Ahşap Tasarım Çerçeve Modelleri

tarafından
201
Ahşap Tasarım Çerçeve Modelleri

Çağımız teknolojisi insanları doğallığa daha fazla yönlendirmeye başladı. İnsanlar evlerinde, bahçelerinde, mutfaklarında kısacası yaşam alanlarının birçoğunda teknolojiyi kullanmak istemiyor. Artık doğallık moda, ahşap moda, nostalji moda. Bu sebepten ahşap sektörü de oldukça revaçta.

Ahşap Tasarım Çerçeve Modelleri 1

Ahşap ürünler

Ahşap dolaplar, kitaplıklar, komidinler, sehpalar, televizyon üniteleri, masalar hemen hemen her eve girmiş durumda. Yüzü eskitilmiş ahşap ürünler mağaza vitrinlerinde çoktan yerini aldı. Uzmanların araştırmalarına göre insanlar, çağımızda günlük yaşamın zorluğundan, evinde sağladığı huzurlu ortama sığınıyor.

Mutlu Eden Tasarımlar

Ahşap sektörünün yükselişine ahşap tasarım çerçeve modelleri eşlik ediyor. Doğallığın tadını doyasıya yaşadığınız bu tasarımlar, insanlar tarafından çok tercih ediliyor.

[reklam id=1]

Erken saatlerde başlayan ve yorucu geçen uzun bir günün ardından evinize gelip koltuğunuza oturduğunuzda karşınızda asılı duran harika bir ahşap çerçeve içinde ailenizin resmine bakmak sizi de mutlu etmez mi?

Sevdikleriniz için Harika Bir Hediye

Örneğin bir çerçeve hayal edin ki çerçevesi tamamen ahşap, içinden beş sıra iplik geçiyor ve ipliğin üzerinde kullanmanız için mini mandallar var. Siz sevdiğiniz fotoğraflarınızı iplere mandallarla asıyorsunuz. Ya da her tarafın minik dal parçaları ile kaplanmış bir çerçeveye doğa gezisinde çekildiğiniz bir fotoğrafı asabilirsiniz.

Ahşap Tasarım Çerçeve Modelleri 2

Farklı renklerle boyanmış bir ahşap çerçevenin evinize katacağı havayı bir düşünün. Bir de doğal ağaç türleri var. Bu türde gerçek bir ağacın gövdesi değiştirilmeden kesilmiş yuvarlak bir parça üzeri boyanarak evinize giriyor ve kitaplığınızın yan duvarını süslüyor.

Bu özel çerçeveler sevdiklerinizin en özel köşelerini süsleyecek harika hediyeler olacaktır. Edineceğiniz ahşap çerçevenin üzerinde minik, tatlı dokunuşlar yaparak özelleştirebilirsiniz. Sizin özel olarak uğraştığınız bir çerçeveyi sevdiklerinize hediye etmeniz sizi mutlu ederken hediye ettiğiniz kişinin de kendisini özel hissetmesini sağlayacaktır.