Kirpik Gürleştirme

tarafından
3135
Kirpik Gürleştirme

Kirpiklerin gür olması her kişinin isteyeceği özelliktir. Kirpikleri uzun ve gür olan bayanlar daha alımlı, güzel ve çok çekici görünürler. Buna paralel olarak kirpik gürleştirici ürünler ve doğal bitkisel yollarla elde edilen yağları kullanabiliriz. Kirpikler kullanılan kimyasallardan dolayı zarar görür. Özellikle kadınların makyajını silerken de zor durumda kalabiliriz.

Kirpiklerini uzatmak isteyen hanımlar muhakkak sarımsak yağı kullanmalıdır. Sarımsak ve badem yağları aktarlarda satılır. Aktarlardan temin edebiliriz. Doğal yollarla elde edilen bitkisel yağlar kirpik uzatma ve gürleştirme görevi görmektedir. Kirpik uzatmak için göz çemberinin içine gelmeyecek şekilde bir miktar pamuk ile uygulama yapabiliriz. Düzenli kullanım sonucunda büyük ve etkili sonuçlar alabiliriz. Zahmetsiz ve en kolay uygulanan sarımsak yağı tedavisidir.

[reklam id=1]

Kirpik Gürleştirmek İçin Doğal Yöntemler

Kirpiklere uygulanan doğal malzemeleri kullanırken aynı zamanda fırça almak gereklidir. Kirpiklere kolayca sürüm yapmak için muhakkak rimel sürmeye yarayan fırçalı olan ürünleri kullanalım. Rimelli olan fırçalar içerisinde yağ deposu bulunan hazne sayesinde kirpiklere göz içerisine değmeden kolayca sürüm yapılmasını sağlar. Bu sayede doğal yollar ile takma kirpik kullanmadan gürleştirme yapmak mümkün olacaktır.

Kirpiklerin daha sağlıklı uzaması adına ve kirpikleri gürleştirmek için makyaj ile birlikte kullanılan badem yağları tercih edilmektedir. Bir haftaya kadar etki yaratan bu ürünlerden memnun kalırız. Kirpiklerde dökme yapmayan bu ürünler oldukça etkilidir. Aynı zamanda kimyasal madde içermezler. Kuaförler tarafından da onaylanan ve tavsiye edilen yöntemlerin sizlere etki oluşturduğunu göreceksiniz.

kirpik gurlestirme nasil yapilir, kirpik gurlestirmenin dogal yollari

Doğal Yollarla Kirpik Gürleştirme

Kirpikleri kısa olan bayanlara özel hazırlanan bitkisel destekli olan kürler kolayca kirpiklerin uzamasına ve daha kat hacimli gözükmesine yardımcıdır. Kirpiklerinizi uzatmanın en kolay yöntemi badem yağ, sarımsak yağı gibi bitkilerden destek almak gereklidir. İlgili ürünlerde vitamin destekli olan takviye malzeme bulunur. Kirpik uzatmak için mutlaka yağ kullanmak gereklidir. İlgili yağlarda besleyici vitamin takviyesi olması ve kullanımları kolay olması da çok avantajdır.

Makyaj yapmadan önce kullanıma uygun olan doğal ürünlerdir. Sizler aktara gittiğiniz zaman kirpik uzatma yağı istediğiniz de zaten yardımcı olacaklardır. Bu sayede artık kirpik uzatma ve gürleştirme çok kolay olacaktır. Hacimli kirpikler için aynı zamanda üretilen ve besleme görevi yapan rimelli farlar kullanılmaktadır. Kadınlar göz makyajına çok fazla önem verirler. Gözlerin hacimli ve buğulu gözükmesi adına kirpiklerin uzamasına yardımcı olan serumlar da kullanılabilir. Serumlar da doğal yöntemlerle kirpik uzatılmasına yardımcı olur. Artık dermotolojik doktora gitmeden de kirpik uzatmak mümkündür.

kirpik gurlestirme

 

Birçok alışveriş merkezlerinde kullanılan rimeller içinde bitkisel kaynaklı hazırlanan ürünlerden de sipariş verebiliriz. Hanımların en çok merak ettikleri kirpikleri ne uzatır sorusuna kolayca yanıt almanızı sağlayan yazımızda çok yararlı bilgiler almanız sağlanmaktadır.

Bitkisel ve Doğal Yöntemlerle Kirpik Gürleştirmek

Yukarıda sizlere belirtilenlerin dışında artık saç ve kirpik ekim merkezlerine gitmenize gerek kaldırmayan doğal yöntem anlatılmaktadır. Kaş ve kirpik ekimlerinde her zaman kimyasal içerikler kullanılabilir. Bu durum sizlerin göz yapısına zarar verebilir. Kimyasal malzemeleri kullanmaktansa kirpik nasıl uzatılır sorusuna yanıt bulduğunuz makalemizi değerlendirmenizi rica ederiz. Lazer ve diğer teknikler ekilen kirpiklerin takma kirpiklerden farkı olamayacaktır.

bitkisel yollarla kirpik gurlestirme

 

Her göz makyajı yaptığınızda kirpiklerin dökümle ihtimal olacaktır. Kirpik ve kaşlarının kısa olmasından yakınan değerli ziyaretçilerimizin en kısa zamanda aktarlardan ürün tedarik etmeleri gerekir. İlgili ürünler aynı zamanda kirpikler için parlatıcı özelliklere sahiptir. Gözlerin daha fazla buğulu gözükmesine yardımcıdır. kirpiklerin nasıl uzatıldığı hakkında sizlere verilecek olan videolarda bu kapsamda oldukça etkili olabilir.