Hadise Güzellik Sırları

tarafından
397
Hadise Güzellik Sırları

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hadise, hem mesleğindeki başarısı, hem görünüşü ve fiziği hem güzelliği hem de kişiliği ile rol alınan kişilerden biridir. Sanatçılar bir çok yönleri ile takip edilen ve sürekli göz önünde olan kişilerdir.

Hadise Güzellik Sırları

Yaptıkları en küçük bir hareket, söyledikleri en küçük bir söz veya giyimleri, stilleri, saçları, makyajları bir anda bir çok kişi tarafından beğenilmekte ve takip edilmektedir. Bu örnek kişilerden biri de Hadise’dir. Hadise güzellik sırları bir çok kişi tarafından merak edilmektedir.

Her zaman açık sözlü olan Hadise, güzellik sırlarını da sevenleri ile paylaşan bir sanatçıdır. Hadise’nin güzellik sırlarına geçmeden hadise hakkında bilgi paylaşarak onu daha yakından tanımanızı sağlayalım. Tam adı Hadise Açıkgöz olan güzel sanatçı 1985 yılında Belçika’da doğmuştur.

[reklam id=1]

Aslen Sivas’lı olması doğal güzelliğinin sebebi olabilir elbette ki ancak unutmamak gerekir ki güzellik için bakımlı olmak şart. Ekonomi ve Çağdaş Diller eğitimini tamamladıktan sonra müzik hayatına atılan hadise çocukluğunda da müzik söylemeyi ve aynı zamanda ata binmeyi seven bir çocuktu.

2003 yılında Belçika’da düzenlenen Idool adlı popstar yarışmasına katılan Hadise, yarışmada ilk 10’a girmeyi başararak bir çok müzik yapımcısının dikkatini çekerek 2Brains adlı şirketle sözleşme imzalamıştır. Bu macera ile müzik hayatına atılan Hadise daha sonra ülkemizde de tanınmaya ve sevilmeye başlamıştır.

Hadise Güzellik Sırları 2

Halen müzik hayatına başarılı bir şekilde devam eden ünlü sanatçımız bazı televizyon programlarında da görev yapmaktadır. Hadise yaş olarak çok erken bir dönemde bir çok başarıyı elde etmiş ve büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Hadise instagram ve diğer sosyal medya hesaplarından sürekli hayranları ile iletişim halinde olan bir sanatçıdır. Hayranları hadise yeni saç rengi, saç şekli, giyim tarzı gibi bir çok özelliğini bu hesaplardan anında takip edebilmektedirler. Bir dergiye güzellik sırlarını paylaşırken Hadise, vücuduna yakışanı giydiğini, günlük hayatta Jean ve hafif platformlu ayakkabıları tercih ettiğini, aksesuar olarak şal, ayakkabı ve küpeden vazgeçemediğini, siyah dar diz altı elbise sevdiğini, desenli kazakları çok sevdiğini, kırmızı ve bejin tonlarını sevdiğini belirtirmiştir.

Hadise güzellik sırları arasında kendisine bakması ve bakımlı olmasından geçiyor. Hadise saç rengi doğal olanı koyu kahverengidir. Ancak günlük hayatta farklı renkleri de tercih eden Hadise, saçlarını çok sık yıkamadığını belirtmektedir. Sık yıkanan saçların yapılan fönler ile daha çok yıprandığını savunan ünlü sanatçı saçlarını bu nedenle çok sık yıkamadığını belirtmektedir.

Hadise Güzellik Sırları 3

Hadise boyu 1.69 cm iken kilosu 62 olan Hadise boy kilo oranında ideali yakalamış bulunmaktadır. İdeal kilosuna ulaşmak için nasıl zayıfladığını açıklayan Hadise bu yöntem sayesinde ilk esnada 13 kilo verdiğini belirtmektedir. Bu noktada zayıflatıcı özelliği olan sevdiği yiyeceklerden hazırlanan beslenme programına sadık kalan ünlü sanatçı, güne başlarken kendisini uzun süre tok tutacak ve kilo vermesine yardımcı olacak yumurta, yulaf, peynir gibi yiyecekler ile hazırlanmış kahvaltı yapmıştır.

Öğlen yemeklerinde ise göbek eriten ve yağ yakımını hızlandıran mercimek, kuru fasulye, nohut gibi bakliyatların yanında kendisini zinde ve dinç tutacak salatalar, ıspanak, lahana, karnabahar, pırasa, kabak gibi sebzeler ve çorbalar tercih etmiştir. Akşam yemeklerinde ise kalorisi düşük ızgarada suda veya buharda haşlanmış kırmızı et, tavuk eti tercih eden Hadise, bağırsakların çalışmasını hızlandıran roka, marul, dereotu ve maydanoz gibi yeşillikleri tüketmiştir.