Erkeklerin G Noktası

tarafından
1718
Erkeklerin G Noktası

Erkeklerin g noktasını bulmak son derece kolaydır. Ancak, erkeklerin çoğu zaman buna izin vermediklerini biliyoruz. Özellikle erkeklerin anüslerine dokundurtmak istememeleri buna nedendir. Bu anlamda g noktası erkek için şu şekilde tanımlanabilir. Anüs kısmından bir baş parmağı kadar uzaklıktadır.

Erkeklerin G Noktası

Kolay ve pratik bir şekilde ulaşmak için sırtüstü yatılmalı ve bacakların karın bölgesinden itibaren çekilmesi gerekmektedir. Dış kısımdan g noktasına ulaşmak isteyeneler hayalar ile anüs arasındaki bölgeyi hedeflemelidir. Bu bölgeye baskı yapılması yeterli olacaktır. Baş parmakla ulaşmak istenilen bölgenin prostat olduğunu ifade etmeliyiz.

Haya altına basınç yapılması çok etkilidir. Bu yöntem kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Bununla ilgili olarak erkeklerin g noktası neresi soruları akıllara gelmektedir. Haya altına basınç uygulayarak etkili sonuçlar alınabilmektedir. İkili ilişkilerde bu yöntem doruk nokta olarak tarif edilmektedir. Çiftlerin bu detayı atlamamaları gerekiyor.

[reklam id=1]

Kadının uygulaması gereken en etkili yöntemlerden biridir diyebiliriz. Özellikle erosjen bölgede dolaşırken çok dikkatli ve titiz olunması şarttır. Bu bölge ile ilgili olarak yapılması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Yapacak olduğunu eylemsel hareketleri dairesel olarak yapmaya çalışın. Son derece etkin sonuçlar aldığınızı göreceksiniz.
  • Bu tür eylemlerde aceleci davranmamalısınız. Sakin ve yavaş bir şekilde yapılacak hareketler çok daha etkili olacaktır. Bu aşamada kendinizi aşırı kaptırmanız ve sert hareket etmeniz can yakabilir. Bu durum motivasyonu dağıtmış olacaktır. Bunu yaşamamak için hassas ve dikkatli olmalısınız.
  • Cinsel ilişkiye ilk başladığınızda erojen bölgede gezinmemeniz gerekiyor. Bu nokta erkeklerin g noktası resimli anlatımlarda mevcuttur. Bu eylemi partnerinizin doyum noktasına paralel bir şekilde yapmanızı öneriyoruz. Bu yöntem zamanı öne çekmek için oldukça etkili olacaktır.

Erkeklerin G Noktası 1

  • Sert bir tenle yapılması doğru bir yöntem değildir. Bunun yerine yumuşatıcı ürünler kullanarak yapmanızda fayda vardır. Sert yapılan hareketler ters etki yapacaktır. Doyum yerine acı ya da benzer olumsuzluklar yaratacaktır. Bu eylemde ellerinizin sıcak ve yumuşak olması da çok önemlidir. Maksimum haz ve en yüksek doyum noktası için ihmal edilmemesi gereken bir harekettir.
  • Daha sonraki anlarda eylemsel hareketleri daha seri hale getirebilirsiniz. Ancak, partnerinizin durumunu gözarzdı etmemeniz çok önemlidir.
  • Erkekler için en özel hazlardan biridir. Geleneksel çekincelerden dolayı pek çoğu bunu uygulamaya ya da uygulatmaya izin vermemektedir. Psikolojik nedenlere bağlı olarak bu özel anları yaşamamayı tercih etmektedir. Ancak, pek çok erkeğin de kendi kendine bu eylemleri yaptığını biliyoruz.
  • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, bu tür eylemler erkekler için ölümcül bir suç gibidir. Çok büyük bir günah ve suçluluk hissine neden olur.
  • G noktası uyarımının normal bir eylem olarak kabul edilmesi gerekmektedir. Ancak, ülkemizdeki genel kabul edilen kavramlardan ve algılamalardan dolayı insanların çoğu bu tür hareketlere cesaret edememektedir.

Erkeklerin G Noktası 3

G noktası ile ilgili erkeklerde de bazı ön yargılar söz konusudur. Bu ön yargıların oluşmasında toplumsal ve kültürel etkileşimlerin önemi çok fazladır. Bu konu hakkında daha detaylı bilgiler sayfamızda yer alan erkeklerin g noktası resimli anlatım bölümündedir. Resimli anlatımla detaylı olarak inceleme yapılabilir. Çiftlerden her iki taraf içinde çok önemli olan bu bölgenin ilişkilerde tercih edilmesi gerekir.

Bu konuda yerleşik düşüncelerin aşılması ve zincirlerin kırılması gerekmektedir. Daha fazla haz ve doyum için g noktası hareketleri üzerine durulmalıdır. Böylelikle unutulmaz anlar yaşamak mümkün olabilecektir. Bu doyumsuz anları yaşamak için yeni bir karar alın ve partnerinizin aykırı eylemlerine izin verin. Bu sayede hem siz, hem de eşiniz daha mutlu olacaktır.