Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

tarafından
5056
Esmerlere Yakışan Saç Renkleri

Bayanların saç renklerine karar vermesi oldukça güç bir durumdur. Bu sebeple herkesin kendi tenine en uygun seçimi yapması gerekir. Ten rengi ve göz rengi saçınızı tamamlayacak faktörler arasında başta geleceğinden dolayı renge karar verirken bunları göz önünde bulundurmak en doğrusu olacaktır. Bu konuda oldukça şanslı olanlar ise esmer bayanlardır. Esmerlere giden saç renkleri diğer saç renklerinde olduğu gibi çok fazla çeşide sahip değildir. Ayrıca esmer bayanların bir diğer avantajı da bu ten rengine sahip bireylerin ciltlerinde meydana gelen kusurları aşırı dikkat çekecek şekilde yansıtmamasıdır. Bu tenin yarattığı avantaj sayesinde uygun renk seçimiyle teninizin bütünlüğü sizin mükemmel bir görüntü yakalayabilmenize olanak sağlayacaktır. Esmer tenliler için saç renkleri araştırması yapan bayanlara sayabileceğimiz en güzel renkler arasında bal kahve saç rengi, kızıl kahve saç rengi, kumral saç rengi, karamel saç rengi, altın kahve saç rengi, siyah saç rengi ve mavi-siyah saç rengi örnek gösterilebilir. Duruşunuza anlam katacak rengi seçmeniz kolay olmayacaktır.

Ten renginden dolayı oldukça avantaja sahip esmer tenli bayanlar seçecekleri en uygun saç rengiyle de bütünlüklerini tamamlayacaktır. Esmer bayanların kullanabileceği renkler bir bakıma koyu tonları barındıran renklerdir. Diğer açık tenli bayanlar gibi çok açık renkleri tercih etmeleri hoş bir görüntü ortaya çıkarmayacaktır. Yapmaları gereken tenlerine uygun olan rengi tercih etmek olacaktır. Esmerlere giden saç renkleri arasında en çok rağbet gören ve ünlü isimler tarafından da tercih edilen bal kahve saç rengi çok da koyu renk tercih etmek istemeyen esmer bayanlar için kurtarıcı rolü üstlenmektedir. Bu saç rengi esmer tene sahip bireylerin yüz hatlarını daha yumuşak bir şekilde gösterir. Ayrıca bu saç rengine ayrı bir hava katmak isteyen bayanların da yapabileceği bir farklılık olarak gösterilebilecek uygulama arasında bireylerin balyaj attırarak saçlarını kullanmaları da onların hoş görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca bu rengi tercih eden bayanların saç kesiminin de sert olmaktan ziyade biraz daha klasik bir kesimde olması bu rengi daha rahat taşımasını sağlayacaktır. Bu renk çekiciliği tercih eden bayanlar tarafından daha çok kullanılır. Bir başka renk olarak kumral da esmerlerin en çok kullandığı ve son zamanların en trend renkleri arasındadır. Doğal bir görünüm sağlamasından dolayı oldukça sık karşımıza çıkar.

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri 1

[reklam id=1]

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri 2

Çok iddialı bir renk olarak karşımıza çıkan kızıl kahverengi esmer tenli bayanların tercih ettiği ve oldukça şık bir görüntü yaratan renklerden biridir. Değişik olmayı seven ve gözleri üzerine çekmek isteyen bayanların son zamanlarda en çok tercih ettiği gözde bir renktir. Esmer tenliler için saç renkleri sayıldığında genellikle ela ve kahverengi göz rengine sahip bireyler tarafından tercih edilen kızıl kahve en çok yakışan renk olarak gösterilebilir. Bu renk açık tene sahip bayanların tenlerinin daha açık görünmesini sağlarken esmer tenli bayanların ise daha canlı ve oldukça çekici görünmelerini sağlar. Ayrıca ela gözlü bayanların gözlerini de daha ön plana çıkarmaya yarar. Her saç kesimine ve stiline uygun bu rengi abartıya kaçmadan dikkat çekmek amacıyla kullanmanız mümkündür. Işıltısıyla ve saçlarınızla birleşen ve birçok tona sahip olan bu renk her halinizle sizin oldukça çekici görünmenizi sağlar. Sadece kızıl rengi seçtiğinizde elde edeceğiniz görüntü kızıl kahveyi tercih ettiğinizde elde edeceğiniz görüntüyü asla sizlere yaşatmaz. Bu sebeple esmer tene sahip çekici bayanların tercih etmesi gereken en gözde renk kızıl kahvedir.

Esmerlere Yakışan Saç Renkleri 3