Kamasutra Nedir?

tarafından
545
Kamasutra Nedir?

Kamasutra, bir çeşit genel yaşam ve mutlu hayat kitabıdır. Evlilik ve toplumsal bazı okonularda mutlu, başarılı olmak için uygulanabilecek bazı tekniklerin içinde yer aldığı özel kitap adını daha çok cinsellik üzerine duyurmuştur. Ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan kamasutra ne demek konusunda sizler için ufak bir araştırma yaptık.

Kamasutra Nedir? 1

Kamasutra esasen, yazımı çok eskilere dayanan bir kitaptır. Dünya genelinde adı duyulan ve bilinen kitabı bu kadar popüler yapan konu, cinsel pozisyonlar hakkında verdiği bilgilerdir. Mutlu bir evliliğin, mutlu bir cinsellik ile mümkün olabileceği konusunda görüşlere yer verilen kitapta en zevkli cinsel birleşme pozisyonlarına yer verilmiştir. Çok geniş çaplı olan bu pozisyonlar, hem kadının hem de erkeğin zevk alabileceği en ideal cinsel pozisyonlardır.

Her iki tarafın da hazzın doruklarına çıkmasını sağlayan poziyonlar kamasutra pozisyonu nedir sorusunun cevaplarıdır.

[reklam id=1]

Kamasutra, Hintçe kelime anlamı olarak “zevk kitabı” anlamına gelen bir kelimedir. Hindistan genel yaşam tarzını yansıtan bu kitaptaki bilgiler, hayatın her alanında,her anında zevk almaya yöneliktir. Aile hayatı, iş yaşamı, sosyal ilişkiler, ikili ilişkiler ve evlilikleri kapsayan bu kitap her konu hakkında en ince detaya kadar bilgi vermiştir.

Son derece geniş kapsam ve anlamı ifade eden Kamasutra, pek çok konuda insanlara faydalı olmak için hazırlanmıştır. Daha fazla yayılması ve adının duyulmasında ne büyük faktör olan cinsel ilişki pozisyonları konusunda da yine en ince detaya kadar bilgi vermektedir.

Kamasutra Nedir? 2

Kamasutra kitabında yer alan bilgilerde kadın ya da erkek ayrımı çok fazla yoktur. Her iki taraf için de değerlendirmeler ve vazifeler benzer şekildedir. Her hangi bir konuda yalnızca erkek ya da yalnızca kadın şeklinde ifadelere rastlamak mümkün değildir. Karşılıklı anlayış, istek ve birbirinin dinlenmesi ile her konu hakkında ortak nokta bulunabileceği, her iki tarafın da mutlu olabileceğine dair bilgilere yer verilmiştir.

Daha mutlu ve daha başarılı bir hayat için temel kuralları oluşturan bu kitapta cinsellik konusunda da önemli bilgilere yer verilmiştir. Çiftlerin cinsel açıdan birbirlerini tatmin edebilecekleri çok sayıda seks pozisyonunu denenmesi için kitapta bulabilirsiniz.

Bu pozisyonlarda kadın ve erkeğin aynı anda benzer şekilde zevk almasına dikkat edilir. Farklı çok sayıda cinsel birleşme pozisyonundan çiftler en uygun olanlarını seçip yerine getirebilir. Bu pozisyonların seçiminde uygulama öncesinde her iki tarafın da pozisyona ısınması ve hazır olması önemlidir. Tüm hazırlıkların sonunda doruklarda bir cinsel birleşme sağlayabilirsiniz.

Kamasutra Nedir? 3

Daha çok cinsellik ile birlikte anılan kamasutra kitabını Türkçe hali ile satın alıp hayatın her alanında farklı görüşleri inceleyebilirsiniz. Bu kitap ile daha mutlu ve daha sağlıklı düşünen bir yapıya kavuşup hayattan daha fazla zevk alabilirsiniz.

Cinsellik konusunda ise klasik birleşme pozisyonlarından daha farklı pozisyonlar deneyip kendi vücudunuzu keşfederek sınırlarınızı öğrenebilirsiniz. Monotonlaşan hayatınıza bu kitap ile renk katıp daha hareketlendirebilirsiniz.