Taylor Swift Saç Modelleri

tarafından
683
Taylor Swift Saç Modelleri

Taylor Swift saç modelleri her yaştan bayanın dikkatini çekmektedir. Girdiği her ortamda saçlarının güzelliği ile dikkat çeken ünlü Amerikalı şarkıcı saç ikonu kabul edilen ünlü bayanlar arasında bulunmaktadır. Sadece özel davetlerde değil günlük yaşamda da kullandığı saç modelleri sade, doğal ve bir o kadar da güzel olması ile dikkat çekmektedir.

Taylor Swift Saç Modelleri 4

Çoğu ünlüde görmeye alıştığımız farklı saç kesimlerinin tam aksine Taylor Swift klasik saç modelleri ile tarzını ortaya koymaktadır. Bir saç ikonuna yakışacak şekilde saç modeli ve saç rengi arasındaki uyum ünlü yıldızın güzellik sırlarından birisidir.

Şöhret basamaklarını tırmanmaya başladığı ilk günden itibaren güzel ve parlak saçları ile dikkat çeken Amerikalı şarkıcı, kullandığı birbirinden şık saç modelleri ile de bayanların hayranlığını kazanmıştır. Birçok bayanın kuaföre gidip Taylor Swift saç rengi ya da onun saç modellerinden birini istemesi de onun saç ikonu olduğunun göstergesidir.

[reklam id=1]

Taylor Swift saç modellerine baktığımızda çoğunlukla dalgalı saç modellerini kullandığını görüyoruz. Bazen saçların tamamına bazen de sadece saç uçlarına uygulanan iri dalgaların ünlü yıldıza çok yakıştığı gözlerden kaçmıyor.

Genelde uzun ve orta boy saç modellerini tercih eden Taylor Swift kahkül kesim deninince ilk akla gelen isimlerden birisidir. Onu tanıdığımız günden bu yana hangi saç modelini kullanırsa kullansın değişmeyen tek özellik yüzüne çok yakışan kahkülleri olmuştur.

Taylor Swift Saç Modelleri 1

Taylor Swift kısa saç modelleri arasında asimetrik kesim ve dalgalı kısa saç modellerine rastlıyoruz. Çok kısa saç modeli tercih etmeyen yıldızın kısa saç modellerinde de kahkül ve perçemden vazgeçemediğini belirtmek istiyoruz.

 

Bu özelliği ile bebek yüzlü Amerikalı şarkıcı kendine has bir tarz oluşturmuştur. Kısa saç modellerinden küt saç kesimini düz sarı saçları ve kahkülleri ile kullanarak bu saç modelinin de güzel yüzüne çok yakıştığını gözler önüne sermiştir. Omuzlarda dalgalı saçları ve önden de uçları dalgalı saç modelini de zaman zaman kullanmaktadır.

Günlük yaşantısında da kahküllü saçlarını at kuyruğu ya da doğal saç örgüsü yapmasının yanı sıra bazen de saç bandı kullanarak doğal görünümü ile de objektiflere takılmıştır. Sarı saçlarına çok yakışan yandan dalgalı at kuyruğu, gevşek ense topuzu ve tek tarafı toplanmış doğal dalgalı saç modelleri de özel davetlerde sıklıkla kullandığı saç modelleri arasındadır.

Taylor Swift Saç Modelleri 2

Taylor Swift Saç Renkleri

Taylor Swift saç rengi ile de dikkat çeken isimlerden birisidir. Çok aykırı saç renklerini kullanmasa da saçlarının doğal ve parlak görünümü nedeni ile birçok bayan Taylor Swift’in saç renklerini de beğenmektedir. Ten rengi ile uyumlu olduğu için sarı renk tonlarını ağırlıklı olarak kullanan ünlü yıldız bugüne kadar platin sarısı da dahil olmak üzere sarı saç renginin farklı tonlarını denemiştir.

Birçok saç rengi deneyen genç yıldızın en çok kullandığı renk ise kumlu sarıdır. Doğal fakat bir o kadar da çekici görünen kumlu sarı, düz bir renk olmayıp içinde birçok renk tonu barındırması nedeni ile bayanların rahat kullanabileceği bir saç rengi olma özelliğine sahiptir.

Taylor Swift Saç Modelleri 3

 

Bu saç renginin bir başka özelliği ise bayanları daha genç ve enerjik göstermesidir. Taylor Swift’in doğal güzelliğini tamamlayan bu saç rengi açık tenli ve mavi gözlü bayanlara çok yakışmaktadır.

Taylor Swift yeni saçı konusunda da her zamanki tarzını korumuş ve yine o kendisi ile bütünleşen kahküllü saç modeli ile bir kez daha hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Kahküllü saç akımının öncülerinden olan ünlü yıldız doğal güzelliğin simgesi olan saçları ile daha uzun yıllar bayanların saç ikonu olmaya aday bir isim.