Kadınların Zevk Noktaları

tarafından
62408
Kadınların Zevk Noktaları

Kadınların Zevk Noktaları

Cinsel beraberlikte zevklerin doruğunu yaşamak temel amaçtır. İnsanlar için bir ihtiyaç olan karşı cinsle doğal seks milyonlarca yıldır insan neslinin üremesini sağlamıştır. Sadece insan neslinin devamını sağlamak ön planda olsaydı, cinsel birleşmenin verdiği haz olmasaydı insan nesli tehlikeye girerdi. Öyle görünüyor ki yaratılış programı son derece sistemli bir şekilde dizayn edilmiştir. İnsanlar sevişirken üremeyi en son düşünürler. Düşündükleri en önemli şey, zevk almaktır. Karşılıklı olarak zevkin sağlanması, her iki taraf içinde olumlu olarak sonuçlanmaktadır. Çünkü zevk alınmadan yaşanan birliktelik zevk yerine işkenceye dönüşmektedir. Erkeklerin en çok merak ettikleri soru  “kadınların nasıl zevke gelir” sorusudur. Bunu öğrenmek için yazımızı takip etmeniz yeterlidir.

Erkeğin ve kadının farklı zevk noktaları vardır. Ortak zevk noktaları üreme organlarıdır. Kadınların erkeklere oranla çabuk tahrik olmaması, kadınların zevk noktalarını bilmek konusunda daha duyarlı olmayı gerektiriyor. Erkekler kadınlardan çok daha hızlı bir şekilde tahrik olurlar.

[reklam id=1]

Kadınlar Nasıl Zevke Gelir

Vajina:  Kadınların zevk noktalarının başında meşhur kadınlarda G noktası olarak bilinen vajinanın girişini takip eden yukarıya doğru 4 cm’lik yol ile temas, kadınları en hızlı tahrik eden yoldur. Kadınların G noktası en son tahrik unsuru olarak kullanılması gerekmektedir.

Kadinlarin Zevk Noktalari vajina

Meme Uçları: Kadınların en çok tahrik olduğu zevk noktalarından biri meme ucudur. Meme uçları ile oynamak kadınları tahrik eder.  Kadınların göğüs uçlarına hafif hafif dokunmak ve gıdıklama şeklinde oynamak tahrik konusunda en önemli ip ucudur.

Kadinlarin Zevk Noktalari meme uclari

Boyun: İkinci olarak kadınların hemen tahrik olabildiği zevk noktası da boyun kısmıdır. Bu bölgede yumuşak dokunuşlar ve öpüşler kadını ziyadesiyle tahrik eder. Partnerinizi tahrik etmek istiyorsanız boynuna minik öpücükler kondurmanız bu hazzı yaşamanıza vesile olacaktır.

Kadinlarin Zevk Noktalari boyun

Erotik Konuşmalar: Ayrıca sadece erkekler erotik konuşmalardan etkilenmezler uygun koşullar sağlandıktan sonra partneriniz erotik şekilde konuşmalar yapmanız da onları etkileyecektir. Tabi bu durumu abartmamak kaydı ile gerçekleştiriniz.

Kadinlarin Zevk Noktalari erotik konusma

Dudaklar: Hem erkekler hem de kadınların ortak zevk noktaları dudaklardır. Dudakları hafifçe öpmek, öperken nefes almayı engelleyecek şekilde değil ya üst ya da alt dudağa odaklanmak kadını ciddi manada tahrik edebilir. Erkeğin kötü ağız kokusundan hemencecik kötü etkilenen kadının bu durumda tahrik mekanizması çalışmaz.

Kadinlarin Zevk Noktalari dudaklar

Saçlar ve Sırt: Kadınların saçları sırt bölgesi de en çok tahrik edici zevk noktaları arasındadır.

Kadinlarin Zevk Noktalari sirt

Kadın tahrik olmaya başladığında nefes alış verişleri hızlanır, meme uçları büyümeye başlar ve bakışları donuklaşır. Bu durum cinsel birleşme için kadının hazır olduğu anlamına gelir. Ön sevişme yaşanmadan direkt olarak cinsel birleşmeye geçiş, cinsel birleşmenin zevksiz geçmesine neden olacaktır. Kadın için bu durum zevkten çok işkenceye dönüşecektir. Eğer eşinizi anlar ve ona yardımcı olursanız karşılıklı olarak hazzın en iyi şekilde olmasını sağlarsınız.

Bu nedenle, erkeklerden daha nazik ve hassas olarak yaratılan kadınların cinsel birleşme öncesinde, ön sevişme ile hazırlanması gereklidir. Güzel bir müzik güzel bir yemek ve loş ve romantik bir ortam hazırlamak, kadının hoşlanacağı konulardan konuşmak ve onun bu evrendeki koruyucusu olma hissini yaratmak kadının tüm kalkanlarını indirmesine yardım eder. Kadın güven duyduğu erkeklere daha çok ilgi gösterir.Kadınlar erkeklere göre daha geç tahrik olurlar bunu göz önüne alarak kadının ruhuna hitap etmelisiniz. Çünkü kadınlar romantikliğe çok önem vermektedirler. Bu yüzden partnerinizin kulağına güzel sözler fısıldamalı ve onu rahatlatmalısınız. Partnerinizin mükemmel biri olduğunu hissettirdiğiniz an kadının hazır olmuş olduğu zamandır.  Ayrıca kadınların zevk aldığı pozisyonlar da çok önemlidir. Partnerinizin en çok sevdiği pozisyonu tespit edip partnerinizi daha çok mutlu edebilirsiniz.