En İyi Sivilce Kremi

tarafından
1040
En İyi Sivilce Kremi

Sivilceler, kötü görüntünün yanı sıra, ciltte yaralara ve yaralar sonunda lekelere neden olur. Ergenlik ile birlikte hayatımıza giren bu cilt probleminin önlenmesi ve tedavisi mümkündür. Doğal çok sayıda yöntemin işe yaradığı sivilceler için içeriğinde özel maddeler bulunan kremler de kullanılmaktadır. Doğal yöntemlerin işe yaramadığı durumlarda etkili sivilce kremlerini kullanabilirsiniz.

En İyi Sivilce Kremi 1

Pek çok doğal yöntemi denediniz ancak bir sonuç alamadıysanız en iyi sivilce izi kremi çeşitlerinden birini kullanabilirsiniz.

Eczanelerde reçeteli ya da reçetesiz olarak satılan en çok tercih edilen sivilce kremlerinin isimlerini ve kısaca haklarında bilgileri sizler için hazırladık. İşte dünyanın en iyi sivilce kremi çeşitleri ve bu kremlerin sivilceler üzerindeki etkileri…

[reklam id=1]

Madecassol Krem

Cildin yenilenmesi ve onarılmasında etkili olan Madecassol krem, tahriş olan cilt hücrelerinin tedavisinde görev alır. Bu özelliği ile sivilceler için de etkili olan kremi kullananlar, sivilce sorunlarından kesinlikle kurtulduklarını dile getirmiştir. Herkeste değişik şekilde etki eden bu özel kremi düzenli kullanarak siz de sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

Imex Krem

Daha çok antibiyotik özelliği ile ön plana çıkan Imex krem, sivilceler için çok etkilidir. Açık renkli tene sahipseniz fondoten olarak da kullanabileceğiniz bu özel kremi, aşırıya kaçmadan düzenli olarak kullanabilirsiniz. Fazla kullanıldığında ciltte alerjiye neden olabilen Imex krem, sivilce, cilt lekesi, siyah nokta ve ciltteki kabarıklıklar için kullanılabilir.

En İyi Sivilce Kremi 2

Nadixa Krem

Sivilce sorunları için doktorların yazdığı ilaçlar arasında ilk sırada yer alan Nadixa Krem, ilk kullanıldığında sivilcelerde artma yaşanıyor gibi gelir. Daha sonraki kullanımlarda ise yaklaşık 2 hafta içinde sivilcelerin tamamen yok olduğu görülmektedir. Doktor kontrolü dışında kullanılması sakıncalı olan kremin etkisini görmek için en az 1 ay süre ile düzenli kullanılması gerekir. Doktor önerisi ile kullanılan en iyi sivilce kremi eczane raflarında sıklıkla bulunuyor.

Clindoxyl Krem

Yan etkisi son derece az olan Clindoxyl Kremi 2 ay boyunca düzenli kullananların neredeyse hepsi sivilce sorunlarının yok olduğunu belirtmiştir. Saçlara, göze ve kıyafetlere değdirilmeden kullanılması gereken bu özel kremin kullanımı sırasında her hangi bir yan etki olduğunda hemen doktora başvurulması gerekir.

En İyi Sivilce Kremi 3

Azelderm Krem

Hem sivilceler, hem siyah noktalar için etkili olan bu özel krem, cilt lekerinin tedavisinde de kullanılabilir. İçeriğindeki doğal asit ile özellikle ergenlik sivilcelerinin yok edilmesinde kullanılabilir. Kullanım sonunda bazı sivilceli bölgelerde kaşıntı meydana gelebilir. Bu durumda kaşınan bölgenin tırnak ile kaşınmaması, parmak uçları ile ovalanması gerekir.

Batticon

Her evde bulunan, yaralanmalar için kullanılan mikrop kırıcı bir ürün olan Batticon, sivilce tedavisinde de sıkça kullanılır. İlacın uygulanmasında temiz bir pamuktan yardım alınır. Geceleri yatmadan önce sivilcelerin üzerine Batticon ilaç sürüp uyuyun. Sabah kalktığınızda sivilcelerin üzerini ılık su ile yıkayın ve kurulayın. Bu şekilde düzenli uygulama ile kısa sürede sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

En İyi Sivilce Kremi 4

Acnelye Krem

İçeriğinde bulunan A vitamini sayesinde sivilcelerin yok edilmesine yardımcı olur. Hem ucuz, hem de etkili olan Acnelya Krem, cildi nemlendirir. Fazla kullanıldığında yan etkileri ortaya çıkabilen bu kremi, krem içinde yazan kullanma talimatlarına uygun şekilde kullanılması gerekir.

En iyi sivilce kremi hangisi, sorusunun cevabını verdiğimiz konumuzun sonunda yukarıdaki ilaçlar ile ilgili kullanımda dikkatli olmanızı öneririz. Sivilceler için etkili kremlerin kullanımında her hangi bir yan etkiye karşı kullanıcının dikkatli olması ve beklenmeyen bir etki görüldüğünde hemen doktora başvurması gerekir.