Bioder Tüy Azaltıcı

tarafından
903
Bioder Tüy Azaltıcı

Bioder Tüy Azaltıcı, vücuttaki istenmeyen tüyleri azaltmanın hatta yok etmenin pek çok farklı yolu var. En pratik ve fazla zaman istemeyen çözümlerden birisi ise tüy azaltıcı formül içeren krem ve jellerdir. Erkeklerin bile rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler, düzenli kullanımla, istenmeyen tüyleri cılızlaştırarak yok etmektedir.

En bilinen markalardan birisi olan Bioder, tüy azaltıcı ağda, serum, krem, jel gibi ürünleriyle, istenmeyen tüylere maharetli dokunuşlar yapar ve kişiyi sonuca ulaştırır.

Bioder Tüy Azaltıcı 4

Bioder Tüy Azaltıcı Serum

İstenmeyen tüylerin sadece kadınlarda değil erkeklerde de sıkıntı yarattığı söylenebilir. Hatta psikolojiyi olumsuz etkileyebilir. BİOTA laboratuvarlarında bilim adamlarınca geliştirilen özel bir formülle, her gün kullanmaya gerek olmadan ayda sadece 3 seferlik kullanımla, istenmeyen tüyleri gözle görülür derecede azaltan ve incelten Bioder serum geliştirildi. Bioder serum hem pratik kullanımıyla, hem de bitkisel formülünün oldukça yoğun ve etkili olmasıyla son derece başarılı bir grafik yakaladı.

[reklam id=1]

Bioder serumun, her gün kullanım gerektirmeyen formülüyle, tüyler kökünden alındıktan sonraki ilk üç günde, günde sadece 1 sefer uygulanarak istenmeyen tüyleri kalıcı olarak   azalttığı ve incelttiği kanıtlandı.

Her Bioder serum kutusunda 3 adet serum ampulü bulunur. Tüyler kökünden alındıktan sonra her gün 1 adet ampul kullanarak 3 gün içinde tüketilir. Tek bir ampul dahi tüm vücuda yetecek miktarda serum içerir. Ama eğer ampulüm uygulanacağı alan küçük bir alansa bir tek ampul birden fazla uygulama için kullanılabilir.

Bioder serum istenmeyen tüylere etki ederken, bunu sağlıklı cilde zarar vermeden yapar. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Bioder serum tüy dökme özelliği göstermez. Tüylerin incelmesini ve azalmasını sağlar. Evde de tek başınıza rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ağrı ve acı vermez. Her renk kılda etkilidir ve epilasyona göre çok daha ekonomiktir. Bioder serumun yüz bölgesine ve vücut bölgesine ayrı ayrı etki edecek şekilde tasarlanmış iki ayrı çeşidi vardır.

Bioder Tüy Azaltıcı 1

Yüz bölgesi için tasarlanan serum; yanak, elmacık kemikleri, bıyık, alın, çene, kulak, boyun, kaş, ense gibi bölgelerdeki tüylerden kurtulmak için kullanılır.

Vücut bölgesine özel tasarlanan Bioder serum ise genital bölge hariç; bacak, kol, koltuk altı, sırt, göğüs, karın gibi vücudun hemen hemen tüm bölgelerinde güvenle kullanılabilmektedir.

Bioder Tüy Azaltıcı Krem

Bioder tüy azaltıcı krem ve jel, uygulama sırasında turunç ve bitkisel complex B ekstrelerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesini sağlar. Jel özelliği ile tüylerde azalma ve incelme sağlanır, tüyler daha geç çıkar. Krem formülü sayesinde cildin günlük nem ihtiyacı da giderilmiş olur.

Bioder Tüy Azaltıcı 2

Tüyleri kökünden aldıktan sonra temizlenmiş cilde her gün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer uygulanır. Bioder krem tüy ve ten rengi ayırt etmez, her türlü tende kullanılabilir.

Bioder’in tüylerle savaşma konusundaki çözümlerinden birisi de Bioder ağdadır. Bioder tüy azaltıcı ılık ağda oldukça güçlü bir yapıya sahiptir ve içeriğindeki reçinenin verdiği güçle, en kısa tüyleri dahi kökünden alır ve temizler. Düzenli ve istikrarlı kullanım sayesinde tüylerde azalma ve zaman içinde incelme oluşturur.

Bioder ağda aynı zamanda geciktirme özelliği ile de tüylerin yeniden çıkışını yavaşlatır ve vücuttaki pürüzsüz dokunuşun keyfini uzatır. Bioder ağda formülünde papatya özleri kullanılmıştır ve bu özler sayesinde cilt nemlenir, yatışır ve oluşması muhtemel deri hassasiyetlerinin önüne geçilmiş olur. Bioder ağda ambalajı içinde ağda bezi ve spatulası da mevcuttur.

Bioder Tüy Azaltıcı 3

Bioder kullananların yorumları da son derece olumlu ve memnuniyet dolu ifadeler içeriyor. Son derece pratik, kolay taşınan ve kolay uygulanan bir yapısı olan Bioder ürünleri, kullanan kişileri de memnun ediyor. Bioder fiyatları da kullanıcıları memnun eden bir diğer etken. Bioder serum, krem, jel, ağda gibi ürünleri ortalama 20 TL ila 80 TL’lik fiyat aralığında satışa sunuluyor. Ekonomik oluşu da Bioder ürünlerine ekstra bir değer katıyor.