Gerdek Gecesi Pozisyonları

tarafından
6360
Gerdek Gecesi Pozisyonları

Gerdek gecesi, evlenen çiftlerin evlilik hayatına geçtikleri ilk geceye verilen isimdir. Çiftler bu gece, cinsel bir birliktelik yaşar iken aynı zamanda birbirlerinin vücutlarını da tanımış olmaktadırlar. Mutlu bir evliliğin yolu için geçerli olan gerdek gecesi, kişilerin istekleri ile doğrudan alakalıdır.

Gerdek Gecesi Pozisyonları

Özellikle de ilk cinsel deneyimini yaşayacak olan kızlar için ilk gece hem büyük bir heyecan hem de korku sebebi olmaktadır. Bu noktada partnerlerine son derece büyük bir görev de düşmektedir. Bu kapsamda ilk olarak erkeğin karısını cinsel birleşmeye hazırlaması ve psikolojik olarak rahatlatması gerekmektedir.

[reklam id=1]

 

Cinsel birleşme esnasında da muhakkak yavaş ve nazik hareketler ile karısını cinsel birleşmeye hazırlaması son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. bu kapsamda gerdek gecesi pozisyonu nasıl olur? Sorusu da oldukça fazla sayıda çift tarafından yöneltilmeye de devam etmektedir.

İlk cinsel ilişkide veya gerdekte ilk gece hanımla adamın duygusal bir bağ ile sevişmesi çok önemlidir. Duygular ise yalnız göz ve gövde teması ile karşı tarafa aktarılabilir. Duygusuz sex birlikteliğin ilerleyen dönemlerinde her iki taraf içinde giderilmesi gereken bir ihtiyaç iken, ilk sex için asla düşünülmemelidir.

Gerdek Gecesi Pozisyonları 1

 

İnsanın en masum, en saf hallerinden birisi olan anne karnındaki cenin pozisyonu, ilk sex için de en iyi pozisyonlardan birisidir. Penis boyu yeterli bir erkek (14 santimetre ve üzeri) cenin pozisyonunda rahatça sevişebilir. Yeter ki birazcık aşağı inip birleşme için doğru açıyı ayarlayabilsin.

Gerdek Gecesi Pozisyonları 5

 

Bu pozisyonun büyük avantajları da vardır. Gerdek gecesi sevişme pozisyonları arasında uzak durulması ihtiyaç duyulan cinsellik pozisyonları ise; Doggy (domalma ) ve Bacak omza pozisyonudur.

Sebepleri ise; Doggy pozisyonunda hanım kendini rahat hissetmez. Cinsel ilişkide zevk almayan kadın, bu birleşmeden katiyen zevk almaz. Bacakların omuzda olduğu pozisyonda, vajina kasları oldukça kasılmakta ve dolayısıyla da kadınlar bu pozisyonda son derece acı duymaktadır.

Gerdek Gecesi Pozisyonları 6

 

Bu sebeplerden dolayı, Doggy ve bacak omza pozisyonlarını ilk cinsellik için ne olursa olsun tavsiye edilmemektedir. Gerdek gecesi resimli anlatım ile birlikte bu pozisyonlar çok daha net bir şekilde anlaşılabilmektedir.

İlk seksin eğer olmazsa olmazıdır kayganlaştırıcılar. Hem rahat ve acısız bir cinsel birleşme sağlarlar, bununla beraber alınan zevki artırırlar. Özellikle meyve aromalı, yeni nesil ithal bir kayganlaştırıcı oral seksi de çok zevkli hale getirir.

 

 

Öteki bazı yazılarımda detaylı olarak açıklamış olduğum üzere, ilk sekste insanın erken boşalmasından daha doğal bir şey yoktur. Boşalmayı erteleyip, hanımı da orgazma ulaştırmanın en iyi yolu ise geciktirici krem ve sprey kullanmaktır. İlk sevişmeyi büyülü bir atmosferde yaşamayı, bu özel anı unutulmaz kılmayı özellikle hanımlar çok ister.

Gerdek Gecesi Pozisyonları 3

X pozisyonunda hanım ve adam karşı karşıya pozisyonda duruyor ve bacaklar makas biçiminde birbirine geçiriliyor. Bu pozisyon karmaşa olmasıyla birlikte ne olursa olsun esnek bir vücut gerektiriyor. Bundan dolayı güvenli seks pozisyonları dâhilinde çiftlerin esnekliklerine güvenmemeleri durumunda bu pozisyonu denememeleri dahi gerekiyor.

Gerdek Gecesi Pozisyonları 4

 

Yatak ve yer benzer biçimde düz yüzeyler için uygun olan bu seks pozisyonunda adam sırt üstü yere uzanırken, bacaklarını açık ve dizden kırmalıdır. Gerdek gecesi pozisyonu için kadın, ayaklarını partnerinin karın bölgesinden yere basacak halde çömelerek, birleşimi sağlar.

Gerdek Gecesi Pozisyonları 2

 

Kadının pozisyonda denge yaşaması çok natürel olacağından erkeğin elleri ile dengede sağlanabilir. Hanımın orgazmı açısından da en ideal pozisyonlardan olan kayıkçı pozisyonu hamilelikte cinsel ilişkide bulunmak isteyen çiftler için de en ideal pozisyondur.