Göbek Eritme Kürü

tarafından
2093
Göbek Eritme Kürü

Günümüz insanlığının yaşadığı ortamlar ve yediği yemekler sentetik olmaya başladıkça, hastalıklar ve sorunlarda ciddi derecede artış gösterdi. Kanser, alzheimer, astım, kalp, tansiyon gibi ölümcül ve ciddi hastalıkların ilerlemesinin önü alınamazken sağlık sektörü ise harıl harıl çareler aramaya devam ediyor. Tıp sektörünün ise henüz ilaçla çare bulamadığı en tehlikeli hastalıklardan birisi hızlı kilo artışı ve obezite. Sağlıksız beslendikçe genişleyen beller ve hızla artan yağ oranları ve taşıyamacağımız hale gelen göbekler. Peki bu göbekleri nasıl eriteceğiz? Doğal yollarla neler yapabiliriz? Hiç düşündünüz mü?

Bu sorulara cevap bulmak için devam edelim.

Vücudumuzda ki tüm enzimler sonuçta kimyasal bileşiklerdir. Kullandığımız ilaçlarda aynı kimyasal bileşiklerden yapılır. Laboratuarlarda sentetik olarak üretilen bu kimyasal bileşikler ilaç haline getirilir bizlere ulaşır.

Peki bu ilaçlar nasıl keşfedilmiş olabilir?

Tabii ki bitkiler, otlar, tabiatta ki her şeyden.

Yüz yıllardır şifacılar, doğadan bitkiler ve otlar toplayarak çeşitli kürler hazırlıyorlar ve çeşitli hastalıklara şifalar buluyorlardı. Yüz yıllardır gelen bu şifa yöntemleri artık daha bilimsel hale geldi. Günümüzde ise bilim insanları bir çok hastalık tedavisi için şifalı bitkileri ve kürleri işaret ediyor.

Düzensiz ve dengesiz beslenme sonucu vücudumuzda biriken istenmeyen yağlar için, hayatımıza dikkat ettiğimiz kadar yiyeceklerimize de dikkat etmemiz gerek. Bunların yeterli olmadığı yerlerde ise devreye şifalı kürler girebilir.

[reklam id=1]

Peki, göbek yağları için göbek eritme kürü kullananlar neler yapıyorlar? Neler kullanıyorlar? Bu konuda uzman önerisi var mı?

İşte size ülkemizde rüştünü ispatlamış bir insan ve işe yarayacağına emin olduğumuz bir doğal kür:

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü

Saraçoğlu göbek eritme kürü olarak bilinen bu doğal kürün, hazırlanışı da kullanımı gibi çok kolay.

  • 4 adet taze lahana yaprağı,
  • 25-30 dal taze maydanoz, (sapı ile kullanın)
  • 1 adet limon (sulu olması tercih edilir)
  • Yarım litre su

Saraçoğlu göbek eritme kürü nasıl yapılır ve nasıl kullanılır?

Yarım litre suyu bir kaba koyarak ocakta kaynamaya bırakın, kaynadıktan sonra lahana yapraklarını kaynayan suyun içine atın ve 3-5 dakika arasında kaynatın. Üzerine maydanozları tek tek atın. Hepsini attıktan sonra 3-5 dakika arası onları da kaynatın ve ocağı kapatın. Karışımınızı soğumaya bırakın. Soğuduğuna emin olduktan sonra bir tülbent veya süzgeç yardımı ile karışımı süzün ve içerisine bir limonu tamamen sıkın ve günde 3 kez bu karışımı için.

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü

Unutmayın kürünüze kesinlikle şeker ve tatlandırıcı atmayın. Yağlarımızdan kurtulmak için içiyoruz bu kürü değil mi? Kür, mutlaka taze olarak tüketilmelidir. Dolapta saklayacak kadar çok yapmayın, mutlaka için bitirin. Her gün taze olarak yapın ve o gün bitirin. Zamanla bu müthiş kürün ne kadar işe yaradığını sizde göreceksiniz.

Şifalı otlar her çareye direkt etki edemez, iyileşmeye veya çözüme yardımcı olurlar. Bu kürü kullanacaksanız uyku düzeninize ve yediğiniz yiyeceklere dikkat etmeniz gerekir. Hiç bir kür ve şifalı ot tek başına işe yarayamaz. Bu kürü kullanmadan önce kilo almayı önlemek için neler yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. Kısa bir araştırma yaparak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Saraçoğlu göbek eritme kürü sadece 3 hafta kullanılmalıdır. 3 haftadan fazla kullanmayın. Kendinizi iyi ölçün ve tartın 3 hafta sonra kendinizde ki değişimi ölçün.