Gerdek Gecesi Cinsel İlişki

tarafından
1724
Gerdek Gecesi Cinsel İlişki

Gerdek gecesi cinsel ilişki, toplumda zifaf gecesi ve ilk gece olarak da tanımlanan gerdek gecesi, yeni evlenen çiftlerin evlendikleri günün ilk akşamında baş başa kaldıkları zamana verilen addır. Küçük yerleşim bölgelerinde çok daha dikkate alınan ve adeta bir seremoniye dönüşen bu gece, ilk cinsel deneyimini yaşayacak çiftlerde yoğun bir heyecana, endişeye hatta korkuya yol açar.

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki 7

Toplumdaki cinsel konulardaki yetersiz bilgiler ve kulaktan kulağa yayılan söylenceler, yeni evli çiftlerde özellikle de kadınlarda çekingenlik, tutukluk ve korku oluşturur. İlk kez cinsel birleşme yaşayacak kadında canının yanacağı düşüncesi, utanma ve sıkılma, ayrıca bakire dahi olsa ilk ilişki esnasında kan gelmeme ihtimali karşısında ortaya çıkacak durumların vehameti oldukça yoğun hissedilir.

Erkek için de bazı korkular varır elbet. İlişkide başarılı olup olamayacağı endişesi bir erkek için korkuların en büyüğüdür. İlk ilişkide erkeğin aceleci, sabırsız ve agresif tutumlar sergilemesi, kadının iyice kasılmasına sebep olur ve cinsel ilişkinin gerçekleşmesini zorlaştırır.

[reklam id=1]

İlk gece cinsel ilişki bu eylemi ilk kez yaşayacak çiftlerde bu sebeple adeta bir kabustur. Ama burada çiftler kendilerini hormonların ve tutkunun gücüne bıraktıklarında her şey kolayca ve kendiliğinden gelişecektir.

Sevişmenin tüm kuralları, biz ana rahminde gelişir ve büyürken içimize yerleştirilen bir program gibidir adeta. Nasıl ki her insan aslında doğuştan yüzme biliyor ama sırf korkuları yüzünden, suda çırpındıkça suyun dibine itiliyorsa, cinsel birleşme ve sevişmede de kendini duygularının ve içgüdülerinin kucağına bırakan bir kişi bu eylemi sorunsuzca üstelik de zevk alarak yaşayabileceğinin bilincinde olmalıdır.

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki

Tutku dolu bir öpüşmeyle başlayacak sevişme, ön sevişme koridorundan geçer ve o geniş ve ferah salonda kendini bulur ve finale ulaşır. Kapılar zaten açıktır, kilitli değil. Ama kilitli olduğunu ve açılırken zorlanılacağını düşünmek zoraki ve gereksiz korkular oluşturur.

İlk defa cinsel ilişki yaşayacaksanız kendinizi sevişmenin insanı bu dünyadan kopartıp başka bir aleme sürükleyen büyüsüne bırakın ve o sizi derin dehlizlere, derin vadilere, yalçın kayalıkların zirvesine çıkarsın, okyanusların dibindeki rengarenk alemlere sürüklesin. Sevişmek bir görev değil, bedene ve ruha verilecek bir armağandır.

Gerdek gecesi ve cinsel ilişki cümlesinden korkan o kadar çok kişi vardır ki, oysa sadece abartılı yanılgılar ve gösterişli tabulardan ibarettir bu korku. Cinsel birleşme sırasında kızlık zarının bozulması anında yaşanacağı söylenen acı aslında yoktur.

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki 1

Zaten ön sevişme ve şehvet duygularıyla ısınmış olan beden, salgılar sayesinde ıslanan ve kayganlaşan vajina içi, penisin vajinayı ilk ziyaretinde, yıllardır konuk girmemiş bir salonun, konuklarla şenlenmesi gibi şenlenir, kendini bulur, aslına rücu eder. Bu farklı bir bayramdır.

Bunu bilen bir kadın ilk deneyiminde acı çekeceği zannını bir kenara bırakır ve kendini o haz denizine bırakır. O haz denizinin kaldırma kuvveti sayesinde asla suya batmayacak ve bunu aslında doğuştan bildiğini deneyimleyecektir.

Gerdek gecesi cinsel ilişki videoları izlemek de bu gece için iyi bir antrenman olabilir. Elbette teorik olanı izlemekle pratiğe geçirme arasında fark vardır ama en azından bir yol haritası olur elinizde ve en azından endişeleriniz hafifler ve rahatlarsınız.

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki 2

Seksten hoşlanmayan, daha evvel küçük de olsa cinsel deneyim yaşamış ama bundan hoşlanmamış olan, cinsel anlamda soğukluk yaşayan, yahut vajinismus problemi olan kadınlar için bu ilk gece bir ıstıraba da dönüşebilir ama çiftler bunu konuşarak ve gerekirse bir uzman terapistten yardım alarak çözebilirler.

