2017 Eldiven Modelleri

tarafından
214
2017 Eldiven Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi olan eldivenler ellerimizi ısıtmak konusunda hiçbir zaman yanımızdan ayıramadığımız malzemeler olarak karşımıza çıkıyor. 2017 eldiven modelleri olan parmak kısmı ayrı bir parçayla açılıp kapanabilen ve yapmamız gereken işi daha kolaylaştıran, çıkartmaya gerek kalmayan eldivenler moda severlerin oldukça rağbet ettiği ürün.

2017 Eldiven Modelleri 1

Eldivenler tarihten günümüze kadar hem erkekler, hem de kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar olmuştur. Mısır firavunlarının yüksek mevki göstergesi olan eldivenler, kadınlar tarafından güzelliklerini korumak için giydikleri bir aksesuardır.

O zamandan günümüze kadar askerlerden, çobanlara kadar insanların vazgeçilmez aksesuarı olan eldivenler artık günümüzde yalnızca kadın modasında özel olarak kullanılıyor.

[reklam id=1]

2017 yılı içerisinde de her yıl olduğu gibi birçok ünlü marka mevcut koleksiyonlarına eldivenleri eklediler. Öne çıkan tasarımlarda uzun eldivenler dikkat çekiyorlar. Bununla beraber bileğe kadar olan eldivenlerde 2017 yılının modası durumundalar.

Her senenin modası olan örgü eldivenler de vitrinlerdeki yerlerini koruyorlar. Soğuk geçen kışların vazgeçilmezi olan örgü eldivenlerin müdavimleri gün geçtikçe sayılarını artırıyorlar. Örgü eldivenler yumuşak dokusu nedeniyle daha çok tercih ediliyorlar. Eldiveni kendisi yapmak isteyenlerin oldukça zorlu bir mücadelesi olsa da tamamlandıktan sonra çok keyif verdiği için uğraşması da giyinmesi de ayrı zevk veriyor.

2017 Eldiven Modelleri 2

Moda olarak kullanılan eldivenlerin dışında ger genç kızın hayali olan evlilik meselelerinde kına gecelerinin vazgeçilmezi aksesuarlardan birisi de kına gecesi eldivenleridir. Genel olarak el işi dantel kullanılarak oldukça zarif ve şık modeller görebilmemiz mümkündür.

2017 Eldiven Modelleri 3

Şıklığınızı tamamlamak için eldivenlerle beraber atkı ve bere ile de kombin yapmanız mümkün. Kış aylarında vücudun en hassas yerlerinden olan ellerinizi korumanız bu şekilde mümkün. Renkli, sade, desenli, parmaksız gibi farklı tasarımlar kullanarak kıyafetinizle olan bütünlüğünü tamamlayarak 2017 modasına uyum sağlamanız mümkün oluyor