşlanan erkek sürekli bakar, bakmak için fırsat kollar ve çok da güzel bakar. Bunu anlamak işten bile değildir.

Hoşlanan bir erkek diğer erkekleri potansiyel tehlike olarak görür ve kıskanır. Kıskanmayan erkek olmaz. Kıskanmıyorsa erkek de değildir zaten.

Konuşmak için bahaneler uydurur ama bu anlaşılacak diye de çekinir.

Hoşlanan erkek hoşlandığı kadının yanında cep telefonuyla ilgilenmez tüm dikkatini kadına verir. Bu da iyi bir işarettir kabul etmeli.

Bir de tüm bunların üzerin nedensiz yere iltifat ediyorsa bir erkek hoşlandığını nasıl belli eder sınavını başarıyla vermiş demektir, siz de ondan hoşlanıyorsanız bu iş tamamdır.