İpek Kirpik

tarafından
1343
İpek Kirpik

İpek kirpikler insan kirpik modellerine çok yakın olan kirpiklerdir. Protez malzemelerden üretilen ve tek tek montesi edilen kirpikler kişiler üzerinde çok doğal durmaktadır. Bu yazımızda ipek kirpik nedir diye merak edenlerin sorusuna çok geniş kapsamlı bir şekilde cevap almalarına yardımcı olacağız. Kirpiklerin uzun olması ve daha fazla gözükmesi adına idealdir. İpek kirpik alımları set halinde olunur. İpek kirpiklerin volume değerleri ve farkı renkleri bulunur.  Son sistemde üretilen 3 boyutlu gibi görünen daha uzun kirpikler için henüz geç kalmış sayılmazsınız. İpek kirpikler ilk olarak 1d boyutunda üretildi. Daha sonrasında ise 2d,3d,4d ve 10d boyutlarına kadar çıkan çok modern çalışmalarla karşılaştık.

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?

Kirpik setlerinde binlerce farklı model kıvrımlarını buluyor olacaksınız. Farklı numaraları bulunan ürünlerdir. İpek kirpikler kalıcı olabilir. Ayrıca ipek kirpik ne kadar dayanır diye soracak olursanız ise uzun süre dayanır. İlgili ürünleri eğer doğru kullanırsanız problem olmadan muhafaza edebilirsiniz. Kirpik uygulamasını kolay hale getiren ince uçlu cımbızlar iş yönetimini kolay hale getirir.  İpek kirpikleri daha profesyonel yapan uzmanlar ışıklı büyüteç kullanmaktadırlar. Net görüntü elde etmek adına bu durum oldukça etkilidir.  Birçok güzellik sanat merkezlerinde tercih edilen ipek kirpikler uzunluklarına göre değişir. Profesyonel makyaj yapan yerler içinde idealdir. Ayrıca uygulama esnasında olan yuvarlak paneller, kirpik yapıştırıcı uygulamasın kolay olmasını sağlar.  Kişiler üzerinde %100 doğal görünümlü duran modern yapıda hazırlanmış tasarımlardır. Kirpik uzmanlarının da önerdikleri tasarımdır. Uygulamaları zevkli olan ve özellikle kadınları çok alımlı gösteren kalıcı ve zararsız maddelerdir. İnsan kirpiğine çok benzeyen yatay üretilen ipek kirpikler simülasyon cihazları ile entegre edilir. Kirpik setinde farklı boyutlarda üretilen yapıştırıcılar bulunur. 15 dakika takım süresi vardır.

[reklam id=1]

İpek Kirpik Uygulaması Sonrası

İpek kirpik uygulaması sonrasında asla pişman olmayacaksınız. Herkesin merak ettiği ipek kirpik nasıl takılır sorusuna çok kapsamlı cevap veriyor olacağız. Gözlerde sürekli kırpma meydana gelmeyecektir. Kendi kirpikleriniz gibi hissetmenize yardımcı olan uygulamalardır. Özel olarak üretilen ve birçok kozmetik marketing firmalarında satılan modellerdir. Uygulama sonrasında kaşıntı ve batma yapmayacaktır. İpek kirpikler oldukça profesyonel durmaktadır.  Spreyli olarak satılan serumlarla kirpikleri kolayca çıkarabilirsiniz. Set halinde alınan siparişlerde 2 adet 250 ml bulunan spreyler satılır. İlgili spreylerin birincisi kirpiklerin takımını kolay hale getirir. Diğer ise kolayca çıkarılmasına yardımcıdır. Uygulama sırasında kullanılan çok hassas cımbız ve ayırma cımbızları etkilidir. Uygulama sonrasında çıkarılması kolay olmasından dolayı göz için de herhangi bir zarar vermeyecektir. Kirpikler için 10 kat daha fazla hacim verildiği gözlemlenmektedir.

İpek Kirpik Kalıcılık Süresi

Kalıcılık süresi oldukça fazladır. Dışarıdan bakan insanlar sizin kendi kirpiğiniz olduğunu sanacaktır. İpek kirpiklerin takılması ve çıkarması çok zahmetlidir.  Metal bir çanta içerisinde satılan bu özel üretimler halkımızın beğenisine sunulmaktadır. Son olarak ipek kirpik nasıl çıkarılır diye merak edenlere yardımcı olacak yazımız umarız sizler için çok etkili olmuştur. İpek kirpikleri monte ederken çok az yapıştırıcı kullandığımız için uzun süre gözde durabilir.

İpek Kirpik 1

İpek Kirpik İşlem Süresi ve Fiyatı

İpek kirpik işlem süresi genelde 15 veya 20 dakika sürmektedir. Normal takma kirpiklerden daha fazla hacimli duran ürünler olmasından dolayı özel olarak tasarlanırlar. İşlem süresi eğer ürün orijinal ise bazen 30 dakikayı da bulabilir. Fiyatları ise set halinde alınması gerektiğinden dolayı 500 TL altında olmamaktadır. İpek kirpikleri sizlere tavsiyemiz set halinde almanı z gerektiğidir. Fiyat açısından oldukça avantajlı olacaktır.