Cilt Beyazlatıcı Krem

tarafından
389
Cilt Beyazlatıcı Krem

Ciltte koyulaşmalar ve renk değiştirmeleri genelde hastalıklar, buluğ dönemi, hava değişimi ve doğum gibi sebeplerden meydana çıkıyor. Ciltte meydana gelen bu estetiği bozucu görünümden kurtulmak amacıyla natürel yöntemleri kullanmak istemeyenler genelde cilt beyazlatma kremlerini tercih etmeyi düşünüyor ve bu sebeple en etkili olan kremi bulmaya çalışıyor.

Cilt Beyazlatıcı Krem 1

Ancak birçok bakım sitesi ve kozmetik çevrimiçi mağazada birçok beyazlatıcı krem var, hangisini kullanmalısınız?

Biz de bu sebeple internetten derlediğimiz cilt beyazlatma ürünlerini kullanan bireylerin yorumlarına ve tavsiye ettiklerine dayanarak bir liste oluşturup işinizi basitleştirmek istedik.

Redist Beyazlatıcı Krem: Cilt üzerindeki renk değişimlerini düzenlemektedir. Sıhhat Bakanlığı doğrulusunda onaylanmış olan krem cildinizi 2 ton açarak daha pürüzsüz olmasını sağlayacağını iddia ediyor. Kullanan şahıslar doğrulusunda olumlu dönüşler çoğunlukta.

[reklam id=1]

İçerisinde tespit edilen aktif maddeler melanin civarını düşürerek güneş ve yaşlanmadan kaynaklanan lekelerin giderilmesini sağlar. Makyaj ürünü olmamasına rağmen, makyaj evveli baz olarak kullanılabilir.

Cildinizdeki renk değişimlerini düzenler, aydınlatır ve beyazlatır. İçeriğindeki aktifler, güneş ardından ve yaşlanmadan kaynaklı lekeleri gidermeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda melanin civarını düşürür. Makyaj evveli baz olarak kullanılabilir. Redist Cilt Beyazlatıcı Krem bir makyaj ürünü değildir.

Cilt Beyazlatıcı Krem 2

Arap Kızı Kremi: Yağlı ve normal ciltler amacıyla piyasada bulabileceğiniz Arap kızı kremi cilt amacıyla faydalarının arasına cilt beyazlatma, leke giderme ve ten rengini açma gibi özellikleri de eklemiş. Özellikle kullananlar çil izleri amacıyla gerektiğince yararlı bulunduğunu belirtmişler. İçerisinde bol miktarda E ve B vitamini, gliserin ve gliserol bulunuyor. Daha evvelce televizyonlarda Vildan Atasever, Hande Ataizi gibi ünlülerin natürel fondoten olarak kullandığı şeklinde magazinlerde yer almıştı.

Fade Out Krem: Cilt rengini açıp cilt tonunu düzenlemek amacıyla kullanılabilir. Bir normal olarak sürülen kremi bir de gece kremi bulunuyor. Cilt lekelerini yok etmek amacıyla gece kremi daha çok tercih etme sırasında üst sıralarda yer almaktadır. Gece krem kullanımının yaygın hale geldiği bu günlerde sizin için en iyi seçenekler arasında yer alacaktır.

Transvital White Pure: Bütün ciltlerin kullanabileceği bu krem gerektiğince pahalı bulunduğu amacıyla satın almadan evvelce kesinlikle iyice araştırın. Beyazlatma prosedürünü ortamında tespit edilen, taşkıran çiçeği, dut, takke çiçeği, üzüm ve kaolin malzemeleri ile sağlar.

Cilt Beyazlatıcı Krem 3

Cilt yüzeyindeki lekeleri, yağı ve birikimleri emerek cildinizi arındırır ve beyazlatır. Haftada bir iki kere maske şeklinde uygulanır. Cildi derinlemesine temizledikten sonra kalın bir tabakayı sürün ve ardından da 5-10 dakika bekleyin. Bekleme aşamasında asla sürdüğünüz yerde oynamayınız. Bekleme süresi bittikten sonra ılık bir su yardımıyla silme işlemlerine koyulabilirsiniz.

Kontes Fondöten Pudralı Krem: Kılcal damarların meydana getirdiği renk pigmentlerini engel olarak ciltte ton farklılıkları oluşmasını engeller, güneş yanıkları amacıyla de gerektiğince etkilidir. Makyaj esası olarak kullanılabilecek bu krem daha beyaz bir cilde sahip olmanızı sağlar. Bu kremin ilaveten göz çevresindeki mor halkalar amacıyla ekstra etkili bulunduğu iddia ediliyor. Sivilceler ve kızarıklıklar amacıyla de etkili bulunduğu belirtilmiş.

Nuxe Beyazlatıcı Serum: Bu leke açıcı cilt serumu, bütün cilt çeşitleri amacıyla uygundur. Cildi aydınlatarak beyazlatan serumun etkin maddeleri C vitamini ve beyaz çiğdemdir.

Cilt Beyazlatıcı Krem 4

Cildi iyice nemlendirir ve ortamında tespit edilen meyankökü yardımıyla ferahlama ve rahatlama sağlar. Paraben ve renklendirici içermeyen krem yapımcısı doğrulusunda 28 günde etkili olacağı iddia ediliyor. Fiyat yönünden başka kremlere göre biraz daha pahalı olan Nuxe beyazlatıcı serumu çevrimiçi mağazalarda rahat bir şekilde bulabilirsiniz.