Eti Matik Bor Temizlik Ürünü

tarafından
374
Eti Matik Bor Temizlik Ürünü

Eti matik Bor temizlik deterjanı, çamaşır makineleri için geliştirilmiş yapısında doğal bor bulunduran çamaşır deterjanıdır. Katkı maddesi içermemesi ve doğal bir temizlik ürünü olması ile son zamanların en çok tercih edilen çamaşır deterjanı olmuştur.

Eti Matik Bor Temizlik Ürünü

Eti bor matik içeriğinde boraks, sabun, soda, sodyum, karbon ve su bulunmaktadır. Tamamen doğal ve organik çamaşır deterjanıdır.  Boratlar, ev ve endüstriyel tipi temizleyicilerde, kişisel bakım ürünlerinde ve çamaşır deterjanlarında kullanılmaktadır.

İçinde boraks olan deterjanlar ve temizlik ürünleri leke çıkarma etkisi yüksek olan ve kirin yeniden yüzeye yapışmasını önleyen özelliktedir. Eti matik yorumları çamaşırların daha parlak ve daha temi olduğunu göstermektedir.

[reklam id=1]

Diğer türk malı deterjanlar gibi petrol türevleri ve fosfat gibi katkı maddesi içermemektedir. Ayrıca bakteri ve mantarların üremesini kontrol altına almaktadır. Suyu yumuşatma etkisi olan Eti bor matik kullanımında ayrıca yumuşatıcı ürün kullanmaya gerek kalmamaktadır.

Eti bor matik ürünü özellikleri başında doğal ve organik olması gelmektedir. Beyaz çamaşırları 60 deecede, renkli çamaşırları 40 derecede güçlü temizleme özelliğine sahiptir. Renk soldurmaz ve farklı renklerin birbirine karışmasını önler.

Bakteri ve mantar oluşumunu önlediği için koku giderme özelliğine sahiptir. Eti bor matik ürünü insan sağlığına ve doğaya dost bir üründür. Güvenli bir şekilde kullanılması tercih edilme nedenlerindendir. Yapısında ki perporatlar yüksek deterjan ağartıcı görevi görürler.

Eti Matik Bor Temizlik Ürünü 2

Eti matik yorumları kullanıcıların memnuniyetini göstermektedir. Ön yıkama yapmadan çamaşırların tertemiz olması, lekelerden eser kalmaması ürünün kullanıcıları tarafından belirtilmektedir.

Eti bor matik temizlik ürünü, yapısındaki bor sayesinde mikropları ve bakterileri önleyici antibakteriyel ve mantar önleyici antifungal özelliğe sahiptir. Ter, kan ve yemek kokularını ortadan kaldırmaktadır.

Hem doğal bir ürün olup hem de böylesine temizleme özelliği olan Eti matik hangi markette satılmaktadır? Tüm büyük marketlerde ve internet satış sitelerinde 1,5 ve 5 kg lık paketlerde Eti bor matik satılmaktadır. İçinde boraks olan deterjanlar arasında en etkili ve en doğal çamaşır deterjanıdır. Klasik türk malı deterjanlardan daha ekonomiktir.

Eti Matik Bor Temizlik Ürünü 3

Eti Matik Fiyat

Eti bor matik fiyatı ile de oldukça avantajlıdır. Eti BorMatik 5 Kg Toz Deterjan 20 TL civarında, Eti BorMatik 1,5kg lık paket 7 TL civarındadır. Hem doğal hem temizleme etkisi yüksek hem de ekonomik olan Eti bor matik neden bu kadar çok tercih ediliyor şaşırmamak lazım.

Ayrıca ön yıkama gerektirmemesi ve suyu yumuşatarak çok sert sularda bile üstün performans göstermesi su, enerji ve zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Bu da düşünülenden çok daha hesaplı olduğunu göstermektedir.

Çamaşır makinesine herhangi bir zararı saptanmamış olup aksine sutu yumuşatma etkisi olan Eti bor matik ürünü çamaşır makinesinin kireçlenmesini önlüyor ve ekstra bir kireç sökücü kullanmaya gerek bırakmıyor.

Eti Matik Fiyat

Eti matik yorumlar, özellikle astım hastası olanları rahatsız etmediği, alerjik bünyeye sahip kişilerde rahatlıkla kullanıldığını, fiyatının uygun olduğunu, ancak marketlerde yeterince yer almadığını gösteriyor. Türk malı deterjanlar içinde son yılların en iyi şekilde geliştirilmiş çamaşır deterjanı olduğunu söyleyebiliriz. Halen de Eti bor matik ürününü geliştirme çalışmaları devam etmektedir.

Sadece Eti bor matik kullanıcıları değil uzmanlarda Eti bor matik ürününü önermektedirler. Çünkü bir çok hastalığın özellikle kanserin nedenleri arasında katkı maddesi ile yıkanmış çamaşırlar ve kokularını solumak bulunmaktadır. Bu yüzden Eti bor matik ürününü iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz.