Emla Krem Fiyat

tarafından
61016
Emla Krem Fiyat

Emla Krem Fiyat
Sürüldüğü bölgeyi uyuşturmasından dolayı birçok yerde kullanılan Emla krem, özellikle kadınların ağda acısını dindirmesinden dolayı sıklıkla tercih ediliyor. Ayrıca erkekler için geciktirici krem olarak kullanılma özelliği de var.  Emla krem ne işe yarar? Emla krem bölgesel olarak uyuşmayı sağlar.

Emla-Krem-Fiyat1

Ağda yapmadan 1 ya da 2 saat önce kullanılması gereken Emla kremi öncelikli olarak vücudunuzun küçük bir yerinde, örneğin kolunuzda deneyin. Çünkü kaşıntı, kızarıklık ya da kabarma gibi yan etkileri olup olmadığını görmeniz gerekmektedir. Eğer hiçbir sorunla karşılaşmazsanız güvenle kullanabilirsiniz. Emla krem kullanımında bir diğer önemli husus ise kremin göz, ağız içi ya da burun deliği gibi yerlere değmemesi gerekmektedir. Bu nedenle dikkatli olmak gerekir.

Kaş ya da yanak gibi bölgelerde de güvenle kullanılabilen emla krem acısız kaş aldırmak isteyen kadınların bir numaralı tercihidir. Eczanelerde kolayca bulunabilen kremin fiyatı 30-40 lira civarındadır.

Emla Krem Nedir? Nasıl Kullanılır?

Emla kremi en çok bilenler özellikle lazer epilasyon yaptıranlardır. Lazer epilasyon bilindiği gibi birçok kişide ciddi acılara sebep olmaktadır. Yine bu nedenden dolayı birçok kişi bu uygulamayı yaptırmaktan kaçınır. Ama Emla krem sayesinde artık bu sorun pek yaşanmıyor. Çünkü lokal bir anestezik olarak görev yapan krem bölgeyi uyuşturarak acı hissini ortadan kaldırıyor.

Emla krem gibi önemli bir ilacı mutlaka doğru ve yerinde kullanmak gerekli. Sonuçta  unutmamak gerekir ki bu bir ilaçtır. Bu nedenle fazlasının yan etkileri olacağı gözardı edilmemelidir.

[reklam id=1]

Emla-Krem-Fiyat

Nasıl kullanılır? Emla krem satın aldığınızda karşınıza 5’li paketler halinde gelir. Her seferinde bu paketlerden 1 tane kullanmanız yeterli olacaktır. Emla kremi kullanacağınız bölgeye 2 saat önce sürün. Sürdükten sonra da streç film ya da buzdolabı poşetiyle sarın. Bu süre boyunca sardığınız şeyi hiç çıkarmayın. Süre sonunda o bölge uyuşacak ve ağrı duymamanızı sağlayacaktır. Elbette yapacağınız işleme başlamadan önce bölgenin uyuşup uyuşmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü her kesin eşiği farklıdır. Etki süresi 2 saatin üzerine de çıkabilir.

Emla krem vücuda sürüldükten yaklaşık 4 saat sonra etkisini kaybeder ve his kaybı yaşadığınız bölge eski haline döner. Genel olarak his kaybının devamlı olacağını düşünüp Emla kremi kullanmaktan çekinenler olsa da, bugüne kadar böyle bir şey yaşanmamıştır. Genel olarak hem kadınlar hem de erkekler bu kremi gönül rahatlığıyşa kullanabilmektedir.

Emla kremin kullanımı ile ilgili birkaç uyarı yapacak yaparsak;

  • Emla Krem vajina içine sürülmemelidir. Sadece üst bölgeler ve bikini bölgesine kullanılmalıdır.
  • Hamile kadınların kullanmaması gerekmektedir. Emilip kan yoluyla vücuttan atılan krem, bebeğin kanına geçip ona zarar verebilir.
  • Yine kanama olan bir bölgese, örneğin genital bölgede eğer bir kanama varsa kullanılması tavsiye edilmez.
  • Emla kremi birçok eczanede, kadın doğum doktorlarında ya da cildiye uzmanlarında bulabilirsiniz.