Jartiyer Nasıl Giyilir

tarafından
1727
Jartiyer Nasıl Giyilir

Kadınların özel hayatların da kendilerini iyi ve mutlu hissetmesinin temelin de mutlu bir evlilik yatmaktadır. Mutlu bir evliliğin sırları ise hepimizin de bildiği gibi liste yapsak uzar gider. Ancak en başta mutlu bir yatak odasından  geçer. E hal böyle olunca da bayanların çamaşırları önemli hal alır. Peki jartiyer giymek isteyen bir bayan nasıl giyer? Oldukça zor olan jartiyer giymenin birkaç püf noktasını öğrendiğiniz de diyeceksiniz ki aa oldukça kolaymış. Gelelim bakalım jartiyer nasıl giyilirmiş;

Jartiyer özel geceleriniz de giyeceğiniz bir çamaşırdır. Birkaç önemli hususa dikkat edince oldukça kolay giyebilirsiniz. İçine girebilirsiniz bu çamaşırın. İlk olarak şunu belirtmem gerekir ki normal bedeninizden bir beden büyük jartiyer almanız da fayda var yoksa jartiyerin kapanma yerlerini kapatamayacağınız için üzeriniz de durmayacaktır.

[reklam id=1]


Külotunuzu jartiyerinizin üzerine giymeniz daha kolay olacaktır. Bu nedenle önce jartiyeri sonra külotunuzu giymeniz gerekir. Bu da size tuvalet ihtiyacınız da veya gün içerisin de daha yardım sağlayan bir durum olacaktır.

-Bir diğer önemli husus da şudur ki jartiyerinizi eğer uzun süre üzeriniz de tutmanız gerekiyorsa giysiniz içerisine giymemenizi tavsiye ederim. Giysiniz içerisinden belli olabilir çünkü. İlle giymeniz gerekiyorsa  jartiyeri yanınız da götürüp gittiğiniz yer de ya da döndüğünüz de evde giymenizi tavsiye ederim.

-Jartiyerinizi giydikten sonra stripeları çoraplara tutturmakta zorlanabilirsiniz. Stripelar ayarlıdır, en uzun pozisyona getirin, klipsi çorabınıza tutturup ardından stripeları gerektiği kadar ayarlayarak kısaltın. Bir başka yol da jartiyerinizi giymeden klipslerini çoraplarınıza tutturmaktır. Çoraplarınızı giyin, ardından jartiyerinizi giymeden klipslerini çorabınıza tutturun ve ayağa kalkarak jartiyerinizi belinize bağlayın. Bu şekilde jartiyeri giymek çok daha kolay olacaktır.

Jartiyer Nasıl Giyilir

-Her defasında stripeların ayarıyla oynamak zorunda kalmanıza gerek yok. Jartiyerlerin farklı modelleri var. stripelar genelde dört tanedir. İkisi yanlarda ikisi de önde olur. Yan stripelar bazen arkada olabilir. Jartiyerinizi giyerken  stripeları ön kısımdaki  hizasında çorabınıza tutturun. Ancak diğerlerini yanda da arka da olsa mutlaka çorabınızın yan tarafına tutturun. Jartiyerinizin arka kısmındaki stripeları arkanızda kalırsa, oturduğunuz zaman aşırı gerilmeden dolayı çoraptan ayrılabilir. Doğru olan bacağınızın arkasın da değil yanında kalmasıdır. Böylelikle daha kolay giymiş olacaksınız ve kendinizi jartiyerin içinde daha rahat hissedeceksiniz.
jartiyerin yanı sıra son zamanlar da çok fazla satılan ve oldukça rağbet gören bir diğer iç çamaşırı da vücut çorabı. Eğer jartiyer gibi çamaşırlara düşkünseniz vücut çorabını da bir göz önünde bulundurun derim.