Taylor Swift Makyajsız Hali

tarafından
393
Taylor Swift Makyajsız Hali

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı olan Taylor Swift tarzı güzelliği, harika fiziği ve müzik yaşantısındaki başarısı ile dikkat çeken bir isimdir. Asıl adı Taylor Alison Switf olup, 13 Aralık 1989 yılında Wyomissing, Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gelmiştir. Genç yaşına rağmen müzik dünyasındaki başarısı ile şöhret basamaklarını hızla tırmanmıştır. Onun hayatına baktığımızda başarısının tesadüf değil müziğe duyduğu aşktan kaynaklandığını açıkça görüyoruz.

Taylor Swift Makyajsız Hali 4

Henüz 14 yaşındayken country müzikte başlayan müzik kariyeri burada Big Machine Records ile anlaşıp ardından Sony/ATV Music publishing house ile devam etmiştir. Yıl 2006 olduğunda kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkarmıştır. Albümünün üçüncü single çalışması olan ” Our Song ” ile ABD country listesinde zirveye çıkan en genç şarkıcı olmuştur.

Ardından 2008 Grammy Ödülleri’nde en iyi yeni sanatçı kategorisinde aday gösterilerek tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. İlk albümündeki başarısını ikinci albümü olan Fearless’da da göstermiş, bu albümünde yer alan ” Love Story ” ve ” You Belong with Me ” parçaları ile öne çıkmıştır.

[reklam id=1]

Yıl 2010 olduğunda Taylor Swift dört Grammy ödülünü birden alarak müzik dünyasındaki kalıcılığını ispatlamıştır. 2010 yılında üçüncü albümü Speak Now’ı çıkaran sanatçının bu albümü ilk haftada 1 milyonun üzerinde satışa ulaşmıştır. Albümün üçüncü single çalışması olan ” Mean ” ile iki Grammy ödülü birden almıştır. Dördüncü albümü olan Red 2012’de çıkmış ve o da ilk haftadan satış rekoru kırmıştır.

2014 yılında doğum yılının adını taşıyan 1989 adlı bir albüm çıkarmıştır. Bu albümünde yer alan birçok parçası da dünya çapında hit olmuştur. Taylor Swift sadece şarkıcılığı ile değil söz yazarlığındaki başarısı ile de birçok ödüller almıştır. Toplamda on Grammy, on bir AMA, yedi CMA, yirmi üç BBMA, altı ACM ve on üç BMI ödülü bulunmaktadır.

Taylor Swift Makyajsız Hali 1

Müzik dışında oyunculuk da yapmış olup, Kanıt Peşinde ve New Girl gibi televizyon dizilerinde rol almıştır. Bunun yanı sıra Sevgililer Günü Loraks ve The Giver isimli sinema filmlerin de rol almıştır. Bu bilgilerden de anlaşılacağı gibi Taylor Swift hayatı genç yaşına rağmen birçok başarı ile doludur.

Taylor Swift Boyu

Ünlü sanatçı müzikteki başarısının yanı sıra harika fiziği ile de dikkat çekmektedir. Günlük yaşantısında, katıldığı özel davetlerde ve konserlerde her zaman şık giyimi ve kusursuz fiziği ile beğeni kazanan Taylor Swift kaç kilo derseniz 53 kilo civarı olduğunu söyleyebiliriz.

Uzun boyu ve ince fiziği ile dikkat çeken yıldızın en önemli özelliğinin kendisine yakışan tarzından şaşmaması olduğunu söyleyebiliriz. Taylor Swift makyajsız hali ile de oldukça güzel bir fiziğe sahip olduğu için her zaman abartısız, şık ve güzel görünümü ile hayranlık uyandırmaktadır.

Taylor Swift Makyajsız Hali 2

Taylor Swift Kaç Yaşında

Ünlü yıldızın genç görünümü nedeni ile yaşını merak edenler olabilir. 1989 doğumlu olduğunu bildiğimiz güzel yıldız şu an 27 yaşında olup, 2017 aralık ayında 28 yaşına girecek. Yaşını göstermeyen ünlünün güzellik sırlarından birisi de saç ve makyaj konusunda doğallıktan yana olmasıdır.

Sarı saçlarının orjinal rengi ile fazla oynamayan Taylor Swift, makyajda da genellikle abartıya kaçmadan gözlerini ön plana çıkaran makyaj tekniklerini kullanmaktadır.

Doğal saç rengi sarı ve gözleri de mavi olan Taylor Swift makyajı ile de birçok bayanın örnek aldığı bir isimdir. Çoğu ünlünün aksine sade ve doğal makyaja ağırlık veren yıldız müzik hayatındaki başarısının yanı sıra duru güzelliği ile de dikkat çekmektedir. Ünlü yıldızın makyajında ön plana çıkan iki özellik daima dikkat çekiyor. Kırmızı ruj ve siyah eyeliner.

Taylor Swift Makyajsız Hali 5

 

 

Göz rengini ortaya çıkaran siyah eyeliner ile yukarı doğru çizilen kuyruk aynı zamanda gözlerini daha iri göstermeye de yardımcı oluyor. Sarı saçlı ve beyaz tenli bayanlara ayrı bir hava katan kırmızı ruj ise Taylor Swift’in vazgeçilmezlerinden birisi. Parlak ya da mat tonlardaki kırmızı ruju günlük hayatta ve özel davetlerde sıkça kullanıyor.

Teninin parlak ve ışıltılı görünümünü tamamlayan ve ona doğal bir güzellik katan hafif bir allık ve takma kirpikler Amerikalı yıldızın makyajında en çok öne çıkan detaylar. Taylor Swift müzik hayatındaki başarısının yanında kendine has makyajı ve saç modelleri ile de her yaştan bayan için idol olan bir isim olarak dikkat çekiyor.