Erkekler Nelerden Hoşlanır?

tarafından
814
Erkekler Nelerden Hoşlanır?

Erkekler ve kadınlar, yapıları gereği birbirinden tamamen farklıdır. Bu farklılıklar yalnızca fiziksel olarak değil aynı zamanda psikolojik olarak da mevcuttur. Kadınların neler istediği henüz tam net bir şekilde belirtilmemiş olsa da bu durum aslında erkekler için de geçerli olmaktadır.

Erkekler Nelerden Hoşlanır? 1

 

Erkeklerin nelerden hoşlandığına dair yapılan birçok görüşmede birbirinden farklı tespitler elde edilmiştir. Yapılan bu tespitler, erkeklerin yaptıkları itiraflar ve belirttikleri görüşler doğrusunda şekillenmiştir.

Kadınlar genelde adamların kusursuz bir vücuda ve mükemmel yüz hatlarına haiz bir hanıma âşık olacaklarını düşünür ve kendimizi çoğu süre yetersiz görürler. Eğer bir hanımda ihtiyaç duydukları her insandan bir parça görebiliyorlarsa, işte o hanım, aradıkları mükemmel hanımdır.

[reklam id=1]

Bu aşamada doğal, sözlerin efendisi olmanızda yarar var. Aynen bir diplomat şeklinde isteğinizi veya fikrinizi belirtirken erkeğinizi incitmeyecek kelimeler kullanmanız gerek.

Adamların bir diğer itirafı: “hiçbir adam aptal hanım istemez.” İş toplantılarından tutun akraba ziyaretlerine kadar yanlarında gurur duyabilecekleri, hitabıyla, kültürü ve aklıyla herkesi etkileyebilecek hanımları görmek isterler. Akıllı bir hanımı ele geçirmeyi ve daha da önemlisi elde tutmayı yalnız akıllı bir erkek başarabilir ve erkekler de her zaman akıllı olduklarını sezmek isterler.

Erkekler Nelerden Hoşlanır? 2

Uzun süreli bir ilişkide bir hanımın her mevzuda bilgili olması yardımıyla sıkılmadan saatlerce iletişim kurabilmesi bir insanın maksimum dikkat etmiş olduğu şeylerden biri. Ek olarak hayatlarını paylaşmayı düşündükleri kadının hayat hakkında tavsiye verebilecek ve evi çekip çevirebilecek kapasitede olması, hesap kitabından anlaması da eğer eğer olmazsa olmaz özelliklerden. İri göğüslerin, genç bir cildin, dolgun kalçaların erkeklere niçin çekici geldiğini düşündünüz mü?

Bütün bu fiziksel özellikler doğurganlığın sembolü de ondan. Bir adam her şeyden önce genlerini devam ettirmeye programlıdır. Ve bir kadını hanım meydana getiren bunu gerçekleştirebilecek fert olmasıdır.

İşte bundan dolayı erkekler uzun soluklu bir aşk yaşadıkları hanımı çocuklarının potansiyel annesi olarak görürler ve sizin ona yaklaşımınız ilerde iyi mi bir anne olacağınızın ipuçlarını verir. Onlara koşulsuz sevgi verebilecek, ilgili fakat pimpirikli olmayan, kontrollü ama baskıcı olmayan bir hanım ararlar.

Erkekler Nelerden Hoşlanır? 3

Çoğu adamın uzun soluklu bir ilişkiden ya da evlilikten kaçış sebebi, yaşamın sürprizlerinin o son imzayla birlikte bir tek bir anıya dönüşecek olmasıdır. Devamlı yeni şeyler denemeye açık, değişikliklerden korkmayan bir kadın asla sıkıcı da olmaz diye düşünüyor. Kadınların büyük bir oranının bu şekilde olmamasından şikâyetçiler ve bundan dolayı de eşiyle olan evliliği bir tek gümüş yemek takımları ve mobilya alışverişinden ibaret sanıyorlar.

Bir kadının sevmiş olduğu adama her koşulda destek olması, onu olduğu şeklinde kabul etmesi ve ona duyduğu aşkın en küçük bir dalgada sarsılmaması bir adam için çok önemli. Adamların görüş açısına nazaran, eğer sevdikleri hanım, onlara inancını ne olursa olsun kaybetmiyorsa işte o hanım, bir ömür boyu beraber olunacak hanım. Erkekler doğaları gereği sevdiklerini korumaktan ve güçlü lideri oynamaktan hoşlanırlar.

Erkekler Nelerden Hoşlanır? 4

 

Bir adam, kendi ayaklarının üstünde durabilen, maddi-tinsel hiçbir desteğe ihtiyaç duymayan bir hanıma bile âşık olsa, arada bir onu korumayı, kollamayı hayal edecektir. Erkeklerin kendilerini hanımlara ispat etme yollarından biri de onlara yardım etmektir.

Bu, arabanın lastiğini değiştirmekten tutun, çekince filmi izlerken güçlü kollarıyla sizi sarıp sarmalaması bile olabilir. Burada önemli olan erkeklerin kendilerini güçlü hissetmesi ve kadınını koruyabilecek niteliğine sahip olduğunu hissetmesi olmaktadır. bu da erkeklerin istekleri arasında yer almaktadır.