Bepanthol

tarafından
23274
Bepanthol

Bepanthol
Vücudumuzu streç bir örtü gibi saran cildimiz dört mevsim bakım ve ilgiye ihtiyaç duyar. Bu bakımın büyük kısmını nemlendiriciler verir. Cilde hem nem kazandıran hem de dış etkenlere karşı koruyan kremlerin başında Bepanthol gelir. Zengin ve besleyici içeriğiyle Bepanthol krem hem yaz sıcağının kavuruculuğundan, hem de kış ayazının cildi yıpratan etkilerinden koruyan, etkili ve güçlü bir krem olma özelliği taşır. 

Bepanthol Cilt Bakım Kremi

Bepanthol-Cilt-Bakım-KremiCildimiz kış ayazının ve soğuğun etkisiyle kurur, kızarır  ve pul pul dökülür.  Sorun oluşan cilt bölümlerinde fazladan bir bakım ve neme ihtiyaç olur. Bu nem verildiği takdirde, cilt kendini toparlar ve yeniler. İşte Bepanthol krem, dış etkenlere bağlı olarak kızaran, gerilen, sızlayan, çatlayan, pul pul olup dökülen cildi nemlendirerek teskin eder. Bepanthol krem, içeriğinde var olan provitamin B5 sayesinde cildin yenilenmesine ve dış etkenlere karşı güçlenmesine destek sağlar. Yumuşak ve hızlı emilen formülüyle, cilde rahatlama ve serinlik hissi verir, yapış yapış ve yağlı bir doku oluşturmaz.  Bepanthol cilt bakım kremini, sorunlu bölgeye az miktar sürmeniz kafidir. Krem, cilt tarafından emilinceye kadar dairesel hareketlerle cildinize yedirebilirsiniz. Bepanthol yüz kremi olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Yüzünüzü makyajdan arıttıktan sonra, yatmadan evvel, makyaj öncesi baz olarak, gündelik nemlendirici olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıda bir kremdir.

Kremi günde 2 kez sürmeniz yeterli olacaktır. Her gün kullanım için de uygundur.

Bepanthol Dudak Bakım Kremi

Bepanthol-Dudak-Bakım-KremiHayli ince ve hassas olan dudak derisi belirli dönemlere ve sebeplere bağlı olarak kurur ve çatlar. Kuru ve çatlamış dudak derisi, pürüzlü ve kötü bir görünüm arz eder. Kuru ve çatlamış dudakları nemlendiren ve koruyan Bepanthol dudak bakım kremi, ihtiva ettiği provitamin B5 sayesinde cildin kendini yenilemesine yardımcı olur. Gülmeyi ve konuşmayı bile zorlaştıran  çatlamış ve kurumuş dudakların en etkili ilacı olan Bepantholdudak kremi, aynı zamanda içindeki E vitamini ve antioksidanlar sayesinde, yaşlanma karşıtı etki de sağlar. Dermatolojik olarak test edilenBepanthol dudak kremini, el değmeden sürmek de oldukça kolay. Dudak kremi tüpünü sıkıp, yuvarlak ucu ile dudaklarınıza sürebilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz bu kremi günde 3-4 sefer sürebilirsiniz.

[reklam id=1]

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi

Vücudumuzun belli başlı bölgeleri tahrişe ve yıpranmaya daha yatkındır ve daha yoğun bakım ister. Topuk, dirsek, diz gibi bölgelerde zamana ve dış koşullar bağlı olarak tahriş kuruma, çatlama ve deride kalınlaşma gözlenebilir. Bu bölgelerde ciltteki su oranı azaldığı için, doğal olarak nem de azalarak, oran %10’lara kadar düşebilir. Cilde kaybettiği nemini geri vermek ve yatıştırarak doğal yumuşaklığına geri döndürmek için yoğun nemlendiricilere ihtiyaç vardır. İşte Bepanthol merhem, hem yumuşak hem de yoğun dokusuyla, kurumuş bölgeleri, şifa vererek iyileştirir. Dermatolojik içeriğinin zenginliği ve provitamin B5 katkısıyla cildin hassas bölgelerini hem yumuşatır hem de yenilenmesine yardımcı olur. Cilde bir nevi kalkan olan Bepanthol merhem, dış etkilere karşı güçlendirici etkisiyle de öne çıkar.Bepanthol-Onarıcı-Bakım-MerhemiBepanthol Onarıcı Bakım Merhemini, tahriş olan yahut tahriş olmaya yatkın vücut bölgelerinize sürün ve cilt tarafından emilmesi için ovarak yedirin. Günde 2 kez sürebileceğiniz Bepanthol merhem, sadece tahriş olan bölgelerde kullanılmalıdır.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi

Bebeklerde en sık rastlanılan sorunlardan birisi de pişiktir. Bebeklerin aşırı hassas cildi, idrar, kaka, bezler ve havasızlık sebebiyle daha da hassaslaşır ve tahriş olur.  İşte Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemi, bebek tenini pişiğe karşı koruyacak ve iyileşmesini hızlandıracak önemli ve etkili bir formüldür. İçeriğinde buluna provitamin B5 ,B3 vitaminleri, lanolin ve zeytinyağı sayesinde, bebek cildini pürüzsüz ve nemli tutan Bepanthol pişik kremi, şeffaf formülüyle bebeğin narin cildinin nefes almasını sağladığı gibi, sürtünme, idrar ve kaka gibi maddelerin tahriş edici etkisinden de korumuş olur.

Bepanthol-Pişik-kremi

Uzmanların belirlediği, bebek pişik kremlerinde olması gereken şartların tamamını Bepanthol pişik kremi bünyesinde barındırır. Güvenilir, nem düzeyini koruyan, faydalı ve güvenilir bileşenler içeren, gereksiz bileşenleri ihtiva etmeyen, toksik bileşen barındırmayan; parfüm, antiseptik ve koruyucu içermeyen ve kolay kullanılan bir ürün olan  Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Merhemini bebeğinizin pişik olan ve pişiğe yatkın olan bölgelerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bepanthol krem fiyat olarak da son derece hesaplı ve uygun bir üründür. 30 gramlık Bepanthol Cilt Bakım Kremi eczanelerde 9.25TL fiyatla satılmaktadır.