Kirpik Nasıl Uzar?

tarafından
2498
Kirpik Nasıl Uzar?

Kirpiklerimizi beslemek için birçok doğal yağlardan fayda alabiliriz. Kirpik uzatmak için yardımcı olan gerçek kürlerden meydana gelen serumlar çok etkilidir. Özellikle uzun kirpik seven erkek ve kadınlara özel badem yağları satılmaktadır. Badem yağı kirpiklerin yapısını besler. Daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

Yurt dışında da birçok ünlü tarafından kullanılan hint yağı kirpik uzatıcı serumları düzenli kullanıldığı zaman kirpik yapısını düzenlediği gözlemlenmektedir. Dünyanın farklı bölgelerinde de tercih edilen hint yağları kaliteli olmalıdır. Kadınların çok sık kullandıkları maskara kıvrımlı rimeller tehlikelidir. Kirpik diplerine kadar sert bir şekilde etki eder. Bu nedenle hint yağı kirpik uzatıcısı serumlarını kullanarak, her gün daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kirpiklerinize sürekli koyu renkli rimel kullanıyorsanız zarar verici durumlar meydana gelebilir. Özellikle son zamanlarda makyaj malzemeleri olarak kullanılan kirpik kıvırıcı malzemeleri çok zararlıdır. Kirpiklere şekil verelim derken daha kötü hale gelmesi olabilir.  Kirpik ekim merkezleri de kirpiklerinizin çoğalmasında yardımcıdır. Kadınlar genelde uzun kirpik severler.

[reklam id=1]

Buna paralel özellikle İzmir’in çok sevilen güzel bayanları uzun kirpik yapıları ile bilinmektedir. Kirpikleri hızlı şekilde uzatmak istiyorsanız mutlaka iyonik tekniklerle işlem yapılan ısıl makinelerinden faydalanır. Sadece badem yağı ile bu işi yapan kişilerden çok olumlu cevaplar alıyoruz. Saç, kirpik ve kaşlarının belirli düzende uzamadığını gördüğümüz zaman genelde demir eksikliği olarak nitelendiriyoruz. Bu durumda aslında sizler doğa yöntemlerle kirpikleri ilaveten uzatabilirsiniz.

Kirpik Uzatma Serumu

Kirpiklerinin çok az ve kısa olmasından rahatsız olanlara özel serumlar yapıldı. Kirpik uzatmada garantili çözümler sunan hint yapı serumu 15 gün boyunca düzenli kullanılır. Sıcak su ile karıştırılan serumlarla her gün bakım yapmamız gerekir. Cildimizi ve yüzümüzü güzel gösteren kirpikler badem yağı sayesinde de uzayacaktır. Fakat uzatma serumlarını her bölgeye eşit sürmek gerekir. Uzun kirpikler göz makyajı için harika görüntü elde etmemize yarar.

Kirpik Uzatma Serumu

Bizler genelde kirpikleri uzatmak için her zaman badem yağlarını tercih ederiz. Kirpik uzatma serumlarının içinde soya besininden elde edilen vitamin vardır. Evde kolaya uygulanacak çok pratik ve ekonomik yöntemlerle kirpik uzatmak kolaydır. Kirpiklerin düzenli büyümesi adına mutlaka makyajlı uyumamak gereklidir. Eczane ve aktarlardan E vitamini ile yapılan pamuk ile bakım yağı kullanmalıyız. Kirpik diplerinin düzenli bir şekilde uzatma serumu ile temizleniyor olması çok önemlidir. Vazelin ve badem yağı kirpik uzatıcı ve güçlendirici etkisi herkes tarafından bilinir. Günde birkaç dakika masaj yaparak kirpik uzatan yağ ve bakım serumlarını kullanmalıyız.

Bir fırça ile kirpik uzatmak için, dip kısımlara kadar bakım yapmak gerekir. Kirpiklerin yanı sıra aynı şekilde kaş nasıl uzatılır sorusuna yanıt bulacağımız yazımız çok etkili veriler almanız için yardımcıdır. Kirpikler ve kaşlar vücutta en uzun zamanda uzadığını biliyoruz. Saç gibi değildir. Gece masum gibi görünen makyaj malzemeler, aslında çok zarar verir. Aynı şekilde kaşların da pamuklu çubuklar ile bakım yapıyor olmanız gerekir. Kaşların gelişiminde de en fala bilinen sarımsak yağı ürünler olmaktadır. Ayrıca kirpik ve kaşların hızlı bir şekilde uzamasını sağlar.

Kirpik Uzatma Serumu 1

Son olarak sizlere belirtmek istediğimiz ise birkaç nemlendirici kremlerdir. Nemlendirici bakım kremleri ve perma yapıcı ürünlerde çok etkilidir. Bu tarz kremleri ve badem yağı kirpik uzatıcısı kullanmak da sizlerin isteğinize ve seçiminize göre değişir. Kirpik uzatmak için çok ideal olan vazelin nemlendirici ve besleyici krem kullanarak hızlı uzayan kirpikleri elde edebiliriz.