Gelin Ayakkabısı

tarafından
1138
Gelin Ayakkabısı

Düğün tarihinize az bir zaman kala hala gelinlik modelinize uygun bir gelin ayakkabısını seçme konusunda tereddütlere düşüyorsanız, bu yazımızın sizin için faydalı olacağını düşünüyoruz.

Son zamanlarda gelin ayakkabılarında eskiye nazaran oldukça geniş bir ürün yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz. Öyle ki eskiden gelin ayakkabısı denildiğinde akla ince topuklu ve beyaz ya da krem renk ayakkabılar geliyordu. Lakin günümüzde converse gelin ayakkabılardan tutun da platform topuk gelin ayakkabılarına hatta renkli gelin ayakkabılarına çoğu gelin ayakkabısı satan mağazada rastlamak mümkün. Üstelik dilerseniz tasarım gelin ayakkabıları satın alma imkanınız da var. İnternette gelin ayakkabısının satışı yapan pek çok mağazada gelin ve damadın isimlerinin yazıldığı gelin ayakkabıları satışa sunuluyor. Sizler de beğendiğiniz gelin ayakkabısı modelinin üzerine sizin ve damat adayının ismini yazdırabilir, dilerseniz kendi ayakkabınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı 1

 

Peki, en popüler gelin ayakkabısı modelleri hangileri?

Converse Gelin Ayakkabısı

Günlük yaşantımızda kot pantolonlarımızla ya da spor kıyafetlerimizle kullandığımız converse ayakkabıları, gelin ayakkabısı formunda görebileceğimiz kimin aklına gelebilirdi ki!

Taşlı, fiyonk detaylı, resim ya da isim baskılı, incili ya da dantelli bir converse düşünün!

 

Hem şık hem de gösterişli olan converse gelin ayakkabıları; son yılların en trend gelin ayakkabısı modelleri içerisinde bulunuyor.

Gelin Ayakkabısı 2

Düğün günü bol bol arkadaşlarınız ve davetliler ile karşılıklı döktürmek istiyorsanız; oldukça rahat olan Converse gelin ayakkabısı modellerine bir şans verebilirsiniz.

Converse gelin ayakkabılarının bilekte biten modellerinin yanı sıra bileğin bir tık üstünde biten modellerinin olduğunu da söyleyebiliriz. Yani serin sonbahar aylarında olan düğününüz için bilekte biten bir Converse modelini tercih edebilirsiniz.

[reklam id=1]

Söz konusu soğuk kış ayları olduğunda ise bileğin bir tık üstünde biten Converse gelin ayakkabıları ile hem ayaklarınızı soğuklardan koruyabilir hem de rahatça yürüyerek, dans edebilirsiniz.

Kısacası gelin ayakkabı modelleri içerisinde Converse ayakkabıları tercih etmeniz için birden çok neden var!

Dolgu Topuk Gelin Ayakkabısı

Topuklu ayakkabıdan asla vazgeçmeyi düşünmeyen ancak ince topuklu ayakkabılar ile de bir türlü yürümeyi başaramayan bayanların imdadına koşan dolgu topuk ayakkabılar; artık gelin ayakkabıları içerisinde de oldukça popüler.

Dolgu topuklu ayakkabılar içerisinde gelin ve damat resimlerinin bulunduğu ya da dantel detaylarının yer aldığı modellerinin son zamanların en favori gelin ayakkabıları arasında yer aldığını belirtmek istiyoruz.

 

Tüllerle bezenmiş ya da tasarım çiçekler ile hazırlanmış bir dolgu topuk, hem gösterişli hem de rahat ayakkabı arayan bayanlar için birebir. Burun ucu açık olan taşlarla süslenmiş bir dolgu topuk ile gelinliğinizi daha çok ön plana çıkarabilir, en özel gününüzde oldukça şık görünebilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı 3

Gelin Babetleri

Yaz aylarında kullandığımız vazgeçilmez ayakkabı modeli olan babetler; artık gelin ayakkabıları içerisinde de dikkat çekmeyi başardı.

Gelin Ayakkabısı 4

 

Birçok mağazada incili, taşlı, fiyonklu, tasarım gelin babeti bulabilmeniz mümkün. Dilerseniz de kendi babetinizi kendi tasarlama imkanınız da var.

Kısacası 2016 yılının gelin ayakkabı modelleri listesinin oldukça kabarık olduğunu söyleyebiliriz. Şimdiden keyifli alışverişler diliyoruz.