Pastel Ojeler ve Modelleri

tarafından
477
Pastel Ojeler ve Modelleri

Kadınların cilt bakımı ve saç bakımı için kullandıkları ürünlerin yanı sıra el ve tırnak bakımı konusunda da pek çok ürün kullanmaktadır. Kullanılacak bakım ürünlerinin içerisinde kimyasal bileşen bulunduğundan dolayı çok fazla kullanım sonucunda zararlı olmaktadır.

Pastel Ojeler ve Modelleri

Bu yüzden seçilecek bakım ürünlerinin sağlıklı olunmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Hamile kadınların bu tarz bakım ürünlerini kullanması yasak olduğundan dolayı pek fazla bakım yapılamamaktadır. Ancak bazı markalar da sağlıklı içeriklerinden dolayı hamile kadınlar da kullanabilmektedir.

Pastel Ojeler ve Modelleri 1

Oje, her kadın tarafından sevilen ve kullanılan bir makyaj ürünü olmaktadır. Düz renklerin yanı sıra simli, mat, parıltılı ve metalik modeller ile birçok oje çeşidi yer almaktadır.

[reklam id=1]

Bakım yapmak kadınlar tarafından oldukça uzun ve zahmetli bir iş olduğundan dolayı kullanılacak ürünlerin de kaliteli ve iyi olması gerekmektedir. Alınan ürünlerin iyi olması yapılacak bakımın daha kolay ve daha kısa süre de yapılmasını sağlamaktadır.

Kadınların oje konusunda hassas olması da her yıl değişen oje ve tırnak tasarımlarının değişmesinden kaynaklanmaktadır. Pastel oje renk kataloğu da her sene farklı modeller çıkarmaktadır. Pastel oje renkleri ile birlikte kadınlar da oje konusunda seçici davranmak ile birlikte daha çok model olduğundan dolayı kararsız kalabilmektedirler.

Pastel Ojeler ve Modelleri 2

 

Piyasa da pek çok kozmetik ve oje markası olmaktadır. Markaların çıkardıkları oje serileri her yeni yıl ile modeller de ve renklerde değişiklikler göstermektedir. Ancak bazı markalar hem oje modelleri ile hem de fiyatları ile farklılık göstermektedir.

Pastel Ojeler ve Modelleri 3

Oje sürerken başarılı sonuç almak için, oje sürmeye başlamadan önce kaliteli bir sabun ile ellerinizi yıkadıktan sonra bir havlu yardımı ile kurulamaya özen gösterin. Tırnaklarınızda kalan kirleri ve yağları çıkarmak için aseton kullanın. Oje sürmeden önce tırnaklarınızı hazırlamanız çok önemlidir çünkü öncelikle yerin sağlam olması gerekir.

Pastel Ojeler ve Modelleri 4

 

Öncelikle şeffaf bir kat uygulayarak başlayın. Hafifçe dışarı da taşırın ki oje sürdüğünüzde etinize renkler yapışmasın. Oje sürmeden önce tırnaklarınıza koruyucu sürün. Pastel oje fiyatları, genellikle 4-5 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Kişiler bu renklerden dilediğini tercih edebilme imkânına sahip olabilmektedir.

Pastel Ojeler ve Modelleri 5