Oral Seks

tarafından
7394
Oral Seks

İnsanoğlunun soyunu devam ettirebilmesi için üremesi gerekmektedir. Yaşamsal bir faaliyet olarak yerine getirilen üreme, kişilerin haz duyguları da eklenerek keyifli bir hal almaktadır. Kadın ve erkeğin farklı üreme organlarına sahip olması, zevk aldığı noktalarda da birtakım farklılıklara yol açmıştır. İnsanlarda bulunan zevk alma hazzı, üreme isteğinin de önüne geçebilmektedir. Böyle durumlarda ise kişilerin zevk almaları ve tatmin olabilmeleri için seks yapma dürtüleri devreye girmektedir.

Seks yapmak, eski zamanlara nazaran çok daha farklı bir hal almaktadır. Kişilerin istek ve zevklerinin sürekli olarak değişmesi ile birlikte birçok seks çeşidi de ortaya çıkmıştır. Birçok kişi tarafından reddedilen fakat birçok kişi tarafından da seksin olmazsa olmazı olarak tabir edilen oral seks, kişilerin seks esnasında daha çok zevk almasını sağlamaktadır. Özellikle de erkekler, oral seks yapma konusunda çok daha istekli ve arzulu olabilmektedir.

Seks yapan kişiler, karşılıklı olarak orgazma ulaşmak istemektedir. Kadın ve erkeğin seks sırasında orgazm olma yolları da birbirinden farklı olabilmektedir. Farklı teknikler ile orgazm olmak isteyen çiftler, oral seks yaparak da son derece yoğun bir haz alabilme imkânına da sahip olabilmektedirler. Bu sebeple de çok sayıda kişi tarafından oral seks nedir? Sorusu büyük bir merak ile sorulmaya da devam etmektedir. Oral seks en genel tabiri ile penis veya vajinanın ağız yolu ile uyarılması anlamına gelmektedir. Erkeklerin penislerinin uyarılması için de sekse başlamadan önce oral seks yapılabilmektedir. Bunun için ise hem kadınların hem de erkeklerin, partnerlerini hazzın doruklarına çıkarabilmeleri için oral seksin tekniklerini en iyi şekilde bilmeleri gerekmektedir.

[reklam id=1]

Oral sekste, penisin ağzın içine alınması ve dil darbeleri ile penisin uyarılması gerekmektedir. Penis ucu, oldukça fazla sayıda sinir ucuna sahip olması sebebi ile son derece hassastır. Bu sebeple de kadınların partnerlerine oral seks yaparken, dişlerini kontrol etmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde penis son derece acımakta ve oral seksten alınması gereken haz yerini acıya bırakabilmektedir. Ağza iyice alınan penis, kadının dil darbeleri ve ağız kasları ile iyice emilir. Bir yandan da el ile kök kısmı tutularak, pesi sıvazlanabilir. Penisin ucundan köküne kadar ağız içerisinde emilmelidir. Daha sonrasında ise küçük ve yavaş hareketler ile penisin ucuna dil darbeleri atılabilmektedir.

Oral Seks 2

Oral ilişki esnasında sıra kadına geldiğinde, alınacak olan pozisyon son derece önemlidir. Kadının rahat bir şekilde yatması ve bacaklarını iyice açması, oral seksin kalitesini de arttırmaktadır. Öncelikle vajinanın dudak kısımlarına yapılan dil darbeleri, kadının rahatlamasına ve kendini oral sekse bırakmasına yardımcı olacaktır. Daha sonrasında ise yine dil ve dudak darbeleri ile iyice vajinanın iç bölgesine girilmelidir. Klitorise ulaşıldığında ise öncelikle dudak ve dil ile klitoris uyarılmalıdır. Daha sonrasında ise erkeğin ağzı kadının vajinasına yerleştirilerek, vajinanın dudakları öpülüp bir yandan da dil ile klitoris emilmelidir. Karşılıklı olarak son derece büyük bir zevk veren oral seks, çiftlerin birbirine olan yakınlığını da olabildiğince arttırmaktadır. Fakat kişilerin oral seks yapmadan önce gerekli hijyen kurallarının da yerine getirmesi gerekmektedir. Vajina ve penisin, oral seks yapmaya başlamadan önce güzel bir şekilde temizlenmesi kişilerin sağlıkları açısından son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Çünkü vajina ve penis, hava almayan bölgeler olduğundan dolayı bu bölgelerde çok daha yoğun bir şekilde bakteri üreyebilmektedir. Bu bakterilerin ağız yolu ile kişilere geçmesi de son derece ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilmektedir.