En İyi 5 Saç Maşası

tarafından
895
En İyi 5 Saç Maşası

En iyi 5 saç maşası, son teknolojiyle üretilmiş saç maşaları sayesinde şimdilerde pek çok kadın kuaföre gitmeden evde kendi kendine de saçlarına istediği irilikte dalga kazandırabiliyor, bukle yapabiliyor, şekil verebiliyor. Özellikle günümüz çalışan kadınlarının sabah erken saatlerde ofise giderken evde pratik biçimde şekillendirdikleri saçlarında hep bu saç maşalarının imzası var.

[reklam id=1]

Kuaföre gitmeye vakit olmadığında maşalar imdada yetişiyor ve şahane bukleler vadediyor. Peki hiç maşa kullanmamış ve kullanmaya karar vermiş bir kadın en iyi saç maşası hangisi sorusuna nasıl yanıt bulacak? İşte bu yazı en iyi saç maşası hangisi sorusuna yanıt arayan kadınlar için hazırlandı. İşte size en iyi 5 saç maşası listesi.

Babyliss PRO MiraCurl Saç Maşası

Bu maşanın diğerlerinden farkı küçük saçlarla da ilgilenmesidir. Saçlar toplandığında sağdan soldan çıkan minik saçlar tüm görüntüyü bozar. İşte bu ürün, parçalar ayrılan saçları aparatın içine doldurarak şekillendirmeyi sağlıyor. Bunu yaparken küçük saçları da işleme dahil ediyor. Maşa sinyal sesi verdiğinde saçlar maşadan ayrılıyor. Saçların nemini almayan bu cihaz doğal ve yoğun bukleler için de ayrı ayrı program ayarlarını içeriyor.

En İyi 5 Saç Maşası

Braun Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası

Braun markası, iyon teknolojisiyle saçtaki nem kaybını önlüyor ve saçlara mükemmel hacim ve şekil sağlıyor. Bunu yaparken saçları kurutmuyor, yakmıyor, tülertmiyor, hatta yumuşacık yapıyor.  Üstelik tasarımı da hayli şık.

En İyi 5 Saç Maşası 1

Philips CurlControl Bukle Maşası

Elektronik aygıt denince akla ilk gelen isimlerden olan Philips, bu saç maşasıyla sadece dörde bölünmüş saçlarda bile iyi sonuçlar alınmasını sağlıyor. Üstelik bu sayede en fazla 15 dakika içinde tüm saça şekil verme işlemini de gerçekleştirmiş oluyor. Maksimum 200 derece sıcaklığa erişen cihaz, en fazla 60 dakika çalıştıktan sonra otomatik olarak duruyor. Kalın telli saçlarda bile iyi sonuç veren Philips CurlControl bukle maşası, en iyi maşalar içinde oldukça iyi bir yere sahip.

En İyi 5 Saç Maşası 2

Remington Cl96S1 Silk Ultimate

Saç düzleştirici ve saç maşası dendiğinde akla gelen ilk markalardan birisi olan Remington, saklama kılıfına sahip cihazıyla hafifi, orta yahut yoğun dalgalar elde edilmesini sağlıyor. En yüksek 230 derece ısıya ulaşabilen Remington Cl96S1 silk ultimate, 30 saniye gibi kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale geliyor.

En İyi 5 Saç Maşası 3

Babyliss C260E Su Dalgası Saç Maşası

Özellikle wag maşası denildiğinde akla gelen maşalardan birisi olan Remington Cl96S1 silk ultimate, saç maşası konusunda ilk 5’e giriyor. Daha çok su dalgası özelliği veren bu cihaz ince, orta ve kalın seçenekleriyle oldukça iyi neticeler veriyor. Saça çok iyi tutunan bu cihazla doğal dalgalar ve bukleler elde etmek mümkün.

En İyi 5 Saç Maşası 4

En iyi saç maşası hangisi sorusuna yanıt bulduktan sonra bir de fiyatlarına göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Buna göre en iyi saç maşası fiyatları da ortalama olarak aşağıdaki gibidir.

  • Babyliss PRO MiraCurl Saç Maşası: 550 TL
  • Braun Satin Hair 7 Colour Bukle Maşası: 170 TL
  • Philips CurlControl Bukle Maşası: 200 TL
  • Remington Cl96S1 Silk Ultimate: 200 TL
  • Babyliss C260E Su Dalgası Saç Maşası 250 TL