İlk gece cinsel ilişki sırasında kızlık zarı bozulurken ağrı, acı ve kanama olup olmayacağını, olacaksa ne şiddette olacağını bilmeyen ve bilmek isteyen kadınlar için oldukça keskin ve net korkular olması normaldir. Uyarılmış bir penisin görüntüsü, erkeğin sabırsız ve ısrarlı tavırları, ilk kez bir erkeğin karşısında çıplak kalmak çoğu kadını çekingen ve ürkek yapabilir, kendini kapatmasına ve kasılmasına sebep olabilir ve ilk geceyi oldukça zor ve yorucu hale getirebilir.

Erkeğe çok iş düşer. Erkek şefkatli, sevgi dolu ve dozajı iyi ayarlayabilecek donanımda olmalıdır. Bu gece kötü bir deneyimle noktalanırsa, kadında cinsel soğukluğa, erkekte iktidarsızlığa bile sebebiyet verebilir. Bu yüzden ilk gece oldukça önemli. Kemik yanlış kaynarsa olmaz. Erkeğin hiç olmazsa bu konuyla ilgili videolar izleyerek görsel anlamda deneyim kazanması ve eşini yönlendirmesi gerekir.

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki 4

İçinizde yeterli seksüel güdü varsa gerisi zaten kendiliğinden gelir, su akar yolunu bulur. Kendinizi suya bırakın ve bırakın su sizi kaldırsın. Sevişmek böyle bir şeydir. Cümle aralarına sıkıştırılamayacak kadar şiirsel ve kutsal.

Kızlık zarının yırtılması esnasında hafif bir kanama olur. Bir ya da iki damla. Nevresimlerde kan gölü aramayın, niye daha fazla kanamadı diye boş düşüncelere kapılmayın hatta hiç kanama olmazsa bunu başka şeylere yorarak geceyi berbat etmeyin. Bazı zarlar esnektir yahut bazı zarların yırtılması esnasında hiç kanama olmayabilir.

Ama bazı durumlarda nadir de olsa kızlık zarının kalın olması yırtılma anını uzatabilir ve biraz daha fazla acı verebilir. Ama dedik ya bu çok nadir gelişir ve fazla zorlamamak bir hekime danışmak yerinde olur.

İlk gece cinsel ilişki sadece kadın için değil erkek için de heyecan sebebidir. Erkek bu gecede başarılı olamayacağını düşünerek erken boşalabilir. Kadının bunu sorun etmemesi ve anlayışlı davranması gerekir. Aksi takdirde bu durum erkekte kalıcı bir korku oluşturacak ve uzunca bir süre cinsel ilişkide bulunamamasına dahi sebep olacaktır.

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki 5

Buna gerek var mı? Elbette yok. Sakin ve doğal davranın. Sevişme ilerledikçe zaten sakin kalmanız mümkün olamayacaktır. Akışına bırakılan çoğu şey kendi doğal seyrini bulur ve hızla ilerler, haz verir.

Gerdek gecesi ve cinsel ilişki  konusunda yanlış bilgilere kulağınızı tıkayın. Korkmayın canınız çok yanmayacak, hatta hiç yanmayacak. Siz tutkuyla öpüşür ve birbirinizin teninde kaybolurken, doğal salınımlarla ıslanan ve kaygan hale gelen vajinanız, kan hücum ederek sertleşen penisi istekle içine alacak ve sonrasının farkında bile olmayacaksınız.

Farkında olduğunuz tek şey aldığınız benzersiz haz olacak. Ne yapmalı yani diyorsanız, korkmayın, kendinizi rahat bırakın ve keyif almaya bakın.

Dokunmak, okşamak, sarılmak ve öpüşmek başlangıçtır. Sonrası sizin de içine çekildiğiniz ve yüce yönetmenin rolünüzü kulağınıza fısıldadığı ve sizin de bu fısıltılara riayet ederek başarıyla sahneye koyacağınız filminizdir. Filmde tutukluk ve çekingenliğe yer yok.

Gerdek Gecesi Cinsel İlişki 6

Çıplaklık aslında en harika elbisedir ve keşfedilmesi gerekir. Bacaklarınızı açın ve bırakın o delirmiş şelale, vadinizin içinde aksın. Sevişme eyleminde korkulara yer yok; zira sevişmek acı değil keyif verir.  Bakmışsınız filmin sonraki sahnelerine kendiliğinizden replikler eklemiş, senaryonun dışına taşmış ve kendi üslubunuzu bulmuşsunuz.

İlk gece cinsel ilişki sırasında hamile kalmak istemiyorsanız doğal korunma yöntemlerinden birini örneğin geri çekilme yöntemini kullanabilirsiniz. Bu ilk geceyi, bu görkemli açılışı kondom gibi sentetik maddelerle gölgelemeyin. Bırakın zevk ıslaklıklarınız her yeri ıslatsın ve siz bu muhteşem armağanı enfes bir açılışla yaşayın.

Özetle; hanımlar beyler gerdek gecesi ve cinsel ilişki cümlesi size korkuyu değil, gösterişli bir paket içinde açılmayı bekleyen harika bir hediyeyi çağrıştırsın.

Korkmayın, endişelenmeyin. Bir öpüşmeyle başlayacak her şey. Güzel olacak ve nasıl başladıysanız öyle sürüp gidecek…