En İyi BB Krem

tarafından
12929
En İyi BB Krem

BB Krem Nedir?
Özellikle son yıllarda adını sıkça duyduğumuz ve pek çok faydayı bir arada sağlayan fonksiyonel bir krem var; BB krem. Kore menşeli olan BB krem, hem yüzü renklendiriyor, hem güneşten koruyor, hem cilt bakımı yapıyor hem de makyaj için mükemmel biz zemin sunuyor. Hafif yapısı sayesinde yüze natürel bir görünüm veren BB krem, pek çok işi bir arada yapan özelliğiyle kadınların el üstünde tuttuğu bir krem. Peki en iyi BB krem hangisi bir bakalım..

En İyi BB Kremler
En iyi BB krem markaları ve BB krem fiyatları ise şöyle:

  • Loreal BB Krem: Gözenekli görünümü azaltır, ton farklılıklarını giderir, cilde pürüzsüzlük verir. Nemlendirme özelliği de olan bu marka BB kremin satış fiyatı 20 TL dolaylarındadır.

En-İyi-BB-Krem-loreal

  • Pure Beauty BB Kremİncecik doğal yapısı ve güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlayan içeriğiyle oldukça revaçta olan bir BB markasıdır. Cilt lekelerini gideren ve alkol içermeyen bu marka BB kremin fiyatı 25 TL civarındadır.

En-İyi-BB-Krem-loreal-Pure-Beauty-Bulgarian

  • Clinuque Age Defense BB Krem: Muhteviyatında antioksidanlar olan ve yaşlanma karşıtı etkiler de sunan bu BB markası oldukça kaliteli bir ürün ve ortalama satış fiyatı 100 TL

En-İyi-BB-Krem-Clinuque Age Defense

[reklam id=1]

  • Shiseido Perfect Hydrating BB Krem: En iyi BB kremlerden biri de bu. Cilde nem ve pürüzsüz bir dokunuş sağlayan bu krem, 30 SPF güneş koruma donanımıyla da yaz aylarında özellikle tercih edilen bir ürün. Satışa sunulduğu fiyatsa ortalama 120 TL civarında.

En-İyi-BB-Krem-Shiseido-Perfect-Hydrating

  • Garnier BB Krem: Ciltteki renk tonu farklılıklarını gideren, güneşten koruyan, cilt kusurlarını ve lekeleri kapatan ve aynı zamanda nemlendiren Garnier BB kremin satış fiyatı ortalama 20 TL

En-İyi-BB-Krem- Garnier

  • La Roche Posay Hydreane BB Krem: İçeriğinde termal su olan ve dermokozmetik özelliğiyle öne çıkan La roche posay hydreane, hassas ve problemli cilt yapısına sahip kişilerce de rahatlıkla kullanılabilir. Ortalama fiyatı 40 TL

En-İyi-BB-Krem-laroche

En iyi BB krem hangisi ve en iyi kapatıcılık özelliğine sahip BB krem hangisi diye soracak olursanız, aslında bu cevabı sizin cildiniz verecektir. Birkaç değişik marka BB kremi deneyerek, kendi cilt tipinize en uyumlu BB kremin hangisi olduğunu bulabilirsiniz. Biz en çok satılan ve en çok beğenilen BB markalarını sizinle paylaştık. Seçim sizin.

en-iyi-bb-krem-hangisi,

BB Krem Ne İşe Yarar?
Cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyan, ciltteki ince çizgileri düzenleyerek pürüzsüzlük sağlayan, cilt rengini eşitleyen, cilt kızarıklıklarını gideren, yoğun olmayan sivilceler üzerinde olumlu etkiler sağlayan, cilde nem kazandıran ve onu besleyen BB krem, ciltteki siyah noktalar üzerinde de etkili, fondöten benzeri çok amaçlı ve donanımlı bir krem. Fondötene benzeyen ama fondöten gibi katmanlı ve kalın bir görüntü arz etmeyen BB krem, bu özelliklerinden dolayı pek çok kadın tarafından sadakatle ve sevilerek kullanılıyor.

BB-krem-nedir