Göbek Nasıl Eritilir?

tarafından
15730
Göbek Nasıl Eritilir?

Göbek Nasıl Eritilir?
Kilo hem erkek, hem de kadınlar için en önemli problemlerin başında gelir. Özellikle göbek bölgesindeki kilolardan kurtulmak herkesin hayalidir. Çünkü göbeği yok etmek o kadar da kolay değil. Spor yapmak özellikle mekik çekmek bana göre kilolardan ve göbekten kurtulmanın en temel yolu. Ayrıca bol bol su içmek de bu konuda oldukça yararlı. Ben fazla kilolarımı yürümeye ve su içmeye borçluyum diyebilirim.

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü Nasıl Yapılır?
İbrahim Saraçoğlu’nun göbek eritme kürünün de göbekte oldukça etkili olduğunu düşünüyorum. Bu kürü ben de uyguluyorum ve etkisi gerçekten oldukça iyi. Kürün malzemeleri, hazırlanması ve uygulanmasını detaylı olarak sizlerle paylaşmak istiyorum:

Göbek-nasıl-eritilir-ibrahim-saraçoğlu

Malzemeler

  • 1 demet taze maydanoz
  • 4 tane taze lahana yaprağı,
  • 1 tane sulu limon
  • Yarım litre su
    Hazırlanışı: Yarım litre suyu kaynatıyorum ve kaynadıktan sonra içine lahana yapraklarını atıyorum. Bu şekilde yaklaşık 5 dakika kaynatıyorum ve ardından maydanozları ekliyorum. Yine yaklaşık 5 dakika hepsini kaynatıyorum. Karışımı soğuduktan sonra süzüyorum ve içine 1 limon suyu ilave ediyorum. Bu karışımdan günde 3 kere içiyorum. Her gün taze bir şekilde tüketilmesi tercih edilmeli. Bir de bu kürün yalnızca 3 hafta uygulanması gerekiyor. Zaten ilk haftadan itibaren göbeğinizdeki erimeyi fark edeceksiniz.

[reklam id=1]

Göbek Eriten Diyet
Kilolardan kurtulmak için yediklerimize de dikkat etmemiz gerekiyor. Mutlaka gün içerisinde 3 ana öğün yenilmeli. Özellikle kahvaltıyı asla ihmal etmeyin. Ara öğünlerde mutlaka meyve tüketmelisiniz. Güne mutlaka su içerek başlayın. Hatta sıcak su içerisine limon suyu sıkabilirsiniz. Kepekli ekmekleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca unlu mamullerden kaçınmanızda fayda var. Ne de olsa un, tuz, şekerin fazla tüketilmesi sağlık açısından da zararlı. Yemeğinize asla çok tuz atmayın. Öğünler dışında acıktığınızda sağlıklı tahıllar tüketmeye çalışın. Gün içerisinde birkaç fincan bitki çayı da içebilirsiniz.

Göbek-nasıl-eritilir1

Düz bir karın için yeşil çayın etkisi var mı?
Yeşil çay antioksidan bakımından oldukça zengindir ve düz bir karın için olmazsa olmaz diyebilirim. Yeşil çay daha az karbonhidrat almanızı sağlar ve kan şekerinizi düzenler. Günde 2 bardak yeşil çay içebilirsiniz. 2 bardak yeşil çay ile 50 kalorilik yağ yakımı gerçekleştirebilirsiniz. Ancak gün içerisinde fazla miktarda yeşil çay tüketilmesi tavsiye edilmemektedir. Fazla tüketilmesi sağlık açısından olumsuzlukları beraberinde getirebilir.

ender-saraç-zayıflama-çayı

Günde 2.5 litre su tüketin yağlarınızdan kurtulun
Günde ortalama 2.5 bardak su içmek kilolardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Limon, portakal, mandalina ve greyfurt gibi meyveler göbek yağını eritmede oldukça etkilidir. Çay ve kahvenizi şekersiz ya da az şekerle tüketirseniz göbeğinizdeki yağların yavaş yavaş eriğine şahit olacaksınız.