Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

tarafından
2995
Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Bulunduğunuz ortamda bir erkek var ve size karşı olan davranışları biraz farklı. Nasıl diyelim, sanki daha ilgili, daha nazik ve daha centilmen. Biraz daha dikkat ettiğinizde yanılmadığınızı anladınız. Gerçekten de onda size karşı bir şeyler var. Peki ya yanılıyor olabilir misiniz?  Bir erkeğin sizi sevdiğinizi nasıl anlarsınız, hangi ipuçları onları bu konuda ele verir yazımızı okuyarak da bu durumdan emin olabilirsiniz.

Seven bir erkek gözlerini dikerek size bakar. Hatta odaklanır. Uzun uzun bakar. Bakışlarını kaçırmaz ve siz bunu muhakkak anlarsınız.

Eğer bir erkek size 4 saniyeden daha uzun süre bakıyorsa, bu kesinlikle size karşı bir şeyler hissettiğini gösterir. Uzmanlar der ki 4 saniyeden daha uzun süren bakma yahut bakışma süresi aşkın belirtisidir. Sizden hoşlanmayan bir erkek size uzun süre bakmaz.

[reklam id=1]

Bir erkek kalabalık ortamlarda gözleriyle sizi arayıp buluyor ve bakışları uzun süre üzerinizde kalıyorsa size karşı asla kayıtsız değildir. Bal gibi seviyor işte.

Bir erkek sizinle konuşurken sadece gözlerinize değil dudaklarınıza da bakıyorsa, hatta bir gözlerinize bir dudaklarınıza bakıyorsa size karşı farklı hissiyat içinde demektir.

Erkeklerin hisleri ses tonlarına da yansır. Hoşlanan, seven, aşık bir erkeğin ses tonu konuşurken alçalır ve yumuşar. Ama herkesle aynı tonda konuşuyorsa bu onun genel tavrıdır.

Bir erkekten hoşlanırız ve onun da aynı hisleri bize besleyip beslemediğini merak ederiz. O erkeğin sevdiğini nasıl anlarız, keşke beynini ve kalbini açıp hislerini okuyabilsek. İşte bu gibi durumlarda vücut dili bize yardımcı olur.

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? 1

Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Erkekler kadınlara göre daha kapalı, daha ketum ve duygularını gizlemekte daha başarılıdır. Ama yine de onların hislerini belli edecek ipuçlarını yakalayabilirsiniz.

  • Daha özenli davranır, üstüne başına daha dikkat eder.
  • Sizin davranışlarınızı istemeden taklit eder. Siz gülüyorsanız güler, elinizi saçınıza götürdüğünüzde o da götürür.
  • Sizinle konuşurken gözbebekleri büyüyorsa büyük ihtimalle sizden hoşlanıyor.

Bir erkeğin sevdiğini nasıl anlarız elbette bize dokunmak isteyişinden, bunun için fırsat yaratmasından ve zaman kollamasından. Seven erkek dokunmak ister. Bu hem seksüel güdülerin bir getirisidir hem de koruma ve kollama içgüdüsü.

Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Onu daima yanınızda yörenizde görürsünüz. Sizi takip eder. Bunu çoğu kez bilmeden yapar. Zira sizi ona çeken bir çekim vardır. Bunu anlamamak neredeyse olanaksızdır.

Birinin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız sorusunun yanıtları onun beden dilinde saklıdır.

Seven erkek size sıradan biriymişsiniz gibi davranmaz. Sizi herkesten farklı tutar ve öyle davranır. Çünkü siz onun için özelsinizdir.