Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası

tarafından
442
Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası

Hangi insan gülüşü güzel olsun istemez ki? Gülüşün güzelliği kalpten gelmesidir ama tabii bir de işin vitrin tarafı var. Dişler lekeli, sararmış hatta grileşmiş ise, gülüş de bir o kadar yorgun, ağır ve soluk olacaktır. Gülüşü gölgeleyen, kahkaha atmayı unutturan, çayla, kahveyle, sigara dumanıyla boyanmış, lekelenmiş dişler, kişisel bakımın ve çekiciliğin önündeki en büyük engellerden birisi.

Kimi dişler doğuştan beyaz ve beyaz olmaya meyilli, ama bazı dişler var ki çaba ister. Bir de kafeini, nikotini fazla kaçıranlardansanız, dişleriniz daha da bir itina ister. Gülüşün güzelliğinde dişlerin çok emeği var. Dişleri beyazlatmanın pek çok yolu var. Zira dişler mühim.

Kişisel etikete, görünüme ve saygınlığa atılan imza. Sararmış dişleri beyazlatmanın, ya da beyaz olan dişlerdeki beyazlığı muhafaza etmenin doğal çözümleri var.

1-Diş beyazlatan en doğal çözümlerden birisi muz. Evet mis kokulu, tatlı mı tatlı, tatlıların ve pastaların en önemli parçası olan muz, sadece meyvesiyle değil, onu saran kalın ve sarı kabuğu ile de fayda sağlıyor. Muz kabuğunun içinde bulunan manganez, potasyum, manganez gibi mineraller diş mineleri tarafından emilerek dişlerde beyazlatıcı etki gösteriyor. Dişler fırçalandıktan sonra muz kabuğunun iç kısmını dişlere sürmek ve biraz bekleyerek durulamak dişlere iyi geliyor.

Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası 1

2- Meyvelerin belki de en seksisi olan çilek de diş beyazlatma konusunda gittikçe yayılan bir şöhrete sahip. Çilekteki malik asidi; kahve, çay, şarap ve tütün lekelerine son derece iyi geliyor. İki adet çileği ezip, karbonatla karıştırıp 5 dakika boyunca dişleri bu karışımla fırçalamak beyaz gülüşler sağlıyor.

Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası 2

3-Oksijenli su ve karbonat karışımı da evde hazırlanan reçetelerden ve dişlere masum beyazlığı yeniden hediye edebiliyor.

Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası 4

4- Elma sirkesi her taşın altından çıkar ve süperman gibi her zorluğa yetişir. Dişleri beyazlatmak için de elma sirkesi kullanılabilir. Sulandırılmış elma sirkesinin dişlerde müthiş bir beyazlatıcı etkisi var. 3 ölçek suyla 1 ölçek elma sirkesini karıştırın ve gargara yapın. Hem diş etlerinizin yüzü gülsün, hem dişleriniz aydınlansın.

Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası 3

5-Bu doğal çözümler iyi hoş da ben  her an yanımda, çantamda bulundurabileceğim ve çok fazla zaman harcamadan faydalanabileceğim bir ürün arıyorum diyorsanız o zaman size Signal White Now Touch diş kaleminden söz edebiliriz.

Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası  5

Bahsi geçen mükemmel ürün, dişlerin hem beyaz hem de ışıltılı görünmesini sağlayan güçlü bir formülle üretilmiş. Dişleri günde iki kez Signal White Now Touch ile fırçalamak yeterli. Arabada, iş’te, alışverişte dilediğiniz her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz Signal White Now Touch çok pratik.

Diş Beyazlatmanın 5 Püf Noktası  7

Formülünde yer alan aktif maddeler sayesinde diş minelerine zarar vermeden dişleri beyazlatır ve diş çürümesine ya da diş eti hastalıklarına sebep olan tabaka ile de savaşır.

Sonuç, kusursuz, can alıcı, aydınlık ve bembeyaz gülüşler…