Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

tarafından
7851
Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj

Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj
Dolgun ve biçimli dudaklar, kadınsı ifadenin en gözde unsurlarından biridir. Hem ruju iyi taşırlar hem de feminen ve dişil bir görüntü sunarlar. Çoğu kadın dolgun dudaklara sahip olmak istese da bir yaratılış meselesidir. Ancak dudaklarınız doğuştan inceyse bile, onları dolgun hatlara kavuşturmanız mümkün. Bunun için çeşitli teknikler var. Estetik müdahalelerle, kolajen ve dolgu maddeleri yardımıyla dolgun dudaklara sahip olmak çok kolay olsa da; daha doğal ve zahmetsiz çözümleri tercih ediyorsanız, dudak dolgunlaştırıcı rujları kullanabilirsiniz.

Dudak-Dolgunlaştırıcı-Ruj1

Dudak Dolgunlaştıran Ruj Markaları ve Fiyatları
Piyasada değişik marka, içerik ve fiyatlarda dudak dolgunlaştırıcı ruj bulmak mümkün.

Lipojen Kolajen Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj: Dudakları hem dolgunlaştıran hem de güneşin zararlı etkilerinden koruyan bu ruju, eczanelerden temin edebilirsiniz. Renkli ve şeffaf çeşitleri olan lipojen dudak dolgunlaştırıcı ruju günde en az 3 kez uygulayarak dudaklarınızda istediğiniz etkiyi oluşturabilirsiniz.

Dudak-Dolgunlaştırıcı-Ruj-Lipojen

Sally Hansen C vitaminli Dolgunlaştırıcı Ruj: C vitamini içeriğiyle dudakları hem vitamin desteği sağlayan hem de dolgunlaştıran bu ruj, kullandıkça kolajen üretimini artıran bir etkiye sahip.

Dudak-Dolgunlaştırıcı-Ruj-Sally-Hansen-Vita-C-Lip-Plumper

[reklam id=1]

Lip Fusion Plump Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj: Dudakları hem dolgunlaştırıp hem de nemlendiriyor; ancak etkisi yarım saatten fazla sürmüyor. Rujunu gün içinde sık sık yenilemekten hoşlananlar  için ideal.

Dudak-Dolgunlaştırıcı-Ruj-lipfusion-lipshine

Oriflame Beauty Maxi Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj: Sürüldüğü anda hissedilen hafif karıncalanma hissi, dudakları yavaş yavaş dolgunlaştırıyor. Hafif simli yapısı, gece kullanımı için de uygun.

Oriflame Beauty Maxi Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj-riflmae

Golden Rose Extreme Lip Plumper Dudak Dolgunlaştırıcı Ruj: Dudaklarda yanma hissi oluştursa da, kan akışını uyararak belirgin bir dolgunluk sağlıyor.

Dudak-Dolgunlaştırıcı-Ruj-lipfusion-lipshine-golden-rose

Bunun yanında, İnnova, Clinique Full Potential Lips, Avon Ultra Colour Rich Extra Plump Lipstick SPH15, Maybelline Volüme XL, Alix Avien XXL Maxılıps, Cecile Maxi Lips gibi değişik markalarda ve 20 TL ile 80 TL arası bir fiyat skalasında satışa sunulan dudak dolgunlaştırıcı rujlardan birini tercih ederek, dudaklarınızda dolgun ve seksi bir efekt yaratabilirsiniz.