Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri

tarafından
246
Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri

Derya Baykal bebek battaniyesi modelleri, ünlü tiyatro oyuncusu Derya Baykal, gündüz kuşağında hanımlara yönelik yaptığı örgü, dikiş nakış, hobi ağırlıklı programlarıyla da beğeni topluyor ve çok sayıda izleyiciye hitap ediyor. Derya Baykal’ın programlarında örneklerini gösterdiği ve üzerinde durduğu temalardan birisi de bebek battaniyeleri.

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri 1

Yumuşacık renklerden oluşan, cicili biçili, albenili ve harikulade bebek battaniyelerinin yapılışını ve motiflerini de ayrıntılı biçimde izleyicilerle buluşturan Derya Baykal, Türkiye’nin dört bir yanından programa katılan hanımların bebek battaniye modelleri örneklerini yayında izleyiciyle ve örgüseverlerle buluşturuyor.

Zikzaklar, su dalgaları, katmerli güller, yamalı ve parçalı motifler, kar tanelerini yansıtan motifler, çiçek, hanım dilendi bey motifleri ve daha nicesi sadece bebek battaniyesi olarak değil, serin yaz akşamlarında bahçe sefalarında dizlere örtülüveren korumalıklara da dönüşebiliyor.

[reklam id=1]

Derya Baykal bebek battaniyesi modelleri ve yapılışını anlatan videolar sayesinde bu şeker gibi alımlı battaniyelere kavuşabilir, bebeğinizin karyolalarını, pusetlerini, salıncaklarını süsleyebilirsiniz.

Derya’nın dünyası bebek battaniyesi motiflerini ve yapılış şekillerini anlatan videolar tam size göre.

Bebek battaniyelerini hazırlarken daha çok bebeğin nazik tenini incitmeyecek yumuşak ve hafif iplikler kullanmak önemli bir ayrıntı. Yün seçimi, renkleri ve şiş kalınlıkları sizin seçiminize kalmış.

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri 2

Bebek battaniye modellerini içeren içeren videolar sayesinde öreceğiniz battaniyeleri sevdiklerinizin bebeklerine de armağan edebilirsiniz. Elde örülmüş bir bebek battaniyesi kadar can alıcı ve değerli hediye olabilir mi?

Toz pembeler, bebek mavileri, civciv sarıları, su yeşilleri, portakallar, kırmızılar, mercanlar, lacivertler, beyazlar ve nicesi sizi bekliyor.

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri 3

Düşünsenize sırf sarı ve beyaz ip kullanılarak tığ veya şişlerle örülmüş papatya desenli bir battaniye göze nasıl görünür? Papatya tarlasını andıran huzur veren ve gülümseten bir battaniye size ilham verebilir. Üstelik bu işte deneyimli olmanıza da gerek yok.

Şiş ve tığ tutmayı, ilmek ve zincir atmayı bilin yeter. Örgü bebek battaniyesi yapılışlarını anlatan videoları dikkatle izleyerek deneme yanılma yöntemiyle bu harika battaniyeleri kendi ellerinizle örebilirsiniz. Hele ki dünyaya gelecek yavrunuz, doğup size sarılmak için içinizde gün sayıyorsa, bunu yapmak size daha itici bir güç sağlayacaktır.

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri 4

Derya’nın dünyası bebek battaniyesi ilgili videolarını izleyerek bebekleriniz için evladiyelik bir hediye örebilirsiniz.

Bu yazı da sizin için belki motive edici olur, ne dersiniz hanımlar?

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri 5

O zaman şimdiden kolay gelsin.

Derya Baykal Bebek Battaniyesi Modelleri 6