2016 Düz Yazlık Ayakkabı Modelleri

tarafından
3647
2016 Düz Yazlık Ayakkabı Modelleri

2016 Düz Yazlık Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modelleri tüm kadınların gözlerini ayırmadan incelediği yegane başlık.  Ayakkabılar en büyük kadın tutkusu belki de, bayan ayakkabı ve çanta sevgisi hiçbir şeye benzemiyor

Bütün kadınlar katalogları kurcalamakta şu günlerde. Yazlık ayakkabı modelleri nasıl, yazlık ayakkabılar çıktı mı? bayan ayakkabı modelleri bu sene hangi trendde seyrediyor?  Yeni sezon ayakkabılar nerede kaç para?

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri1

Biz size bu yazımızda günlük ayakkabı modelleri, düz ayakkabı ve babet modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. 2016 yaz modası hakkında fikir sahibi olmanız ve 2016 kadın ayakkabı modası seçeneklerini tanımanızı sağlamaya çalışacağız.

Yazın modasını modacılardan bile önce yakalamak istiyorsanız bu yazıyı dikkatle inceleyin. İşte modellerimiz

1 – Balerin Ayakkabısı: Balerin ayakkabısı, balerinlerin giydiği ayakkabıya benzeyen fiziksel özellikleri sayesinde bilinir. Düz altlı, ince ve uzundur. Elbette gündelik kullanımdaki hali biraz farklıdır. Kurdeleli ve bilekten bağlamalı modelleri vardır. Bu seneki trend, tarak üstünden kemerleri olan, bilekten bağlamalı balerin ayakkabısı modeli olarak ortaya çıkıyor. Ancak bu modelin bir riski var ki, eğer boyunuz yeterince uzun değilse pek gösterişli durmayabilecektir. Ayakkabı modelleri içerisinde, sade ama asil görünmeyi başarabilen nadir modellerdendir. 2016 yaz modası, kadın ayakkabı modellerinde babet modelleri ni yine öne çıkarmakta.

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Balerin-Ayakkabisi

Balerin Ayakkabısı

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Balerin-Ayakkabisi1

Balerin Ayakkabısı

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Balerin-Ayakkabisi2

Balerin Ayakkabısı

2 – Bağcıklı Babetler: Yazlık düz ayakkabı modelleri içinde en çok tercih edileni elbette babetler. Rahat ve serin kadın ayakkabı modelleri içinde yer alan babetler, genellikle bağcıksız ve sade olsalar da, bu seneki trend, Gianvito Rossi ve Stuart Weitzman imzalı babetler ve özellikle deri bantlı bağcıklı babetler olarak ortaya çıkıyor. Bu sene gösterişli modellerin ipi göğüsleyeceğini söylemek doğru olacak gibi görünüyor. İpli ve bağcıklı babetler, babetin sade havasına bir ağırlık katmakta ve ona daha ciddi bir görünüm kazandırmaktadır.

Bağcıklı Babet Modelleri

Bağcıklı Babet Modelleri

Bağcıklı Babet Modelleri

Bağcıklı Babet Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Balerin-Ayakkabisi3

Bağcıklı Babetler

[reklam id=1]

3 – Loafer Ayakkabı: Loafer Ayakkabı modelleri trend olmasalar bile, pek çok kadının tercihi olmaktadır. Zira hem her giyim tarzıyla eşleşebilmekte, hem de rahatlığı ile gündelik kullanıma uygundur. Bu sene trend olan parlak beyaz ve metalik renkleri de çok iyi taşıması sebebiyle 2016 kadın ayakkabı modası unsurlarının başında gelecek gibi görünüyor. Hem iş yaşantısında hem  gündelik yaşantıda kullanılabilecek bu ayakkabı modelleri bantlı, bağcıklı ve sade çeşitlerden oluşuyor.

Loafer Ayakkabı Modelleri

Loafer Ayakkabı Modelleri

Loafer Ayakkabı Modelleri

Loafer Ayakkabı Modelleri

Loafer Ayakkabı Modelleri

Loafer Ayakkabı Modelleri

4 – İpli Sandalet: Sandaletler her sene moda. Yaz olduğunda vazgeçilmez kadın ayakkabı modelleri arasında yer alan sandalatler bu sene ipli sandaletler olarak karşımıza çıkıyor. Babetlerde olduğu gibi bu sene sandaletler de ipli. Yani bu sene ip modası hakim diyebiliriz.

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-ipli-sandalet

İpli Sandalet Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-ipli-sandalet1

İpli Sandalet Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-ipli-sandalet2

İpli Sandalet Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-ipli-sandalet3

İpli Sandalet Modelleri

5 – Gladyatör Sandaletler: Biraz fazla gösterişli, belki biraz abartılı sayılabilecek gladyatör sandaletler, bu senenin ip modasından faydalanıp yine sahneye çıkmış gibi görünüyor. Uzun ve ince bacaklarınız varsa hoş görünebilirler, ancak çoğu zaman pek de estetik görünmüyorlar. Yine de bu sene trendler içerisinde olduğunu söylemekte fayda var.

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Gladyator-Sandaletler

Gladyatör Sandaletler

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Gladyator-Sandaletler1

Gladyatör Sandaletler

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Gladyator-Sandaletler2

Gladyatör Sandaletler

6 – Espadriller: İspanyolların giyim hayatına kattıkları en şirin öğe espadriller. Her giyim tarzına uyum göstermez elbette, günlük; spor giyimde kullanılabilirler, çok rahat ve sevimlidirler. 80’lerden fırlamış bir görüntüsü vardır, beraberinde kullanılacak giysilerde de retro bir hava oluşursa, bu sene 80’lerin kadınını sokaklarda görebiliriz demektir.

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Espadril

Espadril Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Espadril1

Espadril Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Espadril2

Espadril Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Espadril3

Espadril Modelleri

2016-Duz-Yazlik-Ayakkabi-Modelleri-Espadril4

Espadril Modelleri