Evigen Ampul Fiyat

tarafından
737
Evigen Ampul Fiyat

Evigen ampul, vücut için önemli bir vitamin olan E vitamini eksikliğinde kullanılan bir tür ilaçtır. Ampul şeklinde olan bu ilaç, hemen hemen tüm eczanelerde satılan en yaygın E vitamini ilacı olma özelliğindedir. Cilt bakımı ve kişisel güzellik alanında çok sayıda faydası bulunan Evigen ampulü de diğer ilaçlarda olduğu gibi mutlaka doktor kontrolünde kullanmak gereklidir.

Evigen Ampul Fiyat

Evigen ampul, cilt bakımı ve cilt kusurlarının düzeltilmesinde kullanılan önemli bir E vitamini ilacıdır. Günümüzde başka isimlerde de E vitamini kapsülü ya da ampülü eczanelerde yer alıyor. Evigen E vitamini ampulü, bu ilaçların arasında en fazla tercih edileni olma özelliğindedir.

Genel olarak hemen hemen her eczanede bulabileceğiniz bu ilacı, 5,40 TL gibi cazip fiyat ile satın alabilirsiniz. Satış yapılan yer ve o anki ilaç fiyatlarına göre değişiklik gösterebilen bu fiyatlara, internet üzerinden en güncel şekilde ulaşabilirsiniz.

[reklam id=1]

Evigen ampul kirpik, saç ve cilt bakımı için sıkça kullanılan bir ilaçtır. Cilde ya da saça direkt uygulanan bu ilaç, tek başına uygulanabildiği gibi başka maddeler ile de uygulanıp daha güçlü etki yaratılabilir. Evigen ampul ile hazırlanan özel karışımları uygularken mutlaka içeriğindeki diğer malzemelere karşı cildinizin alerjik durumu ve hassasiyetini göz önünde bulundurun.

Evigen Ampul Faydaları

 • Evigen ampul, kişisel bakım ve güzellik alanında etkin şekilde kullanılan bir ilaçtır. Mutlaka doktor kontrolünde kullanılması gereken bu özel kapsülün faydalarını maddeler halinde sizlerle paylaşıyoruz.
 • Evigen ampul, cildin temizlenmesini sağlayan özellikler göstermektedir. Cilt temizliği için doğal bir malzeme olarak değerlendirilebilir.
 • Yaşlılık belirtilerinin geciktirilmesinde etkilidir. Özellikle kırışıklar için çok etkilidir.
 • Cildin kolajen üretimini hızlandırır. Daha elastik ve daha genç bir cilde kavuşmakta etkili şekilde kullanılabilir.
 • Ciltte yine yaşlanmaya bağlı cilt lekelerinin yok edilmesinde kullanılabilir.
 • Cilt için su çok önemlidir. Evigen ampul, ciltteki su kaybının önlenmesinde etkilidir. bu etkisi ile cildin sürekli nemli ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Evigen Ampul Fiyat 2

 • Cilt kuruluğunun önlenmesi için kullanılabilir. Kurumayan cilt daha sağlıklı olacağından daha az kırışır. Bu da cildin daha genç görünmesini etkiler.
 • Bir türlü iyileşmeyen cilt yaraları için Evigen ampul kullanabilirsiniz. Ciltte oluşan yanık ve morlukların tedavisinde de aynı şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede cildiniz yeniden eskisi gibi pürüzsüz olabilir.
 • Taze yaralar için etkili olan bu madde, yıllardır geçmeyen yara izi ve lekelerin de tedavisinde kullanılabilir. Uzun süre sizinle birlikte olan yara izlerinin tedavisinde etkili olacaktır. Bunun için bir kaç ay düzenli olarak yanık ya da yara bölgesine Evigen ampul uygulamak yeterlidir.
 • Evigen ampul bir E vitamini kapsulüdür. Bu nedenle cilde en büyük faydası güneşin zararlı etkilerine karşı cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturmasıdır. Güneşli günlerde bu etkilerden en az etkilenmek için Evigen’i kullanabilirsiniz.
 • Evigen ampul cilt yanıklarının acı etkisinin hafifletilmesinde de etkilidir. Güneş yanıkları ya da düşük dereceli cilt yanıkları için düzenli olarak kullanabilirsiniz.
 • Sedef hastalığının etkilerini hafifletmek için de bu maddeden yararlanılabilir. Hastalık nedeni ile ciltte oluşan hasarın hafifletilmesinde etkin şekilde kullanılabilir.
 • Sedef hastalığı gibi egzama hastalığında da kaşıntı ve yanmanın önüne geçmek için Evigen ampul kullanılabilir. Bu maddeyi ilaçların yanında kullanırken doktorunuza danışmanızda fayda vardır.
 • Evigen ampul cilt üzerinde var olan çatlakların giderilmesi için etkilidir. Çatlak bölgesinde oluşan renk farklıları ve kaşıntıların giderilmesinde düzenli kullanımda etkilidir.