Dr Gürkan Kubilay

tarafından
473
Dr Gürkan Kubilay

Dr. Gürkan Kubilay, televizyon programlarında çok sık karşımıza çıkan, sağlıklı yaşam tüyoları, doğru beslenme, kilo kontrolü gibi çok konuşulan, çok merak edilen, çok üzerinde durulan konular hakkında bilgiler veren, diyet reçeteleri paylaşan sağlıklı yaşam uzmanlarından birisidir. Gürkan Kubilay’ın en bilinen reçetelerinden birisi de meşhur göbek eriten diyet listesidir.

Dr Gürkan Kubilay 1

Gürkan Kubilay zayıflama diyetleri 1 ayda 10 kilo verdiren diyet, 2 ayda 10 kilo verdiren diyet, 3 ayda 30 kilo verdiren diyet isimlerini taşıyor. Bu diyetlerde aslında menüler aynıdır sadece süreç farklıdır. 3 günlük şok diyet reçetesi ise Gürkan Kubilay’ın  en bilinen diyet reçetelerinden birisidir. Gürkan Kubilay diyet listesi haftalık olanları ise en çok  faydalanılan diyet listelerinde başı çeker.

Gürkan Kubilay diyetiyle zayıflayan pek çok kişi, bu süreçleri son derece kolay atlattıklarını ve hafiflediklerini belirtiyor.

[reklam id=1]

Gürkan Kubilay Muayene Ücreti

Gürkan Kubilay muayene ücreti, danışanın yaş, cinsiyet, kilo durumu ve metabolizma özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Bu konuda en sağlam bilgiyi kendisinden yahut asistanından almak gerekir. İnternet ortamında verilen muayene ücretleri bir kesinlik taşımamaktadır.

Dr. Gürkan Kubilay Hakkında

İç hastalıkları uzmanı olan Dr. Gürkan Kubilay 1980 yılında İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 1986 senesinde tıp fakültesinden mezun olan Gürkan Kubilay 1991 yılında iç hastalıkları uzmanlığını aldı. 1994 senesinde Pekin’de akupunktur üzerine eğitim gördü ve 1999-2000 yılları arasında Amerika ve Fransa’da Dünya akupunktur kongrelerine katıldı.

Dr Gürkan Kubilay 2

Obezite üzerine yaptığı çalışmalar 1993’tenberi devam etmektedir. Diyabet, hipotiroidi, kalp, hipertansiyon, astım ve damar hastalığı gibi hastalıklar üzerine yaptığı çalışmalar ve televizyon kanallarında yaptığı program ve konuşmalarla tanınırlığını arttırdı. Hekim sıfatının yanında spor yazarlığı da olan Gürkan Kubilay, Lig Tv’de, Show Tv’de, TRT 1’de ve farklı kanallarda programlar yaptı ve sundu.

Gürkan Kubilay zayıflama konusunda hala farklı kanallarda programlarda bulunmakta ve yazılar yazmaktadır.