Erkekler İçin Mavi Gömlek Kombinleri

tarafından
231
Erkekler İçin Mavi Gömlek Kombinleri

2017 yılının bahar sezonunda oldukça favori olan mavi renk gömlekler, yaz mevsiminde de trend olacağa benziyor. Hem kumaş pantolonla, hem de kotta oldukça iyi bir uyum yakalayan mavi gömlekler çok başarılı modellerle sezona damgasını vurmaktadır.

Bu nedenle yazımız içerisinde erkekler için mavi gömlek kombinlerine yer vererek, farklı tarz denemek isteyenlere ya da alternatif seçenekler arayanlara yardımcı olmayı hedefledik. İşte erkekler için önerilen mavi renk kombinleri…

Erkekler İçin Mavi Gömlek Kombinleri

Mavi Gömlek Kombinleri

İlk olarak mavi gömlek ile ne giyilir diye merak edenlere yardımcı olalım. Bu renk bir gömlekle kot pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz. Özellikle koyu mavi gömleğinizin altına aynı tonlarda tercih edeceğiniz bir kot pantolon ile çok güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz.

[reklam id=1]

Kollarınızı yarıya kadar kıvırarak da rahatlığınızı simgeleyebilirsiniz. Mavi renk kombinlerini incelediğimizde beyaz tonları ile mavi gömleklerinde harika bir uyum içerisinde olduğunu görebiliyoruz. Bu nedenle yerine göre koyu mavi, yerine göre siyah ya da beyaz tonlarında olan pantolonlarınızla mavi gömleklerinizi pekâlâ kombinleyebilirsiniz.

Şık ve daha klas bir görüntü oluşmak isteyenlere ise mavi gömlek kombinleri için önerimiz; kot pantolon, kareli mavi gömlek ve yine mavi tonlarında sıfır kol bir takım yeleğidir. Bu kombini kahverengi bir kemer ile tamamlayabilirsiniz. Tabi tercihinize göre kahverengi tonlarında bileklikler de kullanılabilmeniz mümkün.

Erkekler İçin Mavi Gömlek Kombinleri 2

 

Beyaz pantolon ile mavi kareli bir gömleği kombin yapmak isteyenlerde olabilir. Bu renklerde kombinler için genellikle ünlü modacıların fikirleri babet kullanılması yönündedir. Çorapsız ya da sadece topuk çorabı ile giyilebilen babetler, mavi kareli gömlek ve beyaz pantolonla ortaya hoş bir görüntü çıkmasını sağlamaktadır.

Erkekler için moda renklerden birisi olan mavinin kot türünde bir gömlekte kullanılması da mümkün. erkekler için mavi gömlek kombinlerinde değişik alternatifler arayanlar, takım elbiseyle ya da sadece kumaş pantolonla kot gömleklerini gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Erkekler İçin Mavi Gömlek Kombinleri 3

Çünkü bu sezon ünlü modacıların koleksiyonlarında mavi gömleklerin sıklıkla tercih edildiğini görebiliyoruz. Bu nedenle siz de önerdiğimiz mavi gömlek kombinlerinde ya da kendi tarzınıza göre oluşturacağınız yeni kombinlerde mavi gömleklerinizi sıklıkla kullanabilirsiniz. Böylece hem mavinin şıklığını yakalamış, hem de modayı yakından takip etmiş olursunuz…