Diadermine Nemlendirici

tarafından
1718
Diadermine Nemlendirici

Diadermine Nemlendirici

Cildin gençliğini, sağlıklı görüntüsünü ve esnekliğini koruyabilmesi için nemlendirilmesi şarttır. Yeterli su içmenin yanı sıra haricen yapılacak müdahalelerle cildi nemlendirmek gerekir.  Diadermine Laboratuvarları tarafından cilt görünümünü güzelleştirmek için özellikle kuru ve hassas ciltler için geliştirilmiş Diadermine ürünleri içinde yer alan Diadermine koruma etkili nemlendirici ile cilt bakımının en önemli parçası olan nemlendirme işlemi derinlemesine gerçekleştirilmiş olur. Diadermine koruma etkili nemlendirici E vitamini ve pro-vitamin B5 içeren güçlü formülü ile cildi hem nemlendirir, hem de cildin nem dengesini uzun müddet korumasını sağlar.

Diadermine Nemlendirici

  • Cilt bakımı konusunda uzman bir dokunuş olan Diadermine koruma etkili nemlendirici  sayesinde ciltteki nem oranı bariz ve kalıcı şekilde artar.
  • E vitamini, pro-vitamin B5 ve Hamemelis bitkisi özü sayesinde ciltteki yağlı görüntüyü alır ve kuru bölgeleri nemlendirir.
  • İçeriğindeki UVA ve UVB filtresi sayesinde cildin erken yaşlanmasının baş sorumlusu olan güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar.
  • Hızlı emilme özelliği sayesinde deriye hemen nüfuz eder ve etkisini hemen belli eder.
  • İlk kullanımdan itibaren cilde yoğun nem kazandıran Diadermine, cildin nem dengesini de muhafaza etmesine olanak tanır; pürüzsüz, yumuşak ve esnek bir cilt sağlar.

Diadermine Yağlı Nemlendirici Krem Nasıl Kullanılır

Her gün güne başlarken ve gün tamamlandığında cildi diğer Diadermine ürünleri içinde yer alan Diadermine süt ve tonik ile yüz ve boynu temizleyip Diadermine koruma etkili nemlendirici ürünü, parmak uçlarınızla hafif masaj yaparak cildinize uygulayın.

Diadermine Nemlendirici Nasil Kullanilir

Gündelik cilt bakımınızı diğer Diadermine ürünleri ile tamamlayın.

Diadermine Nemlendirici Kullananlar

Uygun fiyatı, ciltle uyumlu yapısı, yağlı ve yapış yapış hissettirmeyen dokusuyla Diadermine koruma etkili nemlendirici kullananların büyük çoğunluğu, ürünün hafif ve kolay sürülür yapısı ile cilde uyumlu olduğunu ve memnun kaldıklarını belirtiyor.

Diadermine Nemlendirici Fiyatı: Diadermine Koruma Etkili Nemlendirici 25-30 TL civarından satışa sunulmaktadır.