Bepanthen Krem

tarafından
14875
Bepanthen Krem

Bepanthen Krem
Kendine has kokusu, kıvamlı ve yumuşak yapısı, cilt tahrişlerini, yanık ve yara izlerini hızlı şekilde onaran içeriğiyle, Bepanthen krem, her evde, her çantada, her çekmecede olması gereken, üstün formüllü ve etkili bir kremdir.

Bepanthen Krem1

Bitkisel içerikli bir preparat olan Bepanthen krem, hem yumuşatan ve nemlendiren; hem de derideki sorunlu bölgeleri tamir eden özelliklere sahiptir. Vücutta oluşabilecek alerjik reaksiyonları ve etkileşimleri önleyen bu krem, hem kadınlar hem de uzmanlar ve hekimler tarafından tercih edilen bir krem olma özelliğini taşımaktadır. Ciltte yapılan bir cerrahi operasyon sonrası ilk başvurulan isimlerden biri de Bepanthen kremdir. Pişik probleminde de akla gelen ilk çözümlerden biri olan Bepanthen krem, tahriş olan deriyi yatıştırıp, düzene sokma hususunda gerçekten de benzersizdir.

[reklam id=1]

Bepanten Krem Özellikleri ve Faydaları
Tamamen bitkisel içeriğe sahip olan Bepanthen krem, kısa zaman içinde son derece hızlı sonuçlar vermekte ve faydalar sağlamaktadır. Vitaminsiz kalmış, kurumuş, çatlamış, pörsümüş, yaraların ardında üzerinde iz kalmış ciltlerde iyileştirici etkilere haiz olan Bepanthen krem, ciltte oluşan pişik problemlerinde de oldukça etkili bir silahtır. Sıyrık, kesik gibi yüzeysel yaraları da hızla iyileştiren Bepanthen krem, emziren kadınlarda meme başı çatlakları için de en çok başvurulan çaredir.

Bepanthen Krem2

Bepanthen Kremin Cilde Faydaları
İçeriğindeki epitalizan ve sikatrizan özellikleriyle cilt dokusu üzerindeki tahriş, yara, kesik, sıyrık gibi problemleri kısa sürede çözen Bepanthen krem, sadece cilde yoğun nem vermekle kalmayıp, iyileştirici özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Bepanten Nasıl Kullanılır
Son derece kolay bir kullanımı olan Bepanthen kremi, sorunlu bölgeye masaj yaparak yedirin ve sıkıca bandajlayın. Günde 2 kez uygulayacağınız bu işlemle, problemin hallolduğunu göreceksiniz.

Bepanten Krem Fiyatı: Eczanelerde 30 gramlık tüp ambalajlarda satışa sunulan Bepanthen kremin güncel liste fiyatı 10.16 TL’dir