Göbek Eriten Kür

tarafından
916
Göbek Eriten Kür

Genel olarak vücudunda fazlalık olmayan ancak bazı bölgelerde yağlanmaları olan kişiler, genel zayıflama yöntemlerindense, bölgesel zayıflama yöntemlerini denemelidir. Günümüzde uygulanan bölgesel zayıflama yöntemlerinden en yaygın olanı, göbek eriten kürler olarak geçen, özel karışımlardır. Bu özel karışımlar, düzenli olarak uygulandığında kısa sürede istenilen sonucu vermektedir.

Bölgesel yağlanma denilince ilk akla gelen vücut bölgelerinden olan göbek, çok fazla hareket etme özelliği olmadığı için kolayca yağ depolar. Bu bölgede oluşan yağlanmalar, kişi farkına varmadan oluşur ve büyür. Dar giyim ürünleri ile kendini belli eden bu yağlar, özellikle bayanların çok rahatsız olmasına neden olur.

[reklam id=1]

Bu rahatsızlığın giderilmesi için göbek yağlarından kurtulmak gerekir. Göbek yağlarından kurtulmak içinse özel olarak göbek eritme kürleri denenebilir. Bu kürler, farklı malzemeler ile hazırlanıp uygulansa da genel olarak etkileri aynıdır. Göbek eritme kürlerinin etkisini arttırmak için kür boyunca aşağıdaki maddelere de dikkat etmekte fayda vardır.

Göbek Eriten Kür

  • Kür boyunca gün içinde su tüketimine önem verilmeli, en az 2,5 litre su tüketilmeli
  • Göbek eritmek için uygulanan kürün etkisini artması için mutlaka gün içinde göbek egzersizleri yapılmalı. Bu egzersizlerin aynı saatlerde yapılması önemlidir.
  • Kürün uygulanmasında belirtilen özel maddelere mutlaka dikkat edilmeli. Örneğin bazı kürlerin yatmadan 3-4 saat önce uygulanması gerekir. Buna mutlaka dikkat etmekte fayda vardır.
  • Göbek eriten kür uygulamalarında kişinin mutlaka beslenmesine dikkat etmesi gerekir. Çok yağlı ve kalorili besinlerden uzak durması gerekir.

Kür tariflerinde belirtilen sürelere mutlaka uyulması, ne eksik nede fazla gün uygulanmaması gerekir.
Aşağıda denenen ve etkileri kullananlar tarafından olumlu olarak alınan göbek yağı eritme kürleri tariflerinden bazılarını sizler için paylaşıyoruz. Bu tariflerde farklı malzemeler kullanılsa da sadece haftanın 2 günü uygulanmaları önerilir.

Göbek Eriten Kür 1

Geceleri yatmadan 3 saat önce uygulanması gereken bu tür tariflerini tükettikten sonra yatana kadar 4-5 bardak suyu yavaş yavaş tüketin. Bunun dışında başka her hangi bir besin tüketmeyin ve başka sıvı ya içmeyin. Haftada 2 günden fazla kürleri uygulamayın. Damak tadınıza ve besin alerjilerinize göre seçimini yapabileceğiniz göbek eriten kür tariflerini paylaşıyoruz.

Göbek Eriten Kür-1: 4 dal taze fesleğen, 4 dal taze nane, 1 adet limon ve 250 gram yoğurt ile kür hazırlamak için yeşillikleri incecik doğrayın. Yoğurt ile limon suyunu bir kasede karıştırın. Kase içine yeşillikleri de ekleyip yeniden karıştırın. Elde edilen kür karışımını yatmadan 3 saat önce tüketin.

Göbek Eriten Kür-2: 1 dal taze soğan, 4 dal taze nane ve 1 avuç ince semiz otunu karıştırın. Yoğurdun içine bu yeşillikleri ekleyip karıştırın. Karışımı yatmadan 3 saat önce tüketebilirsiniz.

Göbek Eriten Kür 2

Göbek Eriten Kür-3: 250 gram yoğurt içine ince doğranmış olarak 4 dal dere otu ve 4 dal maydanozu ekleyin. 1 adet limonun suyunu sıkıp karışım içine ekleyin ve karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı geceleri yatmadan 3 saat önce tüketebilirsiniz.

Göbek Eriten Kür-4: Toz karışım olarak hazırlanan bu kür için 100 gram zencefil, 100 gram zerdeçal ve 100 gram toz tarçını bir cam bir kavanozda karıştırın. Geceleri uyumadan önce bir kase yoğurt içine bu toz karışımından 1 tatlı kaşığı ekleyip karıştırın. Karışan yoğurdu geceleri yatmadan 3 saat önce 1 kase olarak tüketebilirsiniz.

Yukarıda örnek olarak verdiğimiz göbek eriten kürlerden daha kısa sürede fayda görmek için haftada 2’den fazla uygulamayın. Bu vücudun küre karşı dirençli olmasına neden olur. Bu direnç, karışım tüketilse bile hiç bir etki sağlamamasına neden olur. Kişi kilo vermeyi beklerken çoğu zaman bu nedenden dolayı kilo alabilir. Bunun için mutlaka haftada 2 kere uygulanmasında fayda vardır.