Capilex Tüy Azaltıcı

tarafından
4742
Capilex Tüy Azaltıcı

Capilex tüy azaltıcı, istenmeyen tüylerle savaşmanın yollarından birisi de tüy azaltıcı krem kullanmaktır. Tüy azaltıcı kremlerden biri olan Capilex, aromaterapik özelliği ile istenmeyen tüylere kesin çözüm getiriyor ve tüylerin yavaş yavaş azalarak yok olmasını sağlıyor. Capilex tüy azaltıcı krem veCapilex jel,  hem fiyat açısından hayli ekonomik olması, hem de kolay ve pratik kullanımı ile sıkça tercih ediliyor. Capilex tüy azaltıcı kremin içeriğindeki doğal bileşenler, temas ettiği cilde bakım da yapıyor.

Krem, jel ve losyon şeklinde piyasaya sürülen Capilex ürünlerinin epilasyon ve diğer tüyle mücadele eden ürünlerden farkı, tüyler alındıktan sonra uygulanmasıdır. Tüylerden tamamen arınmış, ipeksi bir cilt vadeden Capilex, seçkin eczanelerde satışa sunuluyor.

Capilex’in çalışma prensibi, tüy köklerinin beslenmesini ve gelişmesini engellemek, gelişimini yavaşlatmak ve zaman içinde tamamen durdurmak üzerine kurulmuş.

Dünya çapında tüy tedavisinde kabul gören pek çok içeriği bünyesinde toplayan Capilex, düzenli şekilde kullanıldığında, 6 ila 8 hafta sonunda tüylerde  %30-35’e, hatta %55’e varan cılızlaşma ve azalma sağlıyor. Bunu yaparken aynı zamanda cilde nem de sağlıyor.      

[reklam id=1]

Capilex Tüy Azaltıcı Nasıl Kullanılır

  • Capilex kullanmadan önce tüyler jilet haricinde herhangi bir işlemle alınır ve tüylerin alındığı bölgeye capilex tüy zaltıcı krem yahut Capilex jelmasaj yapılarak sürülür.
  • Tüyler yeniden çıkana kadar sabah ve akşam olacak şekilde günde iki kez Capilex sürmeye devam edilir.
  • Sürdükten sonra ürünün ciltten arındırılmasına lüzum yoktur.
  • Ciltte herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmayan Capilex tüy azaltıcı kremi kullandıktan sonra güneşe çıkmakta bir sakınca yoktur.

Capilex Tuy Azaltici

Capilex tüz azaltıcı kullananların sadece kadınlar olduğunu düşünmek yanıltıcıdır. Capilex tüy azaltıcı krem erkekler tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Capilex tüy azaltıcı kullananlar, ürünün düzenli kullanıldığında tüylerin uzamasını geciktirdiğini ve çıkan tüyleri incelttiğini söylüyor.

Capilex tüy azaltıcı krem kullananlar, verimli sonuç alınabilmesi için ürünün en az 6 ay kullanılması gerektiğini söylüyor.