Max Factor Rimel Çeşitleri

tarafından
300
Max Factor Rimel Çeşitleri

Güzellik ve makyaj denilince ilk akla gelen kozmetik markalarından birisi olan Max Factor, rimel konusunda da bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kirpiklerde elde edilmek istenen etkiye göre seçimi yapılan bu rimel çeşitleri, özellikleri ve fiyatları hakkında sizler için kısa bir araştırma yaptık.

Max Factor Rimel Çeşitleri 1

Max Factor, kalıcı ve etkili makyaj yapmak isteyen bayanların kullanmayı e çok sevdikleri makyaj markalarından birisidir. Her makyaj malzemesinde olduğu gibi rimellerinde de kullanıcıların isteklerini karşılayacak düzeyde üretim yapan markanın en beğenilen rimel çeşitlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Max Factor False Lash Effect: Dolgunlaştırıcı özelliği bulunan bu maskara, kirpikler hariç başka bir yere bulaştığında çok çabuk çıkar. Büyük, yuvarlak fırçası ile kirpiklerin kökten uca hacimlenmesini sağlayan bu rimel, siyah ve koyu kahve renk seçenekleri ile üretiliyor. Makyajınızın genel renk tonlarına uygun şekilde satın alıp kullanabileceğiniz bu rimeller suya dayanıklı olma özelliğindedir.

[reklam id=1]

Max Factor 2000 Calorie: Makyajsız kirpiklere anında yüzde 300 oranında dolgunluk veren bu özel maskara, parfümsüzdür. Makyaj temizleyici, sabun ve su ile kolaylıkla çıkabilen bu rimel, gün içinde yanlışlıkla eller değse bile başka yere bulaşmaz. Hassas gözler için uygun olan bu maskara, lens kullananlar için de idealdir.

Max Factor Masterpiece: Kirpiklerin daha belirginleştirilmesi için kullanılan özel bir maskaradır. Kirpiklerin birbirinden ayrılması ve daha belirginleştirilmesi için kullanılabilen bu maskara, lens kullanan bayanlar için de idealdir. Suya dayanıklı türü de bulunan masterpiece maskara, siyah ve suya dayanıklı siyah çeşitleri ile satışa sunuluyor.

Max Factor Rimel Çeşitleri 2

Max Faktor rimellerinin geneli suya dayanıklıdır. Yağmurlu havalarda ya da çok terleme yaşanan sıcak havalarda rahatlıkla kullanılabilen bu rimeller, kirliklerin ayrılması, dolgunlaşması ve uzaltılmasında kullanılabilir. Kirpiklerinizin yapısına göre bu özel rimellerden istediklerinizi seçip kullanabilirsiniz.

Mak faktor rimellerinin genelinde siyah renk hüküm sürer. Kirpiklere daha yoğunluk veren bu renk, bakışların daha keskin olmasını ve anlamlı olmasını sağlıyor. Göz renklerini belirginleştiren bu maskaralar, özellikle renkli gözler de bu etkisini daha fazla gösteriyor. Kahve rengi gözler ve kahve rengi tonlarına yakın olan gözlerde ise kahve rengi rimeller daha etkili oluyor.

Max Factor Rimel En İyisi

Max Faktor rimel yorumları incelendiğinde genel olarak kullananların çok memnun kaldıkları sonucu ortaya çıkıyor. Kısa kirpiklerin uzatılması, seyrek kirpiklere dolgunluk kazandırmak, bakışlara daha yoğunluk katmak gibi özellikleri bulunan bu rimel çeşitleri, uzun süre kurumadan kullanılabiliyor.

Bayanların kirpiklerinde istedikleri etkileri yakalamasında etkili olan bu rimeller, tüm makyaj ürünü satan yerlerde ve sadece bu markalarının ürünlerine yer verilen satış yerlerinden temin edilebilir.

Max Factor Rimel Çeşitleri 3

En çok kullanılan ve memnun kalınan yukarıda kısa açıklamalarına yer verdiğimiz Max Factor rimel fiyatları maddeler halinde aşağıda paylaşıyoruz.

  • Max Factor False Lash Effect: 49,90 TL
  • Max Factor Masterpiece: 29,90 TL
  • Max Factor 2000 Calorie: 44,90 TL

Max Faktor rimel çeşitleri online satış yapan bazı sitelerden de satın alabilirsiniz. Online satış imkanı sunan bu sitelerden indirimli ve avantajlı fiyatlar ile tek olarak satın alabileceğiniz bu ürünleri, kendisi ile uyumlu başka makyaj malzemeleri ile set halinde de satın alabilirsiniz. Bu setlerde yer alan diğer özel ürünleri de kullanarak harika bir makyaja ve harika bir görüntüye sahip olabilirsiniz.