Elma Sirkesi Zayıflatır mı?

tarafından
7023
Elma Sirkesi Zayıflatır mı?

Elma Sirkesi Zayıflatır mı?
Herkesin ideali bir anda zayıflamaktır. Ancak doğal olarak bir anda düz bir karına sahip olmak, birden 20 kilo vermek tabi ki imkansız. Fakat çeşitli kürlerle dengeli bir şekilde zayıflamak mümkün. Bugünlerde zayıflamak için elma sirkesi kürünü uygulamaya başladım. En kısa zamanda kilolardan kurtulmak ve forma girmek istiyorum. Bu kürle kilo veren bir çok kişi tanıyorum. Umarım sonuç benim için de güzel olur. Sizlere de bu kürü anlatmak istiyorum:


İbrahim Saraçoğlu Elma Sirkesi Kürü
İbrahim Saraçoğlu elma sirkesi kürü oldukça tercih edilenler arasında. Elma sirkesinin yağ yakıcı ve kilo verdirici özelliği var.  Elma sirkesi, su ve bal ile yapılan karışım zayıflamak için en çok tercih edilen kürlerden biridir. İlk önce sirkeyi 2 bardak suyun içerisine koyuyorum. Daha sonra balı ekliyorum ve karıştırıyorum. Bu karışımı evde yapmak gayet kolay ve sonuç etkili. Yaptığım karışımı sabahları aç karnına içiyorum. Sürekli içerseniz bu karışım sayesinde bağışıklık sisteminiz güçlenecek ve bir çok hastalıktan da korunacaksınız. Bu karışım aynı zamanda size enerji verecektir. Kim bu kadar basit bir yöntemle zayıflamak istemez ki.

ibrahim_saracoglu-elma-sirkesi-kürü

Sadece sirke zayıflamak için yeterli mi yoksa egzersiz de yapmalı mıyım?
Elma sirkesini zayıflamak için içecekseniz yemeklerden yaklaşık yarım saat önce bir çay bardağı kadar içmeniz yeterli. Bu kürün yanında egzersiz de yaparsanız zayıflamanız önünde hiçbir engel kalmayacak. Gün içerisinde 45 dakika yada 1 saat yapılan egzersiz ve elma suyu içimi ile istediğiniz kiloya ulaşmanızın önünde hiçbir engel kalmayacak. Egzersiz olarak da yürüyüşün oldukça etkili olacağını düşünüyorum.

[reklam id=1]

Elma Sirkesinin Faydaları

  • Solunum yolu için faydalıdır.
  • Astıma iyi gelir.
  • Kolestrolü dengeler.
  • Ateşi düşürür.
  • Varislere iyi gelir..
  • Dişlere iyi gelir. Gargara yapmak için kullanılabilir.
  • Saçlara parlaklık verir ve saçları besler.

elma-sirkesi-zayıflatırmı1

Elma sirkesi baş ağrısına iyi gelir mi?
Hastalandığım zaman kesinlikle ilaç almam. Çözümü daha çok bitkisel yollarla bulmaya çalışırım. Baş ağrısı yaşadığımda da su ve elma sirkesi yardımıma koşar. Püskürten bir şişeye su ve elma sirkesini karıştırırım ve bu karışımı etrafıma püskürtüp koklarım. Ayrıca alnıma sirkeyle masaj yaparım. Hatta kimi zaman elma sirkesini saçlarıma sürüp streçle kapatırım ve bir süre bekletirim. Bir süre sonra baş ağrım hafifler ve diner. Siz de başınız ağrıdığı zaman bence bu yöntemleri deneyin. Elma sirkesinin muhteşem etkisi karşısında eminim çok şaşıracaksınız.

Elma sirkesi tamamen doğal bir üründür. Bu sirke sayesinde hayatımdan kimyasalları çıkardım.