Hadise Makyajsız Hali

tarafından
156
Hadise Makyajsız Hali

Her zaman bakımlı ve makyajlı halleri ile gördüğümüz ünlüler bazen istemeden bazense kendilerine olan güvenleri ile isteyerek makyajsız hallerini paylaşmaktadırlar. Özellikle sosyal medyanın yaygınlaşması ile hem ünlüler hem de diğer insanlar her anını sevenleri ile paylaşmakta ve yorumları takip etmektedirler.

Hadise Makyajsız Hali

Makyajsız halini paylaşan ünlüler kervanına büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hadise’de katılmıştır. Hadise makyajsız hali ile çekildiği resimleri sosyal medya hesaplarından hayranları ile paylaşarak doğallığını bir kez daha ispatlamıştır.

Makyaj özellikle bayanların vazgeçilmezidir. Makyaj sayesinde yüzlerdeki bir çok iz kapanabilmekte ve yüze ayrı bir güzellik katılabilmektedir. Makyaj için bir çok farklı özellikte ürün bulunmaktadır. Bu ürünler giyilecek olan kıyafete, saç rengine, gidilecek ortama göre seçilerek yüze uygulanmakta ve ilgi çekici bir görünüme sahip olunmaktadır.

[reklam id=1]

Ancak sürekli makyaj yapan kişilerin ciltleri zamanla makyaj nedeni ile hasar görmekte ve makyajsız durumlarda kötü bir görüntü oluşmaktadır. Gerek insanların makyajlı haline alışması gerekse makyajın verdiği zararlar nedeni ile makyaj alışkanlığı olan bayanları genelde makyajsız olarak göremeyiz. Ünüler sürekli göz önünde bulundukları için makyaj konusunda en titiz olan kişilerdir.

Hadise Makyajsız Hali 1

Gerektiğinde günde birkaç kez makyajlarını değiştirirler. Hem sahneleri, hem toplantıları, hem de diğer aktiviteleri nedeniyle hem kıyafet değişimi yaparlar hem de bu kıyafetlerine uygun makyaj ve saç modeli uygularlar. Bu nedenle ünlülerin makyajsız halleri çok nadiren ortaya çıkmaktadır. Makyajsız görülen ünlüler ise büyük bir ihtimalle kötü eleştiri almaktadır.

Ünlülerin makyajsız halleri hadise içinde bir çok eleştiriye sebep olmuştur. Doğal bir güzelliği bulunan Hadise, sürekli makyajlı ve bakımlı hali ile göz önünde bulunduğu için paylaşmış olduğu makyajsız resimler ilgi odağı olmuştur. Birçok ünlüye göre hadise makyajsız hali ile bir çok kesimden beğeni alırken negatif eleştirilerde de bulunanlar olmuştur.

Makyaj özellikle dudak ve göz çevresini şekillendiren, ciltteki lekeleri ise kapatarak daha pürüzsüz gösteren bir tercihtir. Sürekli makyajlı hallerini görmeye alıştığımız ünlülerin makyajsız görüntülerinin alışkanlıklarımıza ters gelmesi elbette ki normaldir. Ancak makyajsız hadise resimleri yine de altında güzellik yatan bir kişi olduğunu göstermektedir.

Hadise Makyajsız Hali 2

Hadise bazen parlak renklerle dolu bir makyaj ile karşımıza çıkarken bazen de çok sade makyaj yapmaktadır. Özellikle son zamanlarda katıldığı televizyon programı nedeni ile hemen hemen her gün ekran karşısında olan güzel sanatçı, hem makyajı hem saç modelleri hem de kıyafetleri ile  bir çok bayan tarafından örnek alınmakta, hem bayan hem de erkekler tarafından beğenilmektedir.