Mercimek Çorbası Süzme

tarafından
723
Mercimek Çorbası Süzme

Leziz kış lezzeti süzme yeşil mercimek çorbası enfes kokulu tarifi ile burada bulunuyor. Nefis ezme mercimek çorbası tarifi eşsiz benzersiz tarifi ile harika sunumları süslüyor. En lezzetli ve yoğun süzme mercimek çorbası yoğun tadı ve lezzeti ile yemek sofralarını süslüyor. Leziz ve güzel süzme kırmızı mercimek çorbası nasıl yapılır?

En güzel ve farklı beyaz mercimek çorbası nasıl yapılır? Nefis kokulu süzme yeşil mercimek çorbası tarifi nasıldır? En farklı lezzetlere eşlik eden beyaz mercimek çorbası tarifi burada. Muazzam resimli süzme mercimek çorbası tarifi eşsiz güzelliği ile burada.

Lezzet büyüsü süzme kırmızı mercimek çorbası tarifleri burada. Tarif kolaylığı ve büyüleyici hazırlanışı ile beyaz mercimek çorbası tarifi sizleri büyümeye devam ediyor. Enfes kokulu yeni tarif süzme yeşil mercimek çorbası nasıl yapılır?

İşte süzme mercimek çorbası tarifi resimli olarak burada anlatılıyor. Kış mevsiminin vazgeçilmez tadı süzme mercimek çorbası enfes kokuya muhteşem yoğunluğu ve yemeklere eşlik edişi ile mükemmel bir alan oluşturuyor.

Lezzetin en güzel hali mercimek çorbası ile bütün yemeklerinize eşsiz bir sunum eşliğinde edecek mükemmel bir tarif hazırladık. Bu tarifleri her yemeğe uyan muazzam çorba lezzetini bulabilirsiniz. Enfes tarif hem kolaylığı hem de büyüleyici baharatı ile oldukça kolay ve leziz.

[reklam id=1]

Mercimek Çorbası İçin Malzemeler

  • Yeşil mercimek
  • Soğan
  • Yoğun baharat çeşitleri
  • Salça

Mercimek Çorbası Yapılışı

  1. Öncelikle soğan ve mercimek suya bırakılır ve kaynaması için beklenir.
  2. İyice kaynayan karışım robotla çekilerek veya süzülerek tekrar suyuna eklenir.
  3. Suyuna yoğun baharat ve tuz eklenir. Salça ilave edilerek harmanlanır. Kaynamaya bırakılır. Afiyet olsun.