Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

tarafından
1029
Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Standart bir erkeğin nasıl kadınlardan hoşlandığını 10 madde içinde toplayabiliriz. Kadınlar gibi 100 200 maddeye ihtiyacımız yok. Böylelikle bu maddeler kadınlar için önemli bir rol gösterici rolünü de üstlenmektedir.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Çekicilik: Bir erkeğin bir kadını fark ettiği ilk nokta kesinlikle dış görünüştür. Ki onu etkilemek için ilk şeyde haliyle çekiciliktir. Bunun için aşırı bir çaba sarf etmeye gerek yoktur. Bakımlı ve kendinizden emin olmanız sizi yeterince çekici kılmaktadır.

Kendinden emin olmak sakın ama sakın ukalalık yapmak hava atmak olarak anlaşılmamalıdır. Gizemli olmak ver her şeyi direk konuşmamakta fayda vardır.

[reklam id=1]

İdeal Vücut: Tabi ki her erkeğin olduğu gibi dikkat etti diğer bir nokta ise vücut hatlarıdır. Göğüslerinizin, kalçalarınızın ve boyunuzun uzun olması cezbedici olmaktadır.

İdeal vücut hatları olarak tabir edilen 90 60 90 vücut hattınız varsa zaten birçok rakibi baştan elemişsinizdir. Tabi bu genel bir kavramdır her erkeğin bu vücut hatlarında hoşlanmadığını da bilmeniz gerekir.

Güzel Bir Yüz: Tanıştığınız bir erkeğin sizi yavaş yavaş incelemeye başladığında doğal bir yüz güzelliğinin olması sizi bu elemeden rahatlıkla geçirecektir. Gözlerin ve dudaklarınızın güzelliği bu aşamada oldukça önem taşır. Dudak kalınlığı, konuşurken kullandığı mimikler, gözlerin ufak ya da iri olması yine tercihlerde etkili rol oynar.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 1

Tutku: Bu kadar adımdan sonra partneriniz sizden tutku ve şehvet bekleme zamanı gelir. Bu zamanda partnerinize pozitif yaklaşmak ve birlikte her geçireceğiniz anı keyifli kılmanın olumlu sonuçlar verir. Bu şartlar altında yanınızdaki erkek en mutlu erkek sayılabilir.

Saygı: Diğer kaçınılması gereken şey ise hemcinslerinizin yanında onu küçük düşürücü şakalar veya hareketlerden kaçınmak. Erkekler böyle durumlara çok dikkat eder ve saygısızlık olarak yorumlarlar. Gözündeki değerinizin azalmasını istemiyorsanız saygılı bir biçimde davranıp böyle hareketlerden kaçınmanızı tavsiye edilir.

Espri Anlayışı: Karşıdaki erkeğin yüzünü güldürebilen herhangi bir şeye iyi tepki vermelisiniz. Zaten çok şakacı biri de değilse sizin de bu kadar gülümsemenize saygı gösterir. Hele birde yanınızda yaptığı kötü esprilere de tepki verirseniz kendini yanınızda iyice rahat hissetmesini sağlar.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 3

Zekâ ve Kendine Güven: Zeki kadın genellikler erkekler için problemdir. Ama bu uzun süreli ilişkiler için değil de genelde kısa süreli ilişkiler için geçerlidir. Zaten karşınızda ki erkek sizin ile uzun soluklu bir ilişkiye girmeyi düşünüyorsa zekânız ve kendine güveniniz sizi daha çekici kılacaktır.

Dürüstlük ve Kendine Güven: Karşınızdaki adamın yanınızda uzun süre durmasını istiyorsanız ona güvenmeli ve seviyeli olarak dürüst davranmalısınız. Burada ki kasıt ise eski ilişkilerinizde kötü giden ya da ilişkinizi sonlandıran şeyleri hemen ilk günden değil de yavaş yavaş birlikte zaman geçirdikçe açılmalıdır. Erkek kendine güvenen kadınla birlikte olmaktan mutluluk duyacak hatta ve hatta size söylemese bile sizinle olduğu için gurur bile duyacaktır.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? 4

Altın Gibi Bir Kalp: Erkekler kötü giden günlerden yanında onlara destek olacak birilerini ararlar ve bu çok önemlidir. Böyle durumlarda da erkeğinizi yalnız bırakmazsanız onlarda sizi hayatı boyunca asla yalnız bırakmazlar.

Ve tabi ki AŞK: Bazı erkekler dediğimiz ilk üç maddede mutluluğu ararken çoğu erkek ise aşkı aramaktadır. Kendine sadık, çekici, tutkulu, güzel, güvenilir,  şefkatli ve en önemlisi ise kendine âşık bir kadın bulduklarında aradıkları mutluluğu o zaman bulmuş olurlar. Ama bunların her birinin olduğu bir kadını bulmak ise oldukça zordur. Genel olarak karma 4 5 şık ile uzun süre hayatlarına devam ederler