Flash Tattoo Nasıl Kullanılır

tarafından
2162
Flash Tattoo Nasıl Kullanılır

Flash Tattoo Nasıl Kullanılır? Vücudun istenilen bölgelerine çeşitli şekil, desen ve renklerde boya zerk edilmesi işlemine dövme denilmektedir. Dövmenin; özel boyaların, özel bir iğneyle deri altına kalıcı olarak zerk edilmesi en klasik ve bilinen dövme yöntemidir. Bu tür dövmeler, pişman olunup lazer yöntemiyle sildirilmediği müddetçe ömür boyu deride kalır.  Dövme yaptırmak isteyen ama dövmeyi ömür boyu vücudunda taşımak istemeyenler için geçici dövmeler imdada yetişir. Geçici dövmelerin içinde boya ile değil de parlak ve ışıltılı bir malzemeyle çıkartma şeklinde yapılan, adına da flash tattoo denilen parlak geçici dövme tekniği, özellikle yaz aylarının en trend cilt aksesuarlarından birisi.

Bu parlayan dövmelerin altın ve gümüş renkleri bulunuyor. Kollar, bacaklar, parmaklar, ayaklar, omuzlar, sırt yani aslına vücudun istenilen her bölgesine uygulanabilen bu dövmelerle plajda, güneş ışınlarının altında, yaz mevsiminin tam kalbinde ışıl ışıl parlamak mümkün. Kalıcılığı ortalama 4 ila 7 gün süren parlak geçici dövmeler zeytin yağı, bebe yağı ve sıcak su yardımıyla çıkartılabilmektedir.  

Flash tattoo denilen parlak geçici dövmeleri aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. Parmaklara ve bileklere yüzük ve bilezik şeklinde de uygulanabilen parlak geçici dövmeler, aksesuarlarınızı tamamlamak için de kullanılabilir.

[reklam id=1]

Geçici dövme nasıl yapılır, şimdi gelelim flash tattoo geçici dövme nasıl uygulanır kısmına.

  • Satın aldığınız flash tattoo plakasında birbirinden farklı desenler mevcuttur.
  • Arzu ettiğiniz deseni makasla kesip, üzerindeki muhafaza jelatinini çıkartın ve parlak geçici dövmeyi uygulamak istediğiniz bölgeye yerleştirin.
  • Elinizle veyahut bir bez ya da sünger yardımıyla dövme kağıdını hafifçe ıslatın.
  • Dövmenin beyaz kağıdını kaldırın. İşte istediğiniz desen artık vücudunuzda.
  • İşlemi tamamladıktan sonra 10 dakika boyunca cildinizi germemeye dikkat edin; zira gerilen cildin üzerinde bulunan dövmede çatlaklar oluşabiliyor.

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri

Çoğunlukla çiçek, lotus, yaprak desenleri, doğa motifleri, filler, kuşlar, bileklik ve yüzükler; kısacası akla gelebilecek her türlü figür, altın ve gümüş yaldızlı tonlarda vücudunuzu süsleyebilir. Seçim sizin hayal gücünüze ve tercihlerinize kalmış. 

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 1

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 2

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 3

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 4

 En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 5

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 6

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 7

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 8

En iyi 10 Flash Tattoo Modelleri 9

 

Flash Tattoo Fiyatı: Bir plaka içinde çoklu olarak satılan Flash tattoo parlak geçici dövme fiyatı ortalama 25 TL’dir